Forum dyskusyjne

RE: Czy majac 30 lat nie jest za pozno na malzenstwo?

Autor: APatia   Data: 2020-03-23, 23:37:03               

Ja mam 35 lat i uważam, że ciągle nie jest za późno. Ba dla niektórych w tym wieku jest zdecydowanie za wcześnie.
Takie myślenie, że jest za późno na cokolwiek tylko dołuje młodych ludzi po 30-stce. Głupie gadanie, stereotypowe myślenie, wmawianie, że jeszcze za wcześnie, a potem że już za późno, teksty typu: kiedy sobie faceta znajdziesz?
A potem szuka się kogoś na siłę i tylko nieszczęścia z tego tytułu.
Na małżeństwo nie jest nigdy za późno. Na dzieci - może być. Ale to facetom nie przeszkadza... jak kobieta za stara na dzieci to znajdą sobie młodszą. Mam kolegę, który ma narzeczoną o 10 lat młodszą. Chłopak ma 38 lat. Poznali się jak miał 31? Mój kuzyn ma dziewczynę młodszą o 8 lat. On ma 34 lata. Także nie, dla faceta nigdy nie jest za późno, na nic. To tylko my kobiety możemy w pewnym momencie zapłakać, że nie udało się znaleźć w życiu odpowiedniego faceta, który byłby ojcem naszego dziecka.
Ja osobiście miałam dwóch partnerów, jeden i drugi młodszy ode mnie. Skończyło się tak, że aktualnie mają dużo młodsze od siebie partnerki, a ja nie jestem w stanie zaufać jakiemukolwiek facetowi, nie wiem czy to kiedykolwiek się zmieni ale na dzieci - swoje własne - raczej już nie liczę.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku