Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Czy majac 30 lat nie jest za pozno na malzenstwo?

  Autor: Tomkk   Data: 2020-03-23, 23:14:23               Odpowiedz

  Witam,
  Takie pytanie, za niedlugo bede mial 31 lat, czy jak nie mam jeszcze dziewczyny to znaczy ze juz za pozno jest na malzenstwo z mloda i piekna kobieta? Tylko nie mowcie ze mozna sie ozenic nawet w wieku 50 lat bo juz nie to samo, mysle ze wiecie o co mi chodzi...?

  Tylko prosze nie czepiajcie sie tego co napisalem ze mloda i piekna bo mam na mysli pienka nie tylko pod wzgledem fizycznym ale przede wszystkim duchowym i emocjonalnym...

  Poprostu nie wiem kiedy konczy sie wiek ze juz za pozno na malzenstwo bo tak na moje oko to wiek 30 lat to juz taki termin ostateczny zeby myslec o swoim zyciu i pozniej juz bedzie faktycznie za pozno.

  Pozdrawiam  • RE: Czy majac 30 lat nie jest za pozno na malzenstwo?

   Autor: APatia   Data: 2020-03-23, 23:37:03               Odpowiedz

   Ja mam 35 lat i uważam, że ciągle nie jest za późno. Ba dla niektórych w tym wieku jest zdecydowanie za wcześnie.
   Takie myślenie, że jest za późno na cokolwiek tylko dołuje młodych ludzi po 30-stce. Głupie gadanie, stereotypowe myślenie, wmawianie, że jeszcze za wcześnie, a potem że już za późno, teksty typu: kiedy sobie faceta znajdziesz?
   A potem szuka się kogoś na siłę i tylko nieszczęścia z tego tytułu.
   Na małżeństwo nie jest nigdy za późno. Na dzieci - może być. Ale to facetom nie przeszkadza... jak kobieta za stara na dzieci to znajdą sobie młodszą. Mam kolegę, który ma narzeczoną o 10 lat młodszą. Chłopak ma 38 lat. Poznali się jak miał 31? Mój kuzyn ma dziewczynę młodszą o 8 lat. On ma 34 lata. Także nie, dla faceta nigdy nie jest za późno, na nic. To tylko my kobiety możemy w pewnym momencie zapłakać, że nie udało się znaleźć w życiu odpowiedniego faceta, który byłby ojcem naszego dziecka.
   Ja osobiście miałam dwóch partnerów, jeden i drugi młodszy ode mnie. Skończyło się tak, że aktualnie mają dużo młodsze od siebie partnerki, a ja nie jestem w stanie zaufać jakiemukolwiek facetowi, nie wiem czy to kiedykolwiek się zmieni ale na dzieci - swoje własne - raczej już nie liczę.  • RE: Czy majac 30 lat nie jest za pozno na malzenstwo?

   Autor: znajoma   Data: 2020-03-24, 13:09:21               Odpowiedz

   ...Tylko nie mowcie ze mozna sie ozenic nawet w wieku 50 lat bo juz nie to samo, mysle ze wiecie o co mi chodzi...?

   Nie wiem, o co Ci chodzi i pewnie Ty też nie wiesz, bo przecież nie masz jeszcze 50 lat. Ja mam grubo ponad, więc mogę Cię zapewnić, że wiem, jak to jest. W każdym wieku można kochać, w każdym żenić się.Jeśli jednak próbujesz tu na forum znaleźć receptę na szczęście, to pamiętaj, że taka nie istnieje. Cokolwiek nie zrobisz, będzie albo dobrze, albo źle i żadne nasze rady niczego nowego nie wniosą do Twoich rozmyślań.