Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Impreza

  Autor: ola4257   Data: 2022-10-06, 16:53:30               Odpowiedz

  W sobotę byłam z moim chłopakiem na imprezie z moim bratem. Poznali sie pierwszy raz. Ja mam mieszane uczucia jesli chodzi o kontakt z moim bratem.
  Moj chlopak dopytywal mnie dlaczego, przeciez moj brat jest super. Dlaczego tak na niego narzekam.
  Powiedzialam mu prawde, ze w 15-17 lat temu mnie molestowal. I dlatego mam do niego zal i nie potrafie sie przelamac. Moj chlopak zadzwonil do mojego brata i zaczeli o tym rozmawiac. Bylo to nad ranem, wszyscy byli bardzo pijani. Rano troche o tym rozmawialismy, ale nie za duzo. Zeszlismy na dol, do moich rodzicow, gdzie byl moj brat i jego dziewczyna. Ja zachowywalam sie jakby poprzednia noc sie nie wydarzyla.
  Moj chlopak zadzwonil do mnie i kwestionowal to co mowilam, powiedzial z jednej strony, ze moge na niego liczyc, ale z drugiej, ze ma metlik w glowie.
  Zaznacze, ze normalnie mieszkam z rodzicami i bratem i staram sie zapomniec o tym co bylo. Miedzy nami jest roznica wieku tylko 3 lat, wiec nawet nie wiem czy to co robil, robil swiadomie.
  Od tamtego czasu za bardzo nie rozmawialam z moim chlopakiem, bardzo nam sie popsul kontakt. Ja w ogole nie mam ochoty z nikim rozmawiac.
  Moj brat z kolei powiedzial ze musimy porozmawiac. Tak minal tydzien i nic.
  Nie wiem co mam robic  • RE: Impreza

   Autor: fatum   Data: 2022-10-06, 18:34:10               Odpowiedz

   Skoro brat chce rozmawiać,to rozmawiaj. Poza tym Rodzice powinni być przy Waszej rozmowie Twojej i Twojego brata. To niewybaczalne co zrobił Ci brat,zakładając,że tak było.Nie oburzaj się,że napisałam,że mam wątpliwości,że to molestowanie miało miejsce. Mam prawo do swoich wątpliwości.Jednak pytasz,co powinnaś robić?,więc piszę co myślę. Pozdrawiam.