Forum dyskusyjne

RE: Wydajemisie fatum mimbla1

Autor: mimbla1   Data: 2024-05-11, 12:50:29               

@fatum
dla jasności - sama decydujesz, dorosła jesteś. Ja Ci przeszkadzać nie zamierzam, albowiem nadal, może naiwnie, wierzę, że ludzie mogą się zmieniać, w tym zmieniać na lepsze. Ale nie jestem i nie będę na forum niczyją nianią, opiekunką ani przewodnikiem.

Co do bycia "nie teges" to Ci podsunę do rozważenia w kontekście Twojego na tym forum pisania cytat z Bibllii ST Oz 8,7 "Oni wiatr sieją, zbierać będą burzę" (tłum. Biblia Tysiąclecia).
Czemu - ano często piszesz na silnych emocjach, często prowokujesz, wbijasz szpileczki albo i walisz w kogoś z zaskoczenia złym słowem. Tak czynisz od lat. Siejesz ten wiatr z uporem godnym lepszej sprawy. Niefajne wpisy pod Twoim adresem w ostatnich kilku wątkach ze strony między innymi SD potraktowałam w kontekście całokształtu Twojego na forum pisania czyli uznałam za burzę, na którą zapracowałaś latami. Od Ciebie zależy, czy zapracujesz na następną burzę.

Nie jestem ani policjantem prowadzącym dochodzenie ani wymiarem sprawiedliwości i nie zamierzam badać gruntownie wieloletnich animozji na forum celem ustalenia "kto bardziej winny".
Byłoby super, gdyby się udało załagodzić zaszłości tak, jak ujęto w liście biskupów polskich do biskupów niemieckich z 1965 roku, cytuję niedokładnie "wybaczamy i prosimy o wybaczenie". Wielokrotnie deklarowałaś się na forum jako chrześcijanka, może rozważ taką opcję. :)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku