Forum dyskusyjne

RE: Kiedy się odezwać? ValidCode.

Autor: ValidCode   Data: 2022-08-24, 06:28:50               

Widać, że już z forumowym wyrachowaniem podchodzisz - nie taki był sens mojej wypowiedzi.
Brzmi to jak zazwyczaj absurdalnie zachowują się ludzie. Potrzebuje czlowiek wsparcia w jakiejkolwiek formie to słyszy - idź do psychologa. Jakby zaniknęła ludzka dobroć i tylko psychologowie się tym mogą zajmować bo im się za to płaci.
W drugą stronę jak to usłyszą w innym kontekście np narzekając na ból pleców od ciężkiej pracy i że praca fuj - idź cholero się czegoś zacznij uczyć i zmień pracę - to patrzą z ogromnym obrażeniem, jakby złapanie za książkę i studiowanie czegoś dziennie minimum przez godzinę było ogromnym wysiłkiem.
I tutaj jest kolejny przypadek fatum, która zamiast po ludzku coś odpowiedzieć to przybrała formę wielce zdystansowanego i znającego swoją wartość muru nie do zbicia. Jakkolwiek bym czegoś nie napisał i mimochodem coś wspomniał np że fatum nie je chleba do bigosu i przy tym wspomniał o stu innych sprawach to już by miała z 10 innych tekstów w odpowiedź, czego ja nie jem albo czego to obrzydliwego nie pije a na resztę odpowiedziała, że wsm to lotto. What's the point?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku