Forum dyskusyjne

RE: Kiedy się odezwać? ValidCode.

Autor: ValidCode   Data: 2022-08-25, 01:47:10               

Sęk w tym, że chciałbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie o uzyskuję jakieś pierdololo. Jakbym się kogoś na ulicy o godzinę spytał i dowiedział, że mogę na słonecznym sobie sprawdzić a wgl to Bydgoszcz musi zostać zbombardowana.
I takich zachowań w moją stronę jest więcej. Słyszę, że podobno biorę czyjeś zachowania bardzo do siebie ale ja jestem z natury spokojny i często mam kamienną twarz jakby zastygniętą w jednej emocji. I mam do siebie dystans, nie widzę innej wersji dystansu - brakuje abym się za klauna przebrał ;)
Zdarzają się sytuacje kiedy podchodzę do jakiejś osoby i nagle otrzymuję srogi pocisk, nie rozumiem bo przecież ledwo tę osobę znam. W tym kontekście, że ja nie miałem ochoty skupiać się na tej osobie a ona musiała trochę bardziej mnie obserwować.
Ze względu na moje zdystansowanie znajdują się osoby, które właśnie starają się mi niby dopiec. Olewam to, bo wiem czego chce i słyszę, że biorę wszystko do siebie.
I tak jak tutaj, nie otrzymuję nigdy odpowiedzi na moje pytanie. Najlepiej to o nic nie pytać, nawet na forum psychologicznym ;))

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku