Forum dyskusyjne

RE: Chce wiedzieć kim jestem.

Autor: Czarodziejka   Data: 2023-10-01, 09:07:04               

Bo na początku mój były wydawał się być słodki i uroczy, a później dopiero zaczęły się problemy. On sam zaczął nadużywac alkoholu i zdaje sobie sprawę, że ten związek trwał długo za długo. Ale też po tym wszystkim zaczęłam się zastanawiać, czemu godziłam się na różne rzeczy, bo głupia przecież nie jestem.
I z niechęcią muszę przyznać, że powtarzałam trochę moja mamę. Liczyłam, że się zmieni, że wróci do tego jaki był itd. ale jak mnie zostawił po raz nie wiem który, to uznałam, że zasługuje na lepiej i pomimo tego, że próbował do mnie wielokrotnie wrócić, dzisiaj praktycznie nie mamy kontaktu, ponieważ chciałam się odciąc.

Natomiast jeśli chodzi o mieszkanie z ojcem to już pisałam. Nie jest to mój wybór...

Szczerze myślę, że to zrobiłam już. Przynajmniej częściowo. Gdy myślałam o swoim związku z byłym widziałam dużo podobnienstw w moim związku a relacji moich rodziców. Min dlatego nie usługuje ojcu, bo nie chce skończyć jak moja mama (choć kocham tą kobietę i nie powiedziałabym o niej złego słowa, tak nie rozumiem, czemu przy nim została).
Ten kolega o którym wspomniałam nie pije wgl alkoholu myślę, że podświadomie to sprawia min że lubię go trochę bardziej.

Zależna będę dopóki nie znajdę pracy. Ale z drugiej strony staram się unikać z nim kontaktu, skoro traktuje mnie tak jak mnie traktuje.
Hm nie sądzę żebym miała też zaniżona samoocenę. Znaczy mam gorsze dni czasami ale czy nie każdy?

Hmmm. Gorzej jeśli się okaże że masz rację i będziesz mi pokazywała ta dziurę a ja będę zachwycała się gwiazdo na niebie...

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku