Gorące wiadomości

Wynajmij miłosnego headhuntera, czyli poszukiwanie znajomości bez aplikacji randkowych

Prawie każda samotna osoba chociaż raz w życiu korzystała z aplikacji bądź serwisów randkowych. Jednak często znajomości tam zawarte nie zawsze kończą się szczęśliwym związkiem. Poszukanie odpowiedniego kandydata do firmy zlecają profesjonalnemu headhunterowi, który dostarcza im najlepszych kandydatów. Teraz ten sam standard znany ze sfery zawodowej można przenieść do życia prywatnego i wynająć ekskluzywne biuro matrymonialne, które skrupulatnie wyselekcjonuje nietuzinkowych kandydatów na partnera.

Osoby odnoszące sukcesy, realizujące się zawodowo, często nie mają wystarczająco dużo czasu na życie prywatne, przez co trudno znaleźć im partnera, który zaakceptuje ich napięty grafik oraz będzie ich wspierał. Chcąc odnaleźć tę właściwą osobę zakładają konta na portalach randkowych, które umożliwiają im poznawanie nowych ludzi. Niestety, ale aplikacje tego typu są pełne oszustów, którzy kłamią na temat swojego życia i tego kim są. Internetowi milionerzy w rzeczywistości okazują się bezrobotnymi, atrakcyjny brunet z fotografii sprzed lat teraz wygląda zupełnie inaczej, szczupła blondynka ma nadwagę, a według internetowego statusu "wolny" w prawdziwym życiu jest tak naprawdę żonaty.

Dla tych, którzy nie chcą takich niespodzianek, istnieje usługa matchmakingu. Eksperci biura matrymonialnego świadczącego taką usługę zapraszają swoich klientów na indywidualne rozmowy. Poznają ich marzenia, cele, życiowe priorytety oraz charaktery. Wszystko po to, aby jak najlepiej zrozumieć klienta, jego potrzeby oraz oczekiwania wobec drugiej osoby. Po rozmowie i wnikliwej analizie umawiają najbardziej pasujące do siebie osoby.

Klienci nie muszą również martwić się o to, że ktokolwiek z ich znajomych dowie się o poszukiwaniu przez nich partnera. Firma dba o dyskrecję. Nie ma tutaj mowy o zamieszczaniu zdjęć czy jakichkolwiek innych informacji w internecie, co ma miejsce w przypadku wszystkich serwisów i aplikacji randkowych.

- Nasza firma ma swoje biura w różnych miastach na całym świecie i dzięki temu daje możliwość spotykania się z ciekawymi ludźmi z zagranicy. Poznawanie ludzi spoza kraju jeszcze nigdy nie było tak proste. Może okazać się, że ta właściwa osoba mieszka w słonecznym Mediolanie lub romantycznym Paryżu. Proszę nas nie mylić z przestarzałym biurem matrymonialnym, bo nasza oferta jest w pełni dostosowana do współczesnego, szybko zmieniającego się świata. Jedyne, co się nie zmieniło to to, że od wieków w wyborze partnera życiowego liczy się przede wszystkim dopasowanie charakterologiczne i wspólne priorytety, a to właśnie jest w stanie idealnie rozpoznać i połączyć profesjonalny matchmaker - tłumaczy Agata Igras, managing director w Berkeley International Poland.

Opublikowano: 2019-09-23

Źródło: Face It


Zobacz więcej wiadomościNapisz swój komentarz
Zobacz komentarze CzytelnikówZobacz więcej komentarzy