Forum dyskusyjne

RE: Nienawiść i agresja w związku.

Autor: MateoBro   Data: 2023-10-20, 17:37:14               

Dziękuję za odpowiedzi. Dzień w którym zakładałem wątek, był istnym koszmarem. Podnieśliście mnie na duchu!

Minął już ponad tydzień. Czuję się jak na odwyku (choć nigdy nie byłem, ale wyobrażam sobie te mechanizmy). Łączę kropki. Wewnętrznie odbywam rozmowę ze sobą samym. Od dawna nie miałem czasu, aby poświęcić choć chwilę na własne myśli. Nie były one płynne. Praca, pomaganie jej, gotowanie i tak w kółko.

Wraca mi motywacja do pracy, kontaktów z innymi. Nie czuję już strachu. Towarzyszy mi delikatne osłabienie w ciągu dnia i chwilowa apatia, ale to zapewne od stresu który doprowadził do różnych rewolucji żołądkowych.

Spokój i cisza. Nikt mnie nie wyzywa, nikt nie niszczy poczucia mojej wartości. Wracają czasami "flashbacki", jakieś urywki wspomnień. Natomiast dochodzę do wniosku, że każde dobre wspomnienie było moją inicjatywą i zakrzywionym postrzeganiem ostatniego roku.

Aż w końcu zacząłem być taki jak ona..

Doszedłem do wniosku, że była dziewczyna ma wiele cech psychopatycznych, które stara się kontrolować. Na swoim terenie (w mieszkaniu) będąc sam na sam ze mną, kontrola okazała się nieskuteczna. Delikatnie wciąż czuję się wykorzystany.

Miłego wieczoru!

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku