Forum dyskusyjne

RE: Chce wiedzieć kim jestem. Natalie1

Autor: Czarodziejka   Data: 2023-10-01, 20:32:06               


O jejku, dziękuję.

Odnośnie tego co napisałas o seksie i relacji, u mnie jest to bardzo blisko siebie. Nie będę czuła pociągu seksualnego tylko ów włącznie dlatego że uważam kogoś za ładnego. Potrzebuje czegoś więcej, jakiejś relacji, czy choćby stworzyć sobie jakąś fantazje odnośnie tego.

W sumie nieważne z kim bym była w związku, wychodzi na to, że sama nad sobą muszę popracować. I wychodzi z tego na to, że do osoby biseksualnej jest mi najbliżej na ten moment. Jeśli chodzi o "mokre majtki" to zdecydowanie bliżej mi do facetów w sumie, tak jak teraz pomyslalam. I tu nawet nie mam na myśli stricte gry wstępnej czy samego seksu.

Tak czy inaczej, wynika z tego, że muszę jeszcze popracować nad sobą. Myślę, że dobrym kierunkiem będzie usamodzielnienie się, bycie niezalna w samoocenie i po prostu bliższe poznanie siebie.
Kiedyś pisalam.opowoadanie. spróbuję podjąć się zadania stworzenia bohaterki, jaka ja sama bym chciała być. Może to pomoże mi w tej kwestii?


Brutalnie i szczerze, można uznać mnie za osoba, która nic nie osiągnęła w życiu. Nie mam matury, ale zawsze byłam dobra z języków obcych. Uznałam, że nie ma co się meczyc całego życia w call center, albo gorzej na produkcji. Zatem mój plan obejmuje:
robić kursy z dietetyki i otworzyć swój własny gabinet - legalnie.

A jeśli chodzi o języki to :

1. Angielski - podstawa. Myślę że tu dużo nie trzeba pisać ;)
2. Koreański - piękny język, bardzo lubię oglądać k-dramy i chciałabym kiedyś wyjechać choć na chwilę do Korei
3. Chinski - są potęga, ponadto również brzmi pięknie
4. Japoński - w momencie gdy wspominałam o podkochiwaniu się w fikcyjnym bohaterze, miałam na myśli mężczyzne o imieniu Chishija z Alice in Borderland (sezon 3 ogłoszony)
5. Hiszpański - brzmi seksownie
6. Rosyjski - pomimo iż język nie podoba mi się jak kiedyś uważam że warto go znać.
7.Finski - kiedyś czytałam książkę w której jeden z bohaterów był Finem. Był niesamowicie seksowny i w moim typie, stąd decyzja czemu by się nie nauczyć tego języka?

Też bardziej hobbystycznie mam zamiar nauczyć się programowania. I chciałabym "ogarnąć" tematy związane z kosmetyka, mechanika samochodowa, oraz sztuka.
Trochę w cały świat, ale to mnie właśnie interesuje.

Tylko tak jak wspomniałam. Po za tym że mam plany, nie potrafię się jakoś "przemusic" żeby do nich faktycznie realnie dążyć...

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku