Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Okropny strach!

  Autor: PotrzebujacaPomocy   Data: 2022-11-16, 11:14:29               Odpowiedz

  Dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, która zakończyła się raczej pozytywnie.
  Powinnam się z tego cieszyć, a właśnie siedzę i wypłakuje oczy.
  Boję się... Boję się, że jak pójdę do pracy, stracę kontakt z synem (który i tak 7:30-14:30 jest w przedszkolu), przecież poświęciłam mu 3ata życia i tak bardzo go kocham, że chciałabym spędzać z nim jak najwięcej czasu! Boję się, że oddalimy się z mężem od siebie (tak wiem! To jest bardzo irracjonalny strach)
  Boję się wejść też w nowe środowisko, ciężko mi nawiązywać relacje z ludźmi, uważam, że nie jestem osobą, którą można lubić, że jestem totalnie bezwartościowa, a w obliczu nowych wyzwań wierzę w to coraz bardziej.

  Nie umiem żyć i cieszyć się życiem! Radość sprawia mi tylko czas z mężem i synem.

  Pomóżcie... ;(  • RE: Okropny strach!

   Autor: fatum   Data: 2022-11-16, 12:00:27               Odpowiedz

   Wszystko o czym piszesz dotyka wiele osób.Boimy się zmian. Jednak zmiany są nieuniknione jak i miłość cokolwiek to znaczy. Ważne, że kochasz męża i syna,a reszta się ułoży. Strach ma to do siebie,że boi się światła. Mówiąc o świetle mam na myśli światło naszej pozytywności. Zweryfikuj swoje kwalifikacje,upewnij się o swoich mocnych stronach i do przodu. Czarnowidztwo [ nie zamawiałaś go przecież świadomie!] niech się więc odczepi od Ciebie. Ty go przecież nie potrzebujesz i nie zamawiałaś go.Tego Ci życzę. Niech się odczepi od Ciebie. Pozdrawiam.   • RE: Okropny strach!

    Autor: PotrzebujacaPomocy   Data: 2022-11-16, 17:31:24               Odpowiedz

    Bardzo Ci za to dziękuję!! Będę to sobie powtarzać i mam nadzieję, że w końcu w głowie mi się poukłada!    • RE: Okropny strach!

     Autor: fatum   Data: 2022-11-16, 18:53:12               Odpowiedz

     Wiara czyni cuda. Powodzenia. P.S. czekam na dobre wieści od Ciebie.Najbardziej na te poukładane w mądrej głowie. Twojej głowie.     • RE: Okropny strach!

      Autor: PotrzebujacaPomocy   Data: 2022-12-30, 13:49:19               Odpowiedz

      Mija półtora miesiąca i nic się nie zmieniło. Jest jeszcze gorzej.

      Właśnie przeszło mi przez myśl 'jakby mnie nie było.... " Ale nie zostawię synka! Nie zrobię tego najbliższym, tylko oni z kolei nie wiedzą o moim strachu, o moich emocjach.

      Jest mi zwyczajnie źle!!

      Musiałam się wygadać....     • RE: Okropny strach!

      Autor: Monia12345   Data: 2022-12-30, 22:41:12               Odpowiedz

      Pomyśl, że wielu ludzi cierpi, tak jak Ty pod względem emocjonalnym. Między innymi ja-choć, mój problem jest zupełnie INNY...problem a raczej problemy nawarstwiają się z dnia na dzień...zatracona wartość staje się numerem 1. Dobrze, że chcesz się wygadać to duży plus.Napisz więcej, jeśli chcesz. Tu są osoby, dostaniesz wsparcie właśnie pod względem emocjonalnym...poczujesz się lepiej.