Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Terapia Jaspera czy logika absurdu?

  Autor: Jaspero   Data: 2022-07-17, 17:19:22               Odpowiedz

  Jestem po przejściach i nadwyrężonym zdrowiu psychicznym. Wykorzystany ze względu na zasoby przez żonę i jej rodzinę. Zrobić ze mnie psychola zamknąć w psychiatryku i przejąć majątek. Zostali zdemaskowani, prokuratura ma co robić. Wychodzę na prostą, organizuję sobie ciąg dalszy reszty mojego życia. Poznałem kobietę, też po przejściach ze swoimi dylematami życiowymi. Terapeutką, ale jej dyplomu nie widziałem na oczy. Wygadana jak po szkoleniu produktowym taniej energii wg nowego (bezw)ładu. Nie mam wątpliwości, jest anatomiczną kobietą (ma nawet piękne piersi!) Głupi nie jestem, przynajmniej tak mi się wydaje. Nie wiem w którym momencie stałem się jej pacjentem (a może klientem frajerem)
  Gra wstępna jak gra w szachy, ale ona w szachy nie gra. Mam dylemat, kim ona jest? Terapeutką w roli madame Pompadour mówiącą,że seks tantryczny jest terapeutyczny.Kurtyzana zgrywającą się na terapeutkę analno-oralno-behawiorystkę
  Dzwonię do Banasia, NIK(t) nie odbiera. Amelia po pierwszym "seksie tantrycznym"stwierdziła,że jest we mnie zakochana do szaleństwa.Upiekła dla mnie piernik kętrzyński.Kupiła sobie czerwoną suknię, szpilki i torebkę Lucka Witona. Chodzi na indywidualną terapię, bo się pogubiła (who is who) To nie jest terapia, to jest gra pt kto kogo bardziej wydyma (z zasobów albo złudzeń) Napięcie rośnie. Mamy pierwszy poważny zgrzyt.Ona twierdzi, że nie jestem jej klientem,bo nie byłem w jej gabinecie. Ja jej tłumaczę, że ona swój gabinet przeniosła do mojego mieszkania. Kolejny dylemat: seks geriatryczny czy tantryczny? Amelia pięknie potrafi udawać, że...nie miała orgazmu.Czy ona ma mnie za idiotę licealistę onanizującego się przy zdjęciu posłanki Kępy? Relacja tak jak układ równań z kilkoma niewiadomymi. Wchodzimy na poziom dyskusji.Amelia tym razem z grubej rury, że ma bardzo dobre życie, praca, dobre pieniądze ale czuje się samotna. Amelio to twój problem, weź sobie bezdomnego kota.Odpowiedz sobie na retoryczne pytanie: ile w terapeutyce jest prostytucji i odwrotnie. Jest wściekła, torebką wali o deskę rozdzielczą w moim aucie. Zamawia UBERA i wraca do domu. Dzwonię do... Banasia, NIK(t) nie odbiera.Amelia proponuje wyjazd na tydzień na Kaszuby. Przeprasza za zachowanie, musiała odreagować,funduje wyjazd. Robię rezerwację na swój koszt. Amelia odwołuje wyjazd, bo ma dużo pracy...ma bardzo dużo klientów.Sugeruje mi abym zmienił swoją kwaterę, bo czuje się tam jak "nastajaszczija bladź". Powiedziałem nie, bo mam dosyć przeprowadzek. Możemy zamieszkać razem w większym mieszkaniu i dzielić koszty. Amelia ustala harmonogram że seks ze mną tylko i wyłącznie w czwartki wieczorem po godz 16.00. W czwartki po 16, zwykle boli mnie głowa.Dzwonię do Banasia.Chyba to była pomyłka. Wszystko zaczyna układać się w sensowną całość. Moje superego w postaci dr House krzyczy do mnie: WSZYSCY KŁAMIĄ! Czas na poważną rozmowę. Amelio, kim ty tak naprawdę jesteś? Terapeutką w nurcie Gestalt (skuteczność na poziomie 50 proc)? Z bólem głowy poszedłem do psychiatry (jest też biegłym sprinterem sądowym,)
  Sprinter zasugerował: terapia par bo to uczciwa gra w otwarte karty. Ból głowy już opanowany. Przypomniał mi się przypadek Eichelbergera, gdzie jego klientka popełniła samobójstwo. Amelia zna ten przypadek, ale nie widzi w tym nic co by ją niepokoiło. Cynicznie: NIE BYLEŚ NIGDY MOIM KLIENTEM! ROZUMIESZ? Amelio, czy wiesz co to jest hipergamia i prawo Briffaulta? Amelia do mnie..czy ty wiesz co to jest paradygmat wartości? Nie wiem, ale się dowiem. Dzwonię do Banasia. On sugeruje konsultację w Polskim Towarzystwie Psychologicznym czy doszło do naruszenia zasad etyki. Co na to Amelia? ...że dyplomata to taki człowiek, który, jak powie...SPERDALALEJ BUCU JEDEN!, to Jaspero czuje dreszcz emocji przed nie(odbyt)ą podróżą na Kaszuby. Teraz ja mam problem. Czy terapia terapeutki traumatolożki przywróci mi wiarę w uczciwość kobiet? P.S.Terapia Jaspera czyli logika absurdu? (copyright, anno domini 2022)  • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

   Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-17, 18:11:58               Odpowiedz

   Jakby tu...Jasperku,nie zenisz się z cyckami,tylko z kompletnym człowiekiem.   • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

    Autor: Calmi   Data: 2022-07-17, 19:57:24               Odpowiedz

    Lustereczko

    "Jakby tu...Jasperku,nie zenisz się z cyckami,tylko z kompletnym człowiekiem."

    Jak powszechnie wiadomo - Nie wszystko złoto co się świeci, a jak coś jest na pierwszy rzut oka zbyt idealne ...

    Ja powiedziałabym,że babeczka jest :( noo sorry,ale wiem ,że lubisz moją szczerość ;))) kompletnie, ale zaburzona ...

    Wygląda mi to na ostry przejaw manii w ChAD :(((
    Pochopne decyzje i ich odwoływanie, wybuchy niekontrolowanej agresji, nagłe duże wydatki, nagła chęc leczenia się- zmiany w swoim życiu, słowotok połączony z omnipotencją itd itp

    Nie wierzę ,że ona jest terapeutką /traumatolożką . Każdy licencjonowany psychoterapeuta musi najpierw przejść swoja terapię, a ona co ? Przypomniała sobie o tym koło 50 -ki ???

    Zresztą b łatwo można to sprawdzić.

    Wybacz,ale to wszystko się koopy nie trzyma.

    Skąd ją znasz ? Gdzie ją poznałeś ?  • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

   Autor: Anielaa   Data: 2022-07-17, 19:49:21               Odpowiedz

   Jaspero to Ty majetny? Nie przejely "te jedze" majatku to dobra partia z Ciebie? ;)
   Po co szukasz idealu? Czegos takiego nie ma poza mna oczywiscie ;))) Czym predzej sie z tym pogodzisz tym latwiej bedzie Tobie zyc.   • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

    Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-17, 20:48:59               Odpowiedz

    No i Aniołek był wybrnął.

    Tylko jeden ideałek, anioleczek nasz kochany. No tak, a reszta to same kobity-hybrydki!  • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

   Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-18, 09:09:05               Odpowiedz

   Na świecie są kobiety, które nie potrzebują sponsoringu.Chca żeby ktoś przy nich był.
   Żebyś dobrze zrozumial.To nie oznacza, że chcą żyć z dusigroszem;(
   Nie wiem czy znajdziesz kobietkę oszczędna, która lubi luxus.To się wyklucza.   • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

    Autor: Jaspero   Data: 2022-07-18, 10:08:41               Odpowiedz

    Lustereczkopowiedz

    "Żebyś dobrze zrozumiał.To nie oznacza, że chcą żyć z dusigroszem; Nie wiem czy znajdziesz kobietkę oszczędna, która lubi luxus.To się wyklucza"

    Życie rozumiem bardzo dobrze, jeżeli nie ma pylenia brzóz (jestem alergikiem). Problem jest w komunikacji między płciami, bo jest antropologiczna sprzeczność. Określeniem dusigrosz w kontekście..."puściła go w skarpetkach" można założyć nowy wątek. Luxus? ....chyba Lexus, a to jest dopiero luksus.

    https://www.youtube.com/watch?v=Ay_Deao4QZk    • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

     Autor: Calmi   Data: 2022-07-18, 10:13:56               Odpowiedz

     "....chyba Lexus"

     bingo heheheh     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-18, 11:05:25               Odpowiedz

      Calmi, szutki sobie robisz ale doskonale wiemy, że znaleźć kogoś dla siebie w naszym przedziale wiekowym, to jak los na loterii wygrać.

      Nie dziwię się Jaspero,że szuka. Ma dysonans poznawczy. Kilka błędów jest jednak po jego stronie, według mnie oczywiście.
      Jasperku szczerze?
      Nie każda kobieta to "bladź.
      Nie każda kobieta leci na "smalec".
      Nie każda ma dziecinne himerasy.
      Nie każda jest potwornicka.

      No ale musi być jeszcze Wacław zadowolony.I ja to rozumiem.

     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-18, 15:11:24               Odpowiedz

      Lustereczkopowiedz

      "...ale doskonale wiemy, że znaleźć kogoś dla siebie w naszym przedziale wiekowym.

      Przedział wiekowy w pociągu? Jeżeli już to w Tramwaju...
      zwanym...na (po)żądanie, nie ma przedziałów wiekowych. Chętnie wezmę na kolana jakąś 40-dziechę byle miała ...słuszną linię, taką jak nasza Władzia.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-18, 15:16:26               Odpowiedz

      Jaspero, właśnie wiek ma znaczenie.
      Nie ma co się oszukiwać.
      Literackie opowieści mają przekłamane treści.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-19, 12:38:09               Odpowiedz

      Lustereczko

      "Jaspero, właśnie wiek ma znaczenie.
      Nie ma co się oszukiwać.
      Literackie opowieści mają przekłamane treści."

      Oczywiście, że tak, ale to chyba zależy też od tego co się czyta i jak się treść rozumie, nieprawdaż ? ;)))

      Taka np historia Lolity Nabokowa może dawać dużo do myślenia ...
      A co jeszcze ciekawsze ...
      Ponoć inspiracją do napisania książki była dla autora małpa ,kt była poddawana badaniom medycznym w laboratorium, gdzie była zamknięta w klatce przez kilka lat,a kiedy dostała kartkę papieru i węgiel nabazgrała coś w rodzaju krat :(((

      A ten "Tramwaj ..." Tennesseejego ?

      To przeciez także tragiczna i wielce pouczająca historia . Myślę że Jasper mimo prześmiewczej konwencji chyba widzi jednak spore podobieństwa .     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-18, 15:25:46               Odpowiedz

      Wiesz nasza władzia mi się z sexem nie kojarzy.
      Same antygwalty.Jeden dziwniejszy od drugiego.
      Fafluny z kompletnym brakiem gustu.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-18, 22:07:52               Odpowiedz

      Jaspero
      "w Tramwaju...
      zwanym...na (po)żądanie, nie ma przedziałów wiekowych. Chętnie wezmę na kolana jakąś 40-dziechę byle miała ...słuszną linię, taką jak nasza Władzia."      -Jaspero podobno zabierasz moją córkę na randkę. Gdzie właściwie zamierzasz ją wziąć ?

      -W samochodzie.


      ;))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-19, 12:18:53               Odpowiedz

      Lustereczko
      "I nie sądzę, żeby miała jakikolwiek interes w umniejszaniu mojej osobie!"

      W zyciu !
      Te mało eleganckie i fat-alne techniki manipulacji, są tyle prymitywne, co czytelne dla kazdego ;(((Noo brak sów ;)))


      "Może Nasza Calmi lubi Jaspero?Może to takie zabawy słowne?"

      Nie od dzisiaj wiadomo, że nie tylko lubię Jasperka, ale i kocham go na swój pokręcony sposób ;)))) Szkoda tylko, że bez wzajemności , ale ja to rozumiem .Serce nie suga ;((( ale i nie poczekalnia ;)))))

      https://besty.pl/3959641     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-19, 12:41:54               Odpowiedz

      No to wygląda na to, że Jaspero jak ten koziołeczek, po calutkim świecie szuka tego co jest bardzo blisko!:)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-19, 12:52:49               Odpowiedz

      "No to wygląda na to, że Jaspero jak ten koziołeczek, po calutkim świecie szuka tego co jest bardzo blisko!:)"

      Heheheh
      Byłam ostatnio w Pacanowie pogratilować Pani z poczty i nawet udało mi sie na moment uchwycić tego Koziołka...

      Mam potwierdzenie na focie;))) On tam sobie sam kopytka podkuwa, a ja mu wsadziłam swoje i b zabawnie wyszło ;)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-19, 13:08:12               Odpowiedz

      No nie wierzę!To ty za Jasperkiem na koniec świata, do Pacanowa pojechałaś?
      Co z nami ta miłość wyprawia?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-19, 13:23:46               Odpowiedz

      ;DDDDDDDDDDD

      Nooo rzeczywiście koniec świata i zadoo pie straszne ;)))

      Mam jescze kilka refleksji ,ale czasu brak . Miłego dnia Lustereczko :***     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-19, 13:31:04               Odpowiedz

      "No nie wierzę!To ty za Jasperkiem na koniec świata, do Pacanowa pojechałaś?"

      Noo tak, przecież pisałam,że spotkaliśmy się, ale on mają córkę wziął ;(((czas nieubłagany i najwyższy w kwasy i botoks zacząć inwestować ;)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-19, 13:32:43               Odpowiedz

      Siedzę w poczekalni bankowej i śmieję się do telefonu jak kretynka, było lepiej na Kretę jechać ;)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-19, 13:34:25               Odpowiedz

      A zmachy sie powiększają ,to przez Ciebie Jasperek mnie nie chce ;)))))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-19, 14:25:40               Odpowiedz

      Jak Boga Kocham, zadnego zamachu na cnote Jasperka nie było.
      Ostanio coś ten sex mu wszystko zagłusza.

      Trza chłopa ratować.
      Co!!!????
      Fatum mu wysłać?!?!
      Aż tak jej nie lubię.

      Nie było tematu!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-19, 14:34:42               Odpowiedz

      Śmiej się,śmiej! Ale,ja Jasperkowi bym zwoje m.przywróciła,czego o Tobie lustro i Calmi powiedzieć nie mogę,bo byłaby to nieprawda. Ze mną Jaspero by się nie zagubił.Zyskałby szacunek. Tyle!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-19, 15:28:29               Odpowiedz

      Jaspero powinien być przed wejściem w związek z jakąkolwiek kobita podleczony z poczucia kiepskiej wartości.Zaden piękny biust tego nie załatwi.

      On ma być partnerem kobiety a nie jej zabawka na baterie.
      On ma czuć, że jest wart miłości a nie erzacu.
      I wówczas niech szuka.Ale ten przeklęty zegar już też cyka.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-19, 21:05:46               Odpowiedz

      Lustereczko
      "Jaspero powinien być przed wejściem w związek z jakąkolwiek kobita podleczony z poczucia kiepskiej wartości.Zaden piękny biust tego nie załatwi."

      Toż przecie wzioł se terapeutke/tarumatolożke i nic to, że ona jeszcze swoich traum nie zdążyła przepracować i czuje sie samotna(???) Nawet seks tantryczny i ogniste deklaracje zaraz po nie pomogły.

      A tak mi się przypomniało ,zaraz ,zaraz ...
      jak to leciało ?

      A tymczasem Jasperek na pewno na głowie stawał, żeby ją zadowolić ;)))
      A co się właściwie stało ? Upiekła piernika i jej się nagle skojarzyło ? Czy to ta chatka nie taka ?

      Teraz będą się leczyć po miesiącu znajomości u kolejnego psycho od par i wcale mu to nie wadzi, że do tanga trzeba dwojga i jakby już parą zdaje się nie są, ale ponieważ sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie to kto to wie .Może Jasper ją wyleczy ?


      Nie martw nic Jasperek da radę ,ale zamiast terapii ja bym Ci radziła jednak zainwestować w luksus, bo tu zdaje się o to głównie zgrzyt poszedł, prawda ? :(((

      Fundnij jej co najmniej tygodniowy Paryż (to w końcu miasto zakochanych),a nie tam jakieś Kaszuby . Zobaczysz jak pobuszuje po tych sklepikach na Champs-Élysées, to pewnikiem znow się zakocha... no przynajmniej w kolejnych gadżetach ;)))

      Wynajmij jeszcze, albo najlepiej kup i to na nią wypasioną chatę i samochodzik, żeby miała czum do klientów jeździć i na czym w razie niedyspozycji humoru sie wyżyć ...

      Gwarantuję Ci, że dziewczęciu szybciutko uczucia sie odmienią :)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-19, 21:15:52               Odpowiedz


      "Zaden piękny biust tego nie załatwi...
      ...Ale ten przeklęty zegar już też cyka."

      Chyba cycka sie z nami ... ;)))
      o pardon ...
      chyba cacka jak u Amelki ;)))))

      Ona w sumie niczym nie ryzykuje za pare lat nadal będzie piękna i młoda więc w razie co, zawsze tłumek adoratorów będzie chętny i gotowy ;(coś o tym wiem ;)))
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-19, 21:22:15               Odpowiedz

      fatum
      " Ze mną Jaspero by się nie zagubił."

      Też tak sądzę - ma zbyt dobry gust i za wysokie poczucie estetyki ;)))))))
      Po za tym w sumie wszystko by sie zgadzało ....
      Zaraz ,zaraz muszę sobie przypomnieć jak to leciało ....???

      Ech chyba jutro ,bo tymczasem muszę spadać .
      Miłego wieczoru i szalonej nocy, a zycie bywa naprawdę przepiękne :)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-19, 21:58:39               Odpowiedz

      Mimo,że zaczepiasz Jaspero, to od tego Ci szacunku Calmi nie przybędzie. Bo tylko ja wiem,jak się pomaga mężczyźnie po przejściach. A Jaspero miał byłą żonę,która go nie kochała. Dużo pisałam z Jaspero i pamiętam te smutne detale. Jas jest zniesmaczony płytkimi tematami tak się sprawy mają.Założył na swoim poziomie wątek: Epigenetyka i nasze traumy pokoleniowe,ale nikt z nim nie pisze. Może Ty Calmi zacznij jako pierwsza. Potem mimbla1 dołączy i to będzie coś dobrego dla Bliźniego. Wiedza. Doświadczenie i inne. P.S. Forum zyska sławę i rozgłos. Warto się sprężyć Calmi. Wiesz o bzdetach,to już wiem,że umiesz pisać. Może teraz dla odmiany zacznij pisać dobrze! To już wystarczy. Jas jest wymagający. Oczywiście,że najwięcej wymaga od siebie. Wierzę,że to robi. Tak. Życie z normalsami jest ok.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-20, 16:23:10               Odpowiedz

      "Bo tylko ja wiem, jak się pomaga mężczyźnie po przejściach."

      Fatum, poluzuj pantalony, nie za dużo tej autoreklamy ?

      Przecież wiemy jak swojemu po tych przejściach z tobą pomagałaś...

      tak,że najpierw zaczął cię zdradzać, a teraz wieje chłodem i tylko wiatry hulają w tej waszej sypialni;)))

      Najlepszy lek mu polecisz ?

      https://memy.jeja.pl/391433,najlepszy-lek.html     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-20, 16:37:23               Odpowiedz

      "Może Ty Calmi zacznij jako pierwsza. Potem mimbla1 dołączy i to będzie coś dobrego dla Bliźniego. Wiedza. Doświadczenie i inne."

      A co zabrakło Ci tekstów do przeklejania na katoforum ?

      Ja jak zauważyłaś plebejuszka i na poziomie akademickim nie umie/nie mam ambicji dyskutować .Nie podejrzewam też, że byłoby to dla mnie nobiilitujące. No ale przede wszystkim ty za często te teksty przekręcasz, żeby się aż tak dla ciebie poświęcać ;))))

      Może i zaczęła bym coś dobrego dla Bliźniego ...no krew nie woda,ale...

      "Jas jest wymagający."

      Noo i niby masz rację ,że mam wiedzę i doświadczenie w ars amandi - znam orgazm i nie zawaham się go użyć ;))) ale ...
      wiesz jak jest... nie lubię się na trzeciego wtranżalać, bo tu bardzom podobna do Lustereczka ;))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-20, 23:10:01               Odpowiedz

      Mam litość....(). Jesteś żałosna,gdy tak się zachowujesz jak teraz w tym wątku. Poproś mimblę1,by z Tobą pisała. Ona Ciebie rozumie,lubi,kocha itd. I jest na Twoim,niskim poziomie. Bye. Powtórzę! Zniszczyłyście to Forum. Ty Calmi i mimbla1. Niech Was kaczka dobrze kopnie.! Kasuj! ().     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-21, 09:59:31               Odpowiedz

      Mimbla1 i Calmi są na niskim poziomie?
      To kto jest!

      Idź do lekarza.Jak się podleczysz to wróć.
      Tylko tys Narcyzka.Nie wróżę wyleczenia.
      Ja siebie kocham i idę się leczyć, cokolwiek to znaczy!;(     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-21, 16:22:06               Odpowiedz

      Jeszcze Mimble1 dotykasz!?
      Mimbla1 jest o.k.
      Mimbla, sory, jak coś nawijam kasuj.Nie jestem dupowlazem ale stwierdzam fa
      Dał mi ktoś mądry lekcje.
      Swiety by zszedł z obrazu za te impertynencje.

      W sumie nadstawianie policzkow
      po chrześcijańsku.
      Raz, ale w nieskończoność!!???
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-22, 10:23:05               Odpowiedz

      A kto to jest ta cała mimbla1? Kiedyś była Moderatorem Społecznym,ale zachorowała psychologicznie. Szukają kogoś na jej miejsce. Może Ciebie Lustro wezmą? Calmi będzie w 7Niebie. Inni pewnie też.-:)*     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 10:46:20               Odpowiedz

      Czyli wyeliminowałas kolejnego wspaniałego i pomocnego człowieka?
      Gratulacje.
      A twój przeciek, nie mógłby Ciebie wyeliminować?
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: mimbla1   Data: 2022-07-22, 12:16:42               Odpowiedz

      Nie zauważyłam, żebym została wyeliminowana :) nie należy brać serio eksplozji emocji fatum, to tylko emocje.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 12:25:33               Odpowiedz

      Ufff, dzięki Bogu!     • Emocje...to będą, ale..Twoim udziałem ....mimblo1.

      Autor: fatum   Data: 2022-07-22, 15:06:57               Odpowiedz

      Nie jesteś taka silna,jak udajesz,że jesteś! Patrz!,dobrze pod nogi. Nawet w domu!     • RE: Emocje...to będą, ale..Twoim udziałem ...fat

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 15:16:38               Odpowiedz

      Znowu czary i "pobożne życzenia" zaszkodzenia komuś, bo argumentów brak ;)))
      Sama uważaj, bo zła energia niechybnie obroci się przeciwko tobie ;(((     • RE: Emocje...to będą, ale..Twoim udziałem ...fat

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 16:48:53               Odpowiedz

      Egon, klawo jak cholera!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 10:50:38               Odpowiedz

      Jednego jestem pewna, że Ty tym moderatorem nie zostaniesz.
      Nie masz podstawowych kompetencji.
      Żona lekarza to nie lekarz, chociaż ambicyjki posiada.
      Tylko autorytetu brak!:):):):) I często zachowuje się jak sluzba.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatim   Data: 2022-07-22, 10:59:48               Odpowiedz

      Ale ona nie zostanie przez nieobecne kompetencje.
      Nie zostanie gdyż wtedy prokuratura mogła by się doczepić i smród by odrazu poszedł na fachowość męża :) a tak to mamy niby tylko zwykłego użytkownika który niby nie zarządza swoim prywatnym placem zabaw. Nie bez przyczyny forum nie posiada opcji aby użytkownicy mogli się prywatnie wymienić wiadomościami ;)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 12:05:51               Odpowiedz

      Fatim;););)!)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-22, 11:09:37               Odpowiedz

      Lustro poczytaj sobie o płaszczakach. To o Tobie jest! Żegnaj płaszczaku. Pozwalam Ci czytać moje wpisy. Naturalnie te,które się jeszcze ostały! Gdy,je zrozumiesz,to jest 100procentowa gwarancja,że już sama nie będziesz musiała czyścić siebie. Zrobią to za Ciebie inni.-:)Ech! te płaszczaki. !     • Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: fatum   Data: 2022-07-22, 11:20:33               Odpowiedz

      https://youtube.com/watch?v=8KgbGhF5vG8&feature=share     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 12:00:48               Odpowiedz

      No i wyrosła na forum ogromna, wypukłość!:););)
      Cysta na...(wpisz miejce dowolne).
     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 12:22:23               Odpowiedz

      ;DDDDDDD

      Popularnie to wrzodem nazywają ;))))     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: fatim   Data: 2022-07-22, 12:26:59               Odpowiedz

      W moim mieście dziwnym zbiegiem okoliczności to się nazywa "andrzejem" lub "joanna" ;)     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 12:33:44               Odpowiedz

      Co to za miasto ???
      Pierwsze słyszę:O to chyba nie ma tam za dużo ludzi o tych imionach ;))))))     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: fatim   Data: 2022-07-22, 12:39:03               Odpowiedz

      50 tys to nie takie aż małe :)
      Ludzi trochę takich jest ale żeby było zabawniej psów o tym imieniu też sporo, sam czochralem już tu 3 Andrzejów :) i żeby było jeszcze zabawniej każdy Andrzej był jamnikiem ^^     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 12:42:55               Odpowiedz

      "sam czochralem już tu 3 Andrzejów :)"

      :DDDDDDDD

      A ja jeszcze żadnego ;(((Andrzejowego jamniczka ;)))     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 12:50:30               Odpowiedz

      coming out Fatima na forum ;))))     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: fatim   Data: 2022-07-22, 12:54:23               Odpowiedz

      <przewraca oczami>     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 12:59:11               Odpowiedz

      Noo szkoda, że tu emotikonek nie ma ;)
      A masz Fatim jakiś b osobisty stosunek do tęczowych jamniczków ?

      ;))))))     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: fatim   Data: 2022-07-22, 13:04:16               Odpowiedz

      Nie mam. Byle daleko odemnie :)     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 13:11:13               Odpowiedz

      "Byle daleko odemnie :)"

      https://www.wprost.pl/prime-time/galerie/7226/tecza-memy.html     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 13:18:27               Odpowiedz

      Ty mi tu Calmi nie psuje ostatnich chłopów na forum.
      Z kim my będziemy rozmawiać?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 13:41:34               Odpowiedz

      "Ty mi tu Calmi nie psuje ostatnich chłopów na forum.
      Z kim my będziemy rozmawiać?"

      Działam jak nikotyna ?
      Myślisz ,że będzie aż tak żle :(((

      https://kwejk.pl/obrazek/3781295/ostatni-papieros.html


      No dobra na wszelki wielki...
      wypaliłam się już...
      ;)))     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 13:29:47               Odpowiedz

      Fatim, znasz dowcip o jamniku i Andrzeju?
      Spytaj wujka google!);)     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: fatim   Data: 2022-07-22, 13:36:16               Odpowiedz

      Tiaa :p     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 12:50:32               Odpowiedz

      Pogadalabym jeszcze ale muszę się zbierać do roboty.Troszke chłodniej jest;)
      A jutro wyjazd.

      Troszkę lepiej się czuję. Ale najważniejsza batalia przede mną!

      Trzymajcie się ludzie. Dobrze, że jesteście. Co tam jedna bardzo ogromna cysta?
      Może sama pęknie???     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 12:38:43               Odpowiedz

      Joanna kojarzy mi się z piękną kobietą.
      Kochana.
      Andrzej też też mi się dobrze kojarzy.

      Franek Szajba u nas jest nieco popularny i "szalona Julka'     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 12:29:21               Odpowiedz

      To nas wyedukowała ambitnie heheheh
      Materiałem Fundacji Uniwersytetu dla Dzieci... ;O
      Specjalnej Troski ;)))

      Teraz już wiadomo skąd fatum czerpie te swoje mundrości, a że nie dociera do niej ...
      No cóż...
      kazdy ma jakieś upośledzenia ;)))     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 12:34:43               Odpowiedz

      Myślisz Calmi, że Fatum to dziecko specjalnej troski?;)
      Ojej!     • RE: Na pamiątkę płaszczakom. -:)^*^ Pozdrawiam.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 12:39:38               Odpowiedz

      Ja nie myślę;)))
      Ja widzę,bo jej reakcje na to wskazują :(((     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-20, 16:45:13               Odpowiedz

      "Mimo,że zaczepiasz Jaspero, to od tego Ci szacunku Calmi nie przybędzie."

      Na szczęście to nie ty o tym decydujesz, kto kogo i za co szanuje .

      A pomyślałaś, że może ten pieszczoch uwielbia takie łechtanie j/ego wyrafinowanego podniebienia ? ;))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-20, 16:11:04               Odpowiedz


      "Ale,ja Jasperkowi bym zwoje m.przewróciła,czego o Tobie lustro i Calmi powiedzieć nie mogę,bo byłaby to nieprawda."

      Noo nie wątpię .O Ty przewrotna fatum ;)))

      "Zyskałby szacunek. Tyle!"

      W sumie zastanawiające... czemu jemu, mimo tak natarczywej reklamy na tym nie zależy ?

      Hymmm ...

      Może po prostu zbyt siebie szanuje i ma póki co dosyć tyle manipulacyjnej, co nachalnej terapii i logiki absurdu ?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-20, 01:01:19               Odpowiedz

      Calmi

      "Jaspero podobno zabierasz moją córkę na randkę. Gdzie właściwie zamierzasz ją wziąć ? "

      Wydaje mi sie, że twoja Córuś (Bachleda)...
      Ma już innego zgreda.

      https://www.youtube.com/watch?v=fz6ysWTaQqc

      Twoja córka jest młodsza, i z pewnością ma swój dobry biust....sorry gust jeżeli chodzi do płeć przeiwną.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-20, 22:50:06               Odpowiedz

      Jaspero
      "i z pewnością ma swój dobry biust....sorry gust jeżeli chodzi do płeć przeiwną."

      Jedno i drugie po mamuni ;)))

      I tak zgodzę się,ze to faktycznie przedziwna płeć ;)))


      A tak a propos gustów,ze tak nawinę jeszcze niewinnie, bo jak wiadomo nie dyskutuje się o tym ,ale ;)

      Wiesz co Jaspero tak sobie myślę, że skoro ona tak Ciebie zachwyciła, to na pewno pokazałeś jej tę najlepszą wersję siebie .Starałeś się przez ten miesiąc miodowy ( w porywach do dwóch) jak to na poczatku zawsze bywa jak najlepiej, prawda ? I co ? Ona Ci wprost powiedziała na odchodnym , że nie jest z Tobą szczęśliwa ?

      Niewątpliwie nie trafiłeś w jej gusta .

      Ale czy dopytywałeś, co właściwie ją tak unieszczęśliwia ?
      Serio ten brak orgazmu ? Bo wyczułam, że Ty w to nie wierzysz, że to tylko wymówka z jej strony, podobnie jak ten ...
      jakmu tam było...paradygmat czegoś tam ?

      Tak się zastanawiam,co by było za kilka miesięcy, lat ,kiedy ta faza pierwszego silnego zauroczenia mija ?

      pomyśl ...
      Czy naprawdę uszczęśliwiła by Cię osoba, która czuje się przy Tobie nieszczęśliwa ???

      Jak sie czujesz ?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-22, 17:02:33               Odpowiedz

      Calmi

      "Jaspero pokazałeś jej tę najlepszą wersję siebie"

      W rzeczy samej.. jak paw, pokazuje jej swoją najlepszą wersję "ogona" czyli Mustanga GT Cabrio :-)))

      Zaczęła się gra. Ona ładnie ubrana:

      https://www.youtube.com/watch?v=Vt2YIpZWBqA

      Jedziemy na imprezę w plener:

      https://www.youtube.com/watch?v=9SOryJvTAGs B52
      (Sexofon, sorry saksofon, co NATO Freud?;-)))

      Potem pojawiają się pytania:
      https://www.youtube.com/watch?v=KZwzmhewOhU (is this love)

      Mówi mi, że szaleje za mną i chce mi coś powiedzieć:

      https://www.youtube.com/watch?v=9-ZdPG0s1I8

      " Nikt naszej miłości nie będzie nam tłumaczył w obcych językach:

      https://www.youtube.com/watch?v=k3Fa4lOQfbA
      https://www.youtube.com/watch?v=wofxgN8P8_c

      Czytam w jej oczach i mam odpowiedź:

      https://www.youtube.com/watch?v=w-rv2BQa2OU

      Jest problem z nałogiem, ja nie palę

      https://www.youtube.com/watch?v=L4sbDxR22z4

      Ona pracuje po 12 godzin bo potrzebna jest jej kasa:

      https://www.youtube.com/watch?v=HWQR-hAJrKU

      Zastanawiam się o co jej chodzi i muszę to sprawdzić, bo
      chyba nie jestem sam w tej grze:

      https://www.youtube.com/watch?v=LiDWF8mMSek

      Co się okazało? Tak jak myślałem, lubi Lexus...sorry luksus:

      https://www.youtube.com/watch?v=_qphknagXqA

      Nie mydliłem się....:-)))

      https://www.youtube.com/watch?v=lCx5rUgEksA

      Kobiety lubią facetów z kasą, nie jestem Pan Gotówka i mieszkam skromnie bo...podział majątku jak krew z nosa.

      https://www.youtube.com/watch?v=sNTxwCRgjuQ&t=79s

      Ona ma jakieś zaburzenia osobowości:

      https://www.youtube.com/watch?v=DxWKCvpoPYI

      Obydwoje mamy jakieś schizy ale gra pozorów trwa dalej:

      https://www.youtube.com/watch?v=rXA-9mWGCXk

      Ze mną też nie jest najlepiej:

      https://www.youtube.com/watch?v=FCo7Wn7Gz6M

      Ona panicznie boi się samotności, nie chce abym jechał w delegacje do Pcimia, bo jest zazdrosna o inne kobiety:

      https://www.youtube.com/watch?v=eggtxcF6akE&t=15s

      Stawiam sprawę jasno, kto w tym związku nosi spodnie:

      https://www.youtube.com/watch?v=6ld4ctoVLis

      To wszytko jest bez sensu, jesteśmy bez szans:

      https://www.youtube.com/watch?v=-yrmgYOum6Q

      Moja refleksja:

      Jeżeli chcesz zrozumieć życie, to przestań wierzyć to co mówią i piszą a zacznij obserwować i czuć. A.Czechow     • Zgłaszam Jaspero na Społecznego Moderatora.

      Autor: fatum   Data: 2022-07-22, 18:03:12               Odpowiedz

      Dużo pracy włożyłeś Jas w reklamę samego siebie. Doceniam bardzo. Adamos325 i Ty Jaspero to świetny byłby duet! Dziękuję Ci za niektóre treści,muzykę,humor. A najbardziej dziękuję Ci za refleksję. Jest wyjątkowa! P.S. dobrze, że tutaj jesteś Jas. Serio,że się cieszę. No,to czekam.-:) Pozdro.     • RE: Zgłaszam Jaspero na Społecznego Moderatora.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 18:52:23               Odpowiedz

      A jaki ty masz wpływ na mianowanie lub detronizowanie moderatora?:):):):):);)

      Forum ma moderację!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 18:24:03               Odpowiedz


      Taki recital. To sztuka, której za żadne skarby nie należy utożsamiać z życiem.

      Uwodzi mnie piękno. Wspaniała muzyka, obraz, efekt ludzkiej wyobraźni.

      Ja przy tym odpoczywam. Sztuka uprzyjemnia życie ale treści w utworach zawarte nie są dla mnie wyłącznym drogowskazem.

      Trzeba to oddzielać.Inaczej można przeintelektualizowac, co dostrzegam w twoim przypadku.

      Czemu nieustannie udowadniasz, że wiesz. Nieustannie się doksztalcasz. Pracujesz nad sobą. Ale pracuj dla siebie.

      Tak sobie czasem myślę, że Ty chcesz udowodnić swojej żonie, że będzie Ciebie chciała kobieta wyjątkowa. W jakimś sensie mądrzejsza od niej. Lepsza.Piekniejsza!
      Chcesz jej udowodnić, że na taką kobietę zasługujesz! Jasne że jesteś.

      A walić to!!!!Ty masz być szczęśliwy bez udowadniania.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 21:01:58               Odpowiedz

      Lustereczko

      "A walić to!!!!"
      heheheh

      Noo łatwo Ci powiedzieć ...;(((

      Jaspero
      "To wszytko jest bez sensu, jesteśmy bez szans:"

      "Jedną mam prośbę, może ostatnią ...
      Daj mi tę jedną niedzielę ostatnią ..."

      Noo weź Jas ... ;(((przeciez lubisz brać;)))

      Weź więc koniecznie czwartek !!! ;))))

      Może miałbyś przynajmniej jeszcze ostatnią szanse na jakiś seks ???

      "a potem nich wali się świat ..."

      No oczywiście pod warunkiem ,że weź miesz też mocną tabletkę przeciwbólową ;)))


      "Zastanawiam się o co jej chodzi i muszę to sprawdzić, bo
      chyba nie jestem sam w tej grze..."

      https://www.youtube.com/watch?v=ObVxCC0a2tw

      ...Co się okazało? Tak jak myślałem, lubi Lexus...sorry luksus"

      https://www.youtube.com/watch?v=6Z5SbTz0X5I     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-22, 22:41:00               Odpowiedz

      Lustereczko
      "Ty masz być szczęśliwy bez udowadniania."

      Ech...Tak...
      ale ,to jeszcze nie teraz...
      jeszcze musi dużo czasu upłynąć...
      a ból musi przeminąć...:(((

      Mam kilka myśli jeszcze, może Ci sie Jaspero przydadzą ,ale za ciężko dziś ,za gorąco ...
      Zresztą wszystko ma swój czas...

      "Don"t break me down I been travelling too long I been trying too hard With one pretty song...
      I hear the birds on the summer breeze, I drive fast I am alone at midnight"


      https://www.youtube.com/watch?v=AYPdzo3HZeQ

      Pamiętaj, będzie lepiej ...
      kiedyś ...
      I Ty to wiesz :)))     • Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: fatum   Data: 2022-07-22, 23:08:15               Odpowiedz

      Odczep się Calmi od Jasa. Dobrze Ci radzę! Nie Twoje progi. Zostaw go w spokoju. On ma inne zadania,niż pisać z Tobą. Zapamiętasz?! To dobrze.     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-23, 00:38:51               Odpowiedz


      I myślisz, że ona Ciebie posłucha?;);)!)

      Weź, weź... się Fatalala nie wygłupiaj;);)     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: fatum   Data: 2022-07-23, 10:25:49               Odpowiedz

      Jaspero nie może z nią pisać,bo ona psuje mu opinię i obniża jego loty.Dociera to do Ciebie? P.S. a cystę masz usuniętą, czy jest nadal do obserwacji? Mam wrażenie,że poszło Ci lepiej u lekarza niż zakładałaś. To dobrze. To dobra wiadomość. Pozdrawiam.     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-23, 11:21:35               Odpowiedz

      Nic nie wiesz a pierniczysz jak e
      W majakach.
      Do lekarza marsz!!!     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: fatum   Data: 2022-07-23, 11:33:19               Odpowiedz

      Sama pisałaś o tym. Teraz chojraczysz zupełnie bez sensu. Jak mamy jakieś niedomagania to można o nich pisać,bo samo wyżalenie się ma duże znaczenie zdrowotne.Nie takie chojraki jak Ty tutaj pisały. Później dziękowały! Tak, to na ogół wygląda. Lustro. Nie chojrakuj,tylko pisz. Za dużo osób Ciebie nie zapyta o zdrowie,ani o to, jak się czujesz? Korzystaj z okazji. Papa.     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-23, 11:50:22               Odpowiedz

      No to słuchaj.
      Jestem w dobrych rękach. Jednak, jak umrę to będziesz miała z głowy oponenta.

      Poza tym, jak się nie uspokoisz, będę Ciebie straszyć;)
      Wypuklaku jeden!     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: fatum   Data: 2022-07-23, 12:07:16               Odpowiedz

      Oooo!, to jednak umiesz normalnie rozmawiać.Ty nie umrzesz,bo musisz jeszcze dużo odpokutować na tej Ziemi i na tym łez padole. Umarłych się nie boję,bo mam z nimi dobre relacje.Umarli pomagają.P.S. zatem jesteś w dobrych rękach? A,te dobre ręce to dobrze stawiają diagnozy?-:)^*^     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-23, 20:28:42               Odpowiedz

      A ty nie będziesz pokutowac?     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: fatum   Data: 2022-07-23, 21:59:51               Odpowiedz

      Właśnie już to robię na tym Forum. Odpokutowuję w milczeniu. P.S. a Ty poważnie już pytam, czujesz się ok? To Lustro cieszę się. Dobrej nocy Ci życzę.     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-24, 00:07:31               Odpowiedz

      W milczeniu!!!;);)!)

      Rzuciłas na mnie urok.Bedziesz pokutowac:)
      I co teraz ci przykro, że mnie przesladzilas?;)     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: fatum   Data: 2022-07-24, 08:26:24               Odpowiedz

      Testuję Ciebie. Jesteś gruboskórna i dlatego wszystko dłużej u Ciebie trwa. Samo życie.Sądzę,że już wystarczy mojej dobroci dla Ciebie Lustro.Sama już sobie poradzisz. Hej!     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-24, 09:00:54               Odpowiedz

      Dziękuję za ten niewątpliwy zaszczyt.     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-24, 09:36:46               Odpowiedz

      Myślę, że najbardziej przetestowana malpka na forum jesteś właśnie Ty Fatum.

      Masz dobrego lekarza i on też nie jest w stanie Tobie pomóc.
      Kto Ciebie tak skrzywdził?
      Genetyka czy człowiek?
     • RE: Zostaw Jaspero w spokoju.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-23, 13:54:35               Odpowiedz

      Lustereczko

      "I myślisz, że ona Ciebie posłucha?;);)!)

      Weź, weź... się Fatalala nie wygłupiaj;);)"

      Człowiek nawet nie czuje kiedy mu się rymuje ;))))

      Też mnie rozbawiła, więc się nakręciłam
      i taki wierszyk skleciłam


      Wiersz pt

      "Odczep się Calmi od Jasa."

      Mam zrezygnować z takiego frykasa ???
      (znam jeszcze inny słodki rym cym cym ;)))

      "Dobrze Ci radzę! "
      Wiesz, ze radami twymi gardzę
      on wart jest grzechu
      więc sie zasadzę i go doprowadzę !
      do łez ...ze śmiechu
      braknie mu oddechu .

      "Nie Twoje progi."
      Ja mam długie nogi
      intelekt boski, a charakter błogi
      dlatego prowadzi ze mna dialogi
      Ponadto
      Nie trzeba mi Mirafiori
      by dojść do euforii

      "Zostaw go w spokoju. "
      Bo...?
      Zastrzelisz mnie kowboju ?
      czy spuscisz swe buldogi ?
      znam ludzi twego pokroju

      "On ma inne zadania"
      szkoda twojego pisania
      ,bo nie chce znać twego zdania

      "niż pisać z Tobą"
      on idzie swoją drogą
      a ty panuj nad swoja chorobą

      "Zapamiętasz?! "
      Stękasz !
      i z zazdrości pękasz ?!

      "To dobrze."
      Alez skądże
      kiedy do ciebie bachorze dotrze
      ,ze on mi się nie oprze
      bo lubi kiedy drążę
      ten książę ;))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-18, 15:30:41               Odpowiedz

      Lustereczkopowiedz

      Tak, potwierdzam mam dysonans poznawczy i nie zawaham się go użyć w walce o równouprawnienie mężczyzn idących własną drogą. Nie każdy jest taki jak go malują jego własne "schizy"
      Mojej ex schizie, wg kk grozi 3 lata w poprawczaku za wprowadzenie w błąd urzędnika państwowego. To mi się podoba.
      Chętnie ją odwiedzę jak będzie odsiadywać. Oj będzie zabawa!

      https://www.youtube.com/watch?v=eeqjp_yGptQ     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-18, 15:51:38               Odpowiedz

      Wiesz, że najfajniejsza dla nas nagroda jest taki stan ducha, który pozwala oderwać się od absurdu.
      Nie chciałabym swojego ex widzieć w takim położeniu.
      Czego i Tobie życzę.Nie jazda strata jest strata:):)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-18, 15:59:41               Odpowiedz

      Nie każda strata jest strata!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-18, 20:44:03               Odpowiedz

      :Nie każda strata jest stratą!"

      I analogicznie nie każdy zysk to zysk ...

      bo jak to mówią :lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znalezć.


      Lustereczko a Ty tez uważaj o czym marzysz, a nade wszystko w jakich wibes nadajesz, bo Ci się sprawdzi na 100%...

      Popatrz ,ja zamarzyłam sobie o facecie normalnym, nie za przystojnym, nie za mądrym, ale za to uczciwym, dobrym, zrównoważonym ,spokojnym ,no i z nieco odlecianym poczuciem humoru i nade wszystko, żeby mnie kochał bardziej niż ja jego...

      i co ???

      No kurtka na wacie i gumofilce ... wszystko sie sprawdziło, co do joty! :(((     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-18, 21:03:05               Odpowiedz

      Jaspero

      "Mojej ex schizie, wg kk grozi 3 lata w poprawczaku za wprowadzenie w błąd urzędnika państwowego. To mi się podoba.
      Chętnie ją odwiedzę jak będzie odsiadywać. Oj będzie zabawa!"

      Ex też jak Amelka z tych młodniejących z każdym rokiem(chyba nie wiesz ile to dziś kosztuje- dobrze, że jestes bogaty ;) a zemsta najlepiej smakuje na zimno ;))))

      https://paczaizm.pl/kaczynski-za-kratami-zdjecie-probne-za-ogrodzeniem-plotem/

      https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo

      ;)))))))
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-18, 21:08:22               Odpowiedz

      "Nie każdy jest taki jak go malują jego własne "schizy"

      Wiemy wiemy ...

      Ty Jaspereku byłbyś doskonały...
      tylko wad Ci zabrakło ;(((     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-18, 16:49:17               Odpowiedz

      Lustereczkopowiedz

      "Jasperku szczerze? Nie każda kobieta to "bladź, nie każda kobieta leci na "smalec", nie każda ma dziecinne himerasy,
      nie każda jest potwornicka"

      W tym przedziale wiekowym niezakłamana szczerość poprawia mi jakość życia i humor. Niech ona będzie ladacznicą ale tylko dla mojego podniebienia, zamiast na smalec niech leci na moją kuchnie z przepisów Darii Ładochy (śliczna kuchareczka z biustem w średnim C :-))
      Czy są takie panie? Pisałem, że są na...YT.

      https://www.youtube.com/watch?v=Ouf151l7mSs     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-18, 17:29:19               Odpowiedz

      E tam, z Taboj takoj razgawor!;);)

      Niby pytasz ale ironizujesz.Poza tym duży chłopczyku masz zajawkę na corki a nie na matki:):) No babć Tobie nie polecam;););)

      Ja babcia jestem dla ścisłości;);)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-18, 20:35:14               Odpowiedz


      Lustereczko
      "Calmi, szutki sobie robisz..."

      Noo staram sie jak mogę do tego absurdus ordinarius logicus
      dostosować .


      "...doskonale wiemy, że znaleźć kogoś dla siebie..."

      Ależ moim zdaniem w tym cała rzecz, żeby nie szukać na siłę. Bez zbędnej presji jest o wiele łatwiej :)))

      Ja już wiem, że sam będzie umiał odpowiednio się znaleźć i co najważniejsze będzie mi nie tylko wyglądem odpowiadał, ale nade wszystko charakterem, intelektem wraz z poczuciem humoru i co najważniejsze odpowiednią wibracją ,bo tu zupełanie nie o szukanie chodzi(wtedy najłatwiej jest o/szukać, ale siebie ;)

      I tak, tak ... słowa klucze to "w naszym przedziale wiekowym..." heheheh

      Tu nawet ten wiek i wygląd nie jest aż tak istotny , co bardziej zamożność, no ale kto bogatemu Jaspero zabroni?;)))
      A przede wszystkim po co ???

      Moj kolega (ten łysy pies na baby ;) ma metr pięć w kapeluszu ,ale zawsze twierdzi, że jest wystarczająco wysoki i przystojny, bo na b grubym portfelu stoi ;)))

      "..., to jak los na loterii wygrać."

      A ja myślę, że Jasper i Amelia naprawdę wygrali ...
      znaleźli się jak w korcu maku i wg mnie sa do siebie b podobni i nawet siebie warci :)))    • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

     Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-18, 10:29:42               Odpowiedz

     No jeżeli przeszkadza Tobie antropologiczna różnica, to może obejrzyj się za Rafalala.Bedzie coś w bonusie.

     Nie, żebym nie miała podobnych dylematów ale Ty chyba jednak szukasz logiki w absurdzie.
     A mówisz, że "głupi nie jesteś".   • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

    Autor: Calmi   Data: 2022-07-18, 10:12:01               Odpowiedz


    Lustereczko
    "Nie wiem czy znajdziesz kobietkę oszczędna, która lubi luxus.To się wyklucza."

    Nie bój nic przeciwieństwa się przyciągają . Myślę ,że będą się świetnie uzupełniać i stworzą związek idealny - on bedzie oszczędzał, a ona będzie wydawać ;)))

    Amelka jest też wspaniałomyślna i wdzięczna, więc kupi Jasperkowi(za jego pieniążki;) jedno z tych tańszych i najbardziej oszczędnych autek hybrydowych, Lexus RX L 450h.

    i będzie mogła wreszcie walić markowymi torebkami w pulpit bez ograniczeń ;)))  • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

   Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-18, 16:17:10               Odpowiedz

   I jeszcze jedno pytanko,?
   A musisz być "Wałem ..."

   Jaspero mój ex powiedział mi,że "wie, że źle zrobił". Bardzo bolało a ja...dzisiaj jestem mu wdzięczna, że tak parszywie się zachował.
   Gdyby tego nie zrobił, tkwilabym w tym erzacu!!
   Nie doprowadzaj swojego zdrowia do ruiny.
   Odprez się,lecz, pracuj, dbaj o dobre relacje z dziećmi.
   I nie wpadaj w kolejne modliszkowe łapy.  • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

   Autor: wloka   Data: 2022-07-22, 13:37:33               Odpowiedz

   Eichelberger to jest po prostu narcyz. On uważał, że po prostu jego JA(tak on sam to pisze) uleczy ową kobietę, która swego czasu została porzucona przez rodziców i uważała że nie można jej pokochać...potem się z nią rozwiódł i Ona po wyjeździe do USA popełniła samobójstwo. Czyli psychoterapia raczej nie zakończyła się sukcesem...psychoterapia ala-Eichelberger.

   Ale ja polecam też zapoznać się z książką Eichelbergera pt Zdradzony przez ojca. Jeśli ten gość nie jest narcyzem to nie wiem kto nim jest. Książkę można przeczytać dosłownie w 1.5 godziny. "Książka" jest formatu mniejszego niż zeszyt szkolny i ma trochę ponad 100 stron i gość za to kasuje koło 30 zł. W środku mamy teksty typu, że matki upupiają swoich synów, a jak byłeś upupiany i chcesz się stać facetem, to musisz uświadomić sobie pożądanie seksualne wobec matki. A taka rada jest podparta bajką. Nie wiem czy historyk pozwolił by sobie na takie podejście do tematu powiedzmy powstania X czy Y. Nie wiem czy kucharz pozwolił by sobie na zamieszczanie w książce przepisów na kanapkę z serem itd...ale tutaj nie ma problemów. Po prostu obcowanie z JA Eichelberegera leczy ludzi i ten gość chyba w to wierzy.

   W bajce Żelazny Jan, bohater musi wykraść spod poduszki matki klucz. No i to symbolizuje uświadamianie sobie pożądania seksualnego wobec matki według Pana Narcyzobelgera...czyli szerokiej drogi wszystkim życzę. Nie wiem jak to się robi, ale nie macie wyjścia drodzy Panowie. Jedyna droga.   • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

    Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-22, 14:18:12               Odpowiedz

    Włoka, nie martw się, ja czasem jak niektórych czytam to myślę;
    Boże, odleciał.
    Ja to jednak normalna jestem, niestety:):);)  • Logika absurdu a paradygmat wartości.

   Autor: Jaspero   Data: 2022-07-24, 09:47:06               Odpowiedz

   Paradygmat wartości?

   Czy może być usprawiedliwieniem dla zaburzonej osobowościowo terapeutki, która z cynizmem i wyrachowaniem wykorzystuje wykorzystuje swoich pacjentów w celu osiągnięcia własnych korzyści? Czy zaburzenie osobowości u terapeuty pozbawia go możliwości pracy w zawodzie?   • RE: Logika absurdu a paradygmat wartości.

    Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-24, 11:16:23               Odpowiedz

    Nie ma usprawiedliwienia.

    A masz dowody, czy to są Twoje przypuszczenia na podstawie osobistych doświadczen?    • RE: Logika absurdu a paradygmat wartości.

     Autor: Jaspero   Data: 2022-07-24, 13:42:54               Odpowiedz

     Lustereczkopowiedz

     A masz dowody, czy to są Twoje przypuszczenia na podstawie osobistych doświadczeń?

     Pewnie, że mam. Tylko jest problem. Mój penis musi mieć status tzw świadka koronnego. Aż taki głupi to ja już nie jestem.....

     https://www.youtube.com/watch?v=JSvkBA0WzsA     • RE: Logika absurdu a paradygmat wartości.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-24, 20:02:46               Odpowiedz

      Czujesz się wykorzystany seksualnie?
      No proszę Cię!

      Przecież Twój świadek koronny reagował z radością na kobietkę w czerwonych szpileczkach!

      No Jaspero!Chcącemu nie dzieje się krzywda;)     • RE: Logika absurdu a paradygmat wartości.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-24, 22:02:56               Odpowiedz


      "Przecież Twój świadek koronny reagował z radością na kobietkę w czerwonych szpileczkach!"

      ;DDDDDDD

      No proszę Cię!

      Lustereczko.

      Przecież on będzie świadczył, że ona orgazm jednak miała ;)))))

      No przynajmniej raz jak je juz rzuciła w kąt !


      https://demotywatory.pl/5024467/Kobiety-ktore-nosza-szpilki-czesciej-maja-orgazm-05--w-czasie

     • RE: Logika absurdu a paradygmat wartości.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-24, 22:21:57               Odpowiedz

      Jaspero
      "Paradygmat wartości?

      Czy może być usprawiedliwieniem dla zaburzonej osobowościowo terapeutki, która z cynizmem i wyrachowaniem wykorzystuje wykorzystuje swoich pacjentów w celu osiągnięcia własnych korzyści? ""


      Ależ oczywiście, że może, bo to zależy tylko i wyłącznie od etyki/morale tego człowieka .

      I to jest, jak chyba słusznie zauważyłeś logika absurdu, bo w moim laickim rozumieniu, paradygmat wartości wyklucza się z łamaniem/przekraczaniem tychże wartości,ale może ja nie kumatam.

      Rozumiem, że czujesz się wykorzystany, ale ona ma chyba rację , bo raczej nie byłeś jej pacjentem, a co najwyżej króliczkiem doświadczalnym na gruncie prywatnym, co oczywiście nie zwalnia jej z tzw zwykłej ludzkiej przyzwoitości i zasad motalnych wobec bliźnich .

      Ale czego można wymagać od osób zaburzonych ?

      Noo i pomyśl, czy czasami dobrowolnie i na własne życzenie nie zgodziłeś się na udział w tym eksperymencie ?

      Zreszta nie wiemy na czym wg Ciebie polegało to wykorzystanie ???


      A jak przyznamy mu status tego koronnego to powie ? ;)))     • RE: Logika absurdu a paradygmat wartości.

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-24, 22:29:41               Odpowiedz

      PS
      Może sam się wysypie ? ;)))

      No widzisz Jaspero,a ostrzegałyśmy Cię , ale Ty jak ta ciemka do tego ognieńka poleciałeeeś i sparzyłeś się po raz kolejny nooo ;(((

      Jak sądzisz co spowodowało, że zlekceważyłeś pierwsze czerwone latarnie (tu bez nawiązania do profesji pani terapeutki;))) i sobie skrzydełka poparzyłeś ?
   • RE: Logika absurdu a paradygmat wartości.

    Autor: wloka   Data: 2022-07-24, 17:34:17               Odpowiedz

    Ale większość terapeutów robi to co robi dla swoich korzyści. Badania pokazują, że to co motywuje terapeutów do podjęcia tej pracy, to są motywacje charakterystyczne dla osób z niską samooceną, niepewni pozycji społecznej. Przyjmują więc pozycję "osobowościowego aloesu" i wchodzą w rolę osób wyjątkowo potrzebnych dla innych..ale w dużej mierze jest to proces neurotyczny.

    Badania pokazują, że wśród terapeutów jest większa potrzeba kontroli innych ludzi

    Terapeuci mają większe skłonności do zachowań masochistycznych, sadystycznych

    A co do zaburzeń osobowości. Podobno jedną ze skuteczniejszych terapii os borderline stworzyła terapeutka, która sama na to cierpiała....ale moim zdaniem jak ktoś trafi do gabinetu z terapeutką/tą z zaburzeniami os. to może się to skończyć bardzo źle i nie widzę opcji żeby taka terapia mogła mieć sens. No ale to jest oczywiste dla osób które mają pojęcie czym w rzeczywistości są ZO    • RE: Logika absurdu a paradygmat wartości.

     Autor: Calmi   Data: 2022-07-24, 22:47:56               Odpowiedz

     Wloka
     "A co do zaburzeń osobowości. Podobno jedną ze skuteczniejszych terapii os borderline stworzyła terapeutka, która sama na to cierpiała...."

     To ma sens, bo tylko człowiek ,kt się zmaga z określonymi problemami, wie o co w tym chodzi,zna problem od środka i wie najlepiej co mu najlepiej pomaga.
     "ale moim zdaniem jak ktoś trafi do gabinetu z terapeutką/tą z zaburzeniami os. to może się to skończyć bardzo źle i nie widzę opcji żeby taka terapia mogła mieć sens."


     Dlatego właśnie certyfikowani psychoterapeuci muszą przejść własną terapię, żeby zminimalizować ryzyko przeniesienia własnych problemów na pacjenta, oraz działać pod superwizją .

     Ale zgodzę się oczywiście, że oni mogą być doskonałymi manipulatorami . Mam doświadczenia w tym temacie i taką koleżankę, to wiem o czym piszę ;(((

     I tak, ta Jasperowa wywłoka to chyba właśnie coś z bordera miała (objawy bardzo podobne do manii w Chad)ale ...

     jeszcze mi sie coś nasunęło, noo ale ja mogłabym tak do rana ...;)))))  • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

   Autor: Jaspero   Data: 2022-07-25, 00:23:20               Odpowiedz

   Motywacje seksualne kobiet od przygody po zemstę sa oparte na badaniach naukowych. Zrozumieć swój stosunek do seksu i do własnej seksualności? O to jest pytanie! Czy kobiety uprawiają seks tylko po to, by wyrazić miłość do partnera, doświadczyć przyjemności albo wydać na świat potomstwo?
   Wykorzystywanie seksu jako taktyki obrony przed niewiernością partnera to sposób wyższy poziom statusu społecznego, jako towaru wymiennego, a nawet jako lekarstwa na migrenę.
   Analiza antropologiczna mechanizmów psychicznych i biologicznych, które popychają kobiety do uprawiania seksu - czasami w poszukiwaniu przyjemności, a czasami z mroczniejszych, bardziej niepokojących powodów, których kobieta może sobie do końca nie uświadamiać.   • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

    Autor: Calmi   Data: 2022-07-25, 08:23:37               Odpowiedz

    Laspero
    "Analiza antropologiczna mechanizmów psychicznych i biologicznych, które popychają kobiety do uprawiania seksu - czasami w poszukiwaniu przyjemności, a czasami z mroczniejszych, bardziej niepokojących powodów, których kobieta może sobie do końca nie uświadamiać."

    Gdzieś to wyczytał ? ;))))

    Nie od dzisiaj wiadomo, że seks jest dla niektórych kobiet kartą kredytową ups przetargową, a dlaczego ? Qooo to już temat rzeka ...


    A ostrzegałam Cię na samym początku przed jej interesownością pamietasz ? A Tyś myślał, żem zazdrosna . Mam nadzieję,że nie na złość uszy sobie odmroziłeś heheh
    Słuchaj mamuni na drugi raz,a nie świadka w koronie,ok ? ;)))))

    Nawet litanię Ci wypisałam czemu ona seksu nie chce ? heheheh
    No ale fakt takiego powodu w niej (w liście;)nie przewidziałam , że już zaraz na początku będzie seksem manipulować :O .

    No sorry na to nie wpadłam, ale mam niejakie wyrzuty sumienia, że Ci pisałam o tym, że kobieta też powinna się Tobą zachwycić .
    Może się tym zbytnio zasugerowałeś ?
    Mea kulpa ;))))))

    Nie wiem co i ile w nią zainwestowałeś, ale mniemam , że nie tylko uczucia , a tu taka marna stopa zwrotu ;(tylko czwartki wieczorem ;)
    A może skala zachcianek, roszczeń i żądań Cię przerosła ?

    Ale coraz więcej kumam z tego Twojego nie wprost pisania ;)))))))
    Dużo mam przemyśleń, ale trochę się obawiam, że one psu na buty, bo pies na baby;(a Sorry to raczej nie Twój przypadek;) Polak zawsze mądry po szkodzie:(((

    O tym nieszczęsnym orgazmie tez coś mi się nasunęłó .
    Noo ale pora nie ta, a dzieciaki jeszcze wakacje mają , lepiej żeby nie przyswajały złych wzorców ;)))
   • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

    Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-25, 22:10:51               Odpowiedz

    Jaspero są kobiety, które współżyją z facetami, których kochają.
    Wiem, że są, bo sama taka jestem.

    Może są kobiety, które uprawiają sex dla sportu.Zapewne.
    Może są kobiety, które są chore i uprawiają sex z innych powodów.Ale to choroba!    • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

     Autor: Jaspero   Data: 2022-07-26, 06:32:41               Odpowiedz

     Lustereczkopowiedz

     "....są kobiety, które współżyją z facetami, których kochają.
     Wiem, że są, bo sama taka jestem"

     Gratuluję! Poliamoria w połączeniu z seksem grupowym w klubie dla swingersów.Co jest najgorszego w seksie grupowym?
     Można zostać pominiętym. ;-)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-26, 23:45:44               Odpowiedz

      Jaspero,Tobie nie nie zależy na rozmowie.
      Bez urazy.
      Jeżeli się w jakiś sposób odnosisz, to jest to rodzaj autopromocji.
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-27, 11:16:07               Odpowiedz

      Lustro,a co to jest autopromocja? Ty jak fatim używasz taaakich słów,że dech,aż zapiera,a Jaspero i tak się na Twoje i Calmi umizgi nie nabiera. Mądry mężczyzna i potencjalny Społeczny Moderator.-:)*^*     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-07-27, 12:23:03               Odpowiedz

      No nie wiem czy to taka fucha byc spolecznym moderatorem.
      Chyba, ze Jaspero ma za duzo czasu i lubi cos robic dla nieznajomych za darmo ;)

      Madry mezczyzna, a daje sie tak w zyciu wykorzystywac.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-27, 12:44:59               Odpowiedz

      Anielaa,jeszcze nie jest Moderatorem Społecznym,a Ty się już boisz? Ja mam chody u Adamosa325,Ty też masz,więc szafa gra. Tu chodzi o to,że mimbla1 jest emocjonalna,mimo,że pisze,że nie jest. Jest bardzo emocjonalna,a wobec mnie,to jest wręcz złośliwa. Usunęła moje wątki takie zwykłe i na 500procent wiem,że ktoś inny,by ich nie usunął. Takie mimbli1 moderowanie to jest do niczego.Mimbla1 próbowała swoją nieudolność moderowania zrzucić na mnie,że jestem taka,inna,itd. Czy jej to wolno tak sztubacko mnie osądzać? Jak jej prawdę kilka razy napisałam o jej tacie,to wpisy usunęła! Czemu? Myśli,że usunięcie jest trwałe? Nikt,niczego nie zapisał? Tak,czy inaczej uważam,że mimbla1 jest złośliwa i nie ma za dużej wiedzy. Sorki,to moja opinia. Pozdrawiam.Pewnie ten wpis też usunie! Ale zapisy główne zostają! Tyle.
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatim   Data: 2022-07-27, 13:46:14               Odpowiedz

      A to ja pomogę tak jak pomagam zawsze zaburzonym i tłumacze im na prostym schematem.

      Znasz powiedzenie " nie oceniaj bo będziesz oceniania" ?

      Dawno nie widziałem osoby tak pochłoniętej nieustannym ocenianiem innych. I w myśl tej zasady cały wszechświat też ma zamiar cię "sztubacko" oceniać :)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: mimbla1   Data: 2022-07-27, 14:25:47               Odpowiedz

      Nie tylko tego jakże osobistego wpisu dotyczącego mojej osoby nie usunę, ale wręcz przeciwnie, zachowam z printscreenem :) wszak jest modelowym przykładem pewnej grupy - pewnego rodzaju Twoich wpisów do różnych ludzi. Ten jest o mnie zatem żadnego forumowicza nie krzywdzi i nie dołuje - niech trwa :)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-27, 17:40:59               Odpowiedz

      Umizgi?
      A jak ty to rozpoznajesz?
      Sory, ale Jaspero nie jest w moim typie.
      Jaspero zrozumie, Ty z kolei będziesz miała z tym kolejny problem.

     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-28, 23:10:45               Odpowiedz

      Lustereczko

      "Jaspero,Tobie nie nie zależy na rozmowie.
      Bez urazy.
      Jeżeli się w jakiś sposób odnosisz, to jest to rodzaj autopromocji."

      Myślę, że trochę nadrabia dobrą miną do złej gry i nic dziwnego skoro tę partyjke w szachy przegrał i to z dyletantką .Gambit Królowej i Szach mat :(((moze mu wstyd ?;)


      Jaspero pamietaj ,że kiedy bedziesz kochał za bardzo Królową ...
      to tak jakbys wcale nie kochał siebie ...

      Zastanów się zatem Królu, czy wtedy nie poświęcasz siebie dla jakiejś tak naprawdę mało znaczącej bierki ? :(((

      Po za tym myślę, że "nie zalezy mu na rozmowie", bo nie czuje sie tu bezpieczny i nie do końca anonimowy, ale mimo wszystko trzeba przyznać,że jest odważny.


     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-27, 23:13:41               Odpowiedz

      Jaspero,ale i w swoim domu Lustro może być pomijane,he,he. Poza tym fajnie piszesz ogólnie rzecz ujmując. Nie podrywam Ciebie, żeby nie było.Jestem wierna Adamosowi345.-:) Pozdrawiam wieczorkiem.

     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-27, 23:18:57               Odpowiedz

      Jaspero,ale i w swoim domu Lustro może być pomijane,he,he. Poza tym fajnie piszesz ogólnie rzecz ujmując. Nie podrywam Ciebie, żeby nie było.Jestem wierna Adamosowi345.-:) Pozdrawiam wieczorkiem.

     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-28, 09:27:58               Odpowiedz

      Glupich nie sieją:(     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-28, 09:54:04               Odpowiedz

      Lustereczkopowiedz, czemu to Jaspero nie jest w Twoim typie/guście? Jesteś tutaj bardzo krótko i już takie guuupie masz zdanie?Jaspero to doświadczony przez życie człowiek,który radzi sobie lepiej niż inni faceci z jego branży. A Ty guuupio piszesz,że on Ci nie pasi. To kto Tobie pasi? Tylko chociaż z 5zdań napisz,ok? I mądrze też napisz. Chcę z Tobą pisać,bo okazuje się,że jednak masz zalążki tego czegoś,czego ten Twój Kolega fatim jeszcze nie ma. Miłego dnia Lustro.P.S. jak tam szlachetne zdrowie u Ciebie dzisiaj wygląda? Pytam serio i szczerze. Nie łam się i pisz. Poproszę.-:)*     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-28, 12:46:59               Odpowiedz

      Jaspero doskonale wie;)
      Prawda Jaspero?
      Inni nie muszą wiedzieć;)

      Mój typ?Jak jesteś taka przenikliwa to powinnaś już wiedzieć;)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-28, 16:44:23               Odpowiedz

      Lustro Twój typ,to przede wszystkim facet,który umie Ciebie zbajerować i zaciągnąć Ciebie bez problemu do łóżka. Poza tym lubisz prostych mężczyzn,podobnych do fatim.-:) I taki Jaspero,który nieźle poznał już psychikę Kobiet jest za wysoki na Twoje,krótkie nogi. Ogólnie to Ty się boisz facetów,intelektualistów. Zatem Jaspera nie poderwiesz. Nie ta liga! Ze mną Jaspero miałby super rozmowy,ale wredna mimbla1 kasuje moje "czułe" posty do Jaspero. Sprawdzałam i usunęła tonę moich postów/wpisów,min.też do Jaspero. Może jej gardło to wytrzyma,ale tego nie jestem pewna. Teraz Ty Lustro podaj,swój typ. Tak będzie uczciwie.Chyba to rozumiesz.Ok?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-28, 18:24:16               Odpowiedz


      Fatim jest prosty?;);)
      Nie dyskredytuj faceta, tylko dlatego, że ma wobec Ciebie określoną postawę.
      Muszę jednak przyznać, że bliźniacza do mojej;);)
      Tak.Lubię w mężczyźnie pewność siebie, spokoj i brak manifestacji!!
      Doceniam szacunek wobec innych.bJednak, gdy ktoś sobie bardzo zapracuje, musi liczyć się z wzajemnością;););)


     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-28, 19:05:04               Odpowiedz

      "Zaciągnąć mnie do łóżka bez problemu"?
      :):);)
      Heheheh

      Fatum ty się obudź! Miewasz już ze mną koszmary? I co? Leżę w srodeczku uwiedziona przez Twojego kochanego męża.

      Nieprosty Jaspero ciebie zainspirował do świntuszenia.
      I co zrobisz, jak Twój mąż Ciebie pominie?
      Wpadniesz w rozpacz czy kolejny raz zrozumiesz jego złożona, wyuzdana naturę?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-28, 19:29:28               Odpowiedz

      Jak mnie pominie? To wreszcie się wyśpię.-:) A wracając do fatim, to on jest z innej bajki niż moja. To najprawdziwszy płaszczak. Serio. A o psychologii, to on wie tyle, co Ty o moim mężu. Faktycznie można się tylko uśmiechnąć. Do jutra lub pojutrza. Wieje tutaj taką nudą,że tylko hula wiatr i Twoja ulubiona mimbla1. Strach tutaj pisać. Papa.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-28, 19:41:44               Odpowiedz

      Klęska... Urodzaju, powiadasz!;););)

      Ale skoro nic nie robisz, to chociaż w nocy zapracuj na swoje utrzymanie!
      Ale to sie jakoś nazywa!;););)

     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatim   Data: 2022-07-29, 10:08:00               Odpowiedz

      A ta skomle i skomle ciągle o tą uwagę ^^ no dobrze masz tu ochłap.

      Zwyczajnie zazdrościsz bo moja kryształowa kula działa w przeciwieństwie do twojej :)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-29, 10:33:38               Odpowiedz

      Nie ona jedna:):)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatim   Data: 2022-07-29, 10:41:06               Odpowiedz

      Wiesz...mamy zdrowa zazdrość i tą chorobliwą ;) ta zdrowa potrafi nam czasami wskazać to czego chcemy...ta chorobliwa natomiast sieje tylko spustoszenie :)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-29, 10:46:56               Odpowiedz

      Mnie Pan Bóg nieźle obdarzył.
      Może to nieskromnie zabrzmi?
      Czasem jestem zazdrosnica ale naprawdę rzadko!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-29, 10:57:27               Odpowiedz

      Fatim. Gdybyś tylko umiał z niej korzystać, to faktycznie mogłabym Ci zazdrościć. Ty jednak jako płaszczak to kompletnie nie żyjesz w moim 7Wymiarowym świecie. Zniżyłam się do Twojego poziomu,ale to nic nie daje. Polecam Ci przejście na wyższy level świadomości. Chwilowo jesteś dla mnie niewidoczny! *     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-29, 11:03:07               Odpowiedz

      To czemu się odzywasz?
      Już rozmawiasz sama z sobą?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-29, 12:46:47               Odpowiedz

      Lustro. Geniuszu! Jestem dobrze wychowaną osobą i odpowiadam, gdy ktoś, nawet niewidoczny bazgrze coś tam dla mnie/ o mnie. Czaisz bazę?! P.S. Ty też za bardzo nie masz z kim pisać,a udajesz chojraczkę. Poza tym jak rozmawiam sama ze sobą, to jest to na plus,ale nie napiszę Ci więcej,bo Ty leniwcze, musisz sama się więcej edukować, a nie czekać na gotowe. Zresztą fatim to samo. Co Wy wiecie o psychice człowieka? A tutaj się wymądrzacie i nawet mimbla1 udaje,że piszecie na dobrym poziomie. A tak nie jest! Doborowe z Was Towarzystwo. Zdążycie,jak mniemam przeczytać?!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatim   Data: 2022-07-29, 12:54:31               Odpowiedz

      No i na samym wstępie "Jestem dobrze wychowaną osobą" mamy ogromne kłamstwo, gdyż każdy kto ma oczy widzi że to nie prawda. Dalszych rzeczy nawet nie ma co rozważać skoro na wstępie jest takie klamstwo. Że też ty się Boga dziecko nie boisz wypluwając z tego otworu gębowego kłamstwo za kłamstwem.

      Pamiętaj 8 krąg piekielny ma miejsce dla takich jak ty ;)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-29, 21:03:10               Odpowiedz

      Fatim
      " mamy ogromne kłamstwo, gdyż każdy kto ma oczy widzi że to nie prawda "

      A fatum ?
      Najwyraźniej chyba nie ma oczu...

      hymmm

      "Jestem dobrze wychowaną osobą i odpowiadam, gdy ktoś, nawet niewidoczny bazgrze coś tam..."

      Nikt nie chwali ?
      Noo, to trzeba samemu to zrobic...
      , ale żeby równocześnie w jednym zdaniu samej sobie zaprzeczać ???

      ;))))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-29, 21:45:36               Odpowiedz

      Calmi, Ty żono byka śpij dobrze. Ale tylko dziś!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-29, 21:53:07               Odpowiedz

      Wiesz... Kiedyś myślałam, że masz na tym forum specjalne uprawnienia wynikające z koligacji rodzinnych.

      Czasem, czytając te odloty, to myślę jednak, że jesteś katastrofalnie zaburzonym człowiekiem;(     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-29, 22:56:50               Odpowiedz

      Się popisałaś znów ...
      "dobrym wychowaniem "

      ;))))))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-29, 13:53:01               Odpowiedz

      Lustereczkopowiedz!To po pierwsze.
      Po drugie.Fatum mnie nie rozczarowuje.

      Ty studiujesz psychologię w języku chińskim od lat.
      Nic a nic z tego nie wyniosisz.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-29, 14:10:42               Odpowiedz

      Fatim mnie nie rozczarowuje
      Tak miało być:):):)
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-28, 16:50:17               Odpowiedz

      Adamosowi325...sorki Adaś.-:)    • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

     Autor: fatum   Data: 2022-07-26, 08:41:15               Odpowiedz

     Ty Lustro współżyjesz? A ja kocham się z mężczyzną. To wielka jest różnica. Ale Ty nie zrozumiesz tego. Szkoda. Pa.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-26, 12:22:45               Odpowiedz

      O! Co to za dziecinna licytacja na slowka. Cala Ty!

      Nie doczytałas.
      Uprawianie sexu be!
      Współżycie be!


      Lustereczkopowiedz nie jest zdolne do miłości.
      Calmi nie jest zdolna do miłości.
      Kocha tylko Fatalala!!!!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-26, 18:00:42               Odpowiedz

      I Jaspero.-:)  • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

   Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-28, 12:54:16               Odpowiedz

   Leczenie w toku. Ale póki co, cierpiąca nie jestem;)
   Poza tym zrozum, że ludzie chcą czasem pogadać, niekoniecznie wchodzić w mezalianse.
   • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

    Autor: Jaspero   Data: 2022-07-28, 17:34:32               Odpowiedz

    Nie spotkałem się z przypadkiem terapeuty bardziej zaburzonego niż pacjent. Wątpliwości się pojawiły, gdy przeczytałem informację o A.Samsonie. Okazało się, że był pedofilem.Molestował niepełnosprawne dzieci,kolekcjonował pornografię dziecięcą, skazany na 8 lat.Zmarł w 2009r.
    Eichelberger miał dwa romanse ze swoimi pacjentkami (ślub potem rozwód) Pierwsza z nich miała17 lat i zwróciła mu tak w głowie (...i spodniach), że facet zapomniał o etyce zawodowej.Potem porzucił ją dla innej. Dwukrotne odrzucenie! Pierwsze przez rodziców, drugie przez mężczyznę, który zamiast ją leczyć skazał na cierpienie. Popełniła samobójstwo! Śledztwo wykazało,że nie mieli doświadczonych superwizorów, psychoterapeutów, którzy kontrolowaliby ich działalność. Samson nawet się chwalił, że jego wiedza pozwała mu na oszukanie każdego seksuologa. Zastawiam się na przypadkiem Amelii. Na ile zostałem przez nią oszukany i czy oszukany został jej...superwizjer :-))) Zakończenie relacji, gdy powiedziałem jej o hipergamii. Zerwała kontakt powołując się na paradygmat rzeczywistości. Jej foch jest hiperfochem? :-))) Nie wiem co się z nią dzieje, nie wiem co dzieje się ze mną. Jestem normalnym, spokojnym facetem w sile wieku (..wiele siku;-)))

    https://www.youtube.com/watch?v=8kZuTdVeZsg

    Czy mój pociąg zwany pożądaniem już odjechał?
    https://www.youtube.com/watch?v=1nTOa29LbVA

    Ona jakaś dziwna..ja jestem dziwny. Nie pasujemy do siebie:

    https://www.youtube.com/watch?v=WE4hknXDrAI
    https://www.youtube.com/watch?v=AQvCmQFScMA

    Jest agresywna to fakt, lepiej jej nie prowokować:

    https://www.youtube.com/watch?v=EOff3QEnZTo

    Taki miał być nasz weekend.Chciałem jej zaimponować....

    https://www.youtube.com/watch?v=HS6rNopa3RE

    Ona musi być kosmitką.Jest nie z tej ziemi.Pozostają mi dziecięce marzenia (raczej Marzena..)))

    https://www.youtube.com/watch?v=HS6rNopa3RE

    Pomimo wszytko....pomimo wszystkiemu nie tracę nadziei, że ciebie odnajdę moja Animo? Czekam, marzę i tęsknię.....

    https://www.youtube.com/watch?v=6jz19htWCWs

    Czasami mi odwala, ale nikt nie jest doskonały:

    https://www.youtube.com/watch?v=rmfGLfWqlzA
    • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

     Autor: Calmi   Data: 2022-07-28, 21:57:22               Odpowiedz

     Jaspero
     " Samson nawet się chwalił, że jego wiedza pozwała mu na oszukanie każdego seksuologa."

     To prawda, długo ukrywał swoje nadużycia wobec tych nieszczęsnych i nieświadomych ofiar (nazywał to terapią),a wpadł przypadkiem, kiedy wyrzucił te pornograficzne zdjęcia do śmieci pod swoim blokiem.

     "Zastawiam się na przypadkiem Amelii. Na ile zostałem przez nią oszukany i czy oszukany został jej...superwizjer :-)))"

     Ciekawe kto kogo w tym układzie z niewiadomymi próbował terapeutyzować ?

     Myślę ,że to raczej Ty zostałeś oszukany przez jej udawany orgazm ;(

     "Zakończenie relacji, gdy powiedziałem jej o hipergamii."

     Najwidoczniej jednak udało Ci się odnaleźć jej czuły punkt ;)))

     "Nie wiem co się z nią dzieje, nie wiem co dzieje się ze mną."

     Też nie wiem, co z nią ;(ale jeśli się nie odezwie, to prawdopodobnie już ma satysfakcjonujące zastępstwo dla swojego superwizjera ;)))

     Ty na pewno jestes zszokowany ,smutny ,zły ,zawiedziony ,rozżalony, rozgoryczony etc ... (zwłaszcza ,że dziś czwartek, a Twój swiadek koronny zdaje się, usiłuje wpuścić Cię w kanał, ale poczucia winy tym razem ;)

     U osób z niedoborami poczucia wł wartości rozstanie, a już zwłaszcza porzucenie przez partnera uderza bezpośrednio i b boleśnie w sferę ego. Jest to spowodowane brakiem, ową pustką wytworzoną w dzieciństwie przez nieobecnego rodzica. Nic dziwnego, że włącza się mechanizm obronny.

     Moim zdaniem masz z tym problem Jaspero. Kochasz za bardzo ;(

     Co prawda obserwuję, że masz juz system, który pozwala Ci się wycofać na wczesnym etapie z nie rokującego związku (partnerka nie wykazuje wystarczającego zaangażowamia), ale to nie zlikwiduje pustki i bólu pozostałego po wytworzonym w Twoim mózgu "substytucie miłości ", który wydawał się prawdziwym, tym jedynym, spełnieniem , na zawsze ...     "Taki miał być nasz weekend.Chciałem jej zaimponować...."

     Ciesz się ,że przynajmniej z życiem uszedłeś cało ;)))

     "(..wiele siku;-)))" - znaczy, ze pzrynajmniej problemów z prostatą brak ;)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-29, 00:31:51               Odpowiedz

      Calmi

      "Najwidoczniej jednak udało Ci się odnaleźć jej czuły punkt"

      Oczywiście, chodziło o punkt G, w wyrazie...shopinG! :-)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-29, 01:48:53               Odpowiedz

      Calmi

      "Moim zdaniem masz z tym problem Jaspero. Kochasz za bardzo"

      https://www.youtube.com/watch?v=DIGw1CYhxM4
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-29, 09:58:47               Odpowiedz

      Calmi.
      Może "kocha" za dużo a nie za bardzo!:)
      Szybko, bardzo szybko mu przechodzi;)

      Jaspero, przejdzie i tym razem:)
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-29, 23:31:09               Odpowiedz

      Lustereczkopowiedz

      "Calmi.
      Może "kocha" za dużo a nie za bardzo!:)
      Szybko, bardzo szybko mu przechodzi;)"


      Ja widzę dużo symptomów i próby walki z wiatrakami, ale to ja .
      Może on nie kocha za bardzo, a moze tylko za bardzo się zakochuje ?;)))

      A może przechodzi mu szybko, bo zakochuje się w wyobrażeniu na temat, a nie w realnej osobie ?

      Poparzy łapki okrutnie i teraz never ...ever and ever, nie prześliźnie się żadna...
      z najmniejszym nawet defektem ;)))

      Moim zdaniem działa tutaj duży lęk przed odrzuceniem(nic dziwnego zresztą ) - lepiej szybko się odkochać (wytłumaczyć sobie, że to jednak "zła kobieta była";) niźli cierpieć...

      Ale czy faktycznie nie cierpi ...???
      No właśnie...

      Korzenie tego cierpienia sięgają dużo głębiej ...
      wybory także ...
      moim zdaniem oczywiście, ale ja nie jestem jego terapeutką, a pacjent zdaje się, ma dość przymusowej i absurdalnej terapii ;)))))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-30, 00:20:58               Odpowiedz

      https://www.youtube.com/watch?v=FCo7Wn7Gz6M     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-30, 00:22:02               Odpowiedz

      https://www.youtube.com/watch?v=OmLNs6zQIHo     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-30, 11:41:58               Odpowiedz

      Przykro mi jaspero, że dopadł Ciebie taki pesymizm.

      Ale nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być gorzej!:(

      Minie ten czas.Miala rację Calmi. Pokochaj siebie, nie czekając, aż ktoś Ciebie pokocha.Czasem można czekać i czekać i czekać...
      Jak widzisz Fatum się w Tobie podkochuje;);)
      Ale uważaj, bo ona dzisiaj kocha a jutro nienawidzi;)))
      I znowu zonk.

      Jaspero, jesteś fajnym facetem ale nie udowadniaj tego nieustannie, proszę.
      Napewno są kobiety, które Ciebie kochają, poza Fatum:):)


     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-30, 11:56:04               Odpowiedz

      Lustro masz rację,że kocham Jaspero. To mój Drogi Bliźni.-:)Moim zdaniem Jaspero nie jest pesymistą. Wręcz odwrotnie. Dodaje temu Forum...., ale nie napiszę czego,bo on wie, co mam na myśli, a płaszczaki niech same myślą.-:) Nic, nie podam na tacy. P.S. "bezsens wszystkiego widzi ten, kto nie potrafi dać sobie szczęścia, ani innym".     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-30, 12:35:14               Odpowiedz

      Nie będę podążać za Twoim tokiem rozumowania, bo jesteś zaburzona:(     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-30, 15:40:15               Odpowiedz

      Według Twojej optyki. Ale to Ty nie wiesz czym jest Miłość, Przyjaźń,równowaga fizyczno-psychiczna,itd. Myślę,że od teraz, czyli Twojego ustalenia, że nie będziesz podążała za moim tokiem rozumowania, bo jestem zaburzona, mogę liczyć, że już nie będziesz nabijała swoich wątków moim nickiem. Ulżyło mi, że nie muszę już z Tobą/ dla Ciebie pisać. Super uczucie. Dzięki.
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-30, 18:32:28               Odpowiedz

      Utrzymanie relacji satysfakcjonującej obie strony w dłuższej perspektywie jest obłożone wysokim ryzykiem, że nic z tego nie będzie. Wcześniej czy później przychodzi....olśnienie i rozczarowanie. Amelia jest kolejnym doświadczeniem z kobiecą wersją ChaD?, wyrachowania i próbą psychicznej kastracji.
      Mam wrodzoną skłonność do tzw ruminacji i muszę sobie z tym poradzić. Coś co mnie nie zbije, to niech ucieka przede mną.

      https://www.youtube.com/watch?v=ICwkLGRX7NY
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-30, 22:05:35               Odpowiedz

      Jaspero
      "Utrzymanie relacji satysfakcjonującej obie strony w dłuższej perspektywie jest obłożone wysokim ryzykiem, że nic z tego nie będzie. Wcześniej czy później przychodzi....olśnienie i rozczarowanie."

      A czy to nie zależy od tego, jakie oczekiwania osoby te wnoszą do związku ? Człowiek umiejący kochać bezwarunkowo idący z miłością , a nie po miłość, raczej takiego rozczarowania nie przeżyje .

      Przypomniałeś mi pewną historię, jak kiedyś pewien facet nie mógł zrozumieć i obraził się na mnie śmiertelnie, bo zrezygnowałam ze znajomości z nim, dlatego ,że był dla mnie niedostępny i to przez kilka miesięcy w roku. Ja byłam świeżo po terapii, gdzie tłuczono mi do głowy w jakie związki nie wchodzić, które są toksyczne i obarczone dużym ryzykiem porażki (a tu kolejny pan "niedostępny" mi sie trafił ;)))

      A Ty się Królu na czwartkowe podwieczorki żachnąłeś, że to za mało czasu i uwagi dla Ciebie było ? ;)))))))

      No i apartamenty nie takie pałacowe znów... ale o tym potem ;)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-30, 22:42:12               Odpowiedz

      Chciałabyś Calmi cofnąć czas?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-30, 22:52:45               Odpowiedz

      Co za pytanie ?

      Czasu się cofnąć nie da, za to staram się wyciągać wnioski i popełniać wciąż nowe błędy heheheh

      Mój obecny kandydat na faceta jest chyba najlepszą wersją mężczyzny, jaka mi się trafiła, ale ma jedna wadę niestety... ta kura jest ślepa/ma zły gust ;))))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-30, 23:11:33               Odpowiedz

      Takie mi się nasunęło.
      Człowiek, który dokonuje decyzji czasem żałuje.
      Ja żałuje kilku, więc dociekam.
      A kiedy z kolei jestem cierpliwa zastanawiam się czy dobrze robię:(:(:(     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-30, 23:13:31               Odpowiedz

      Każda cierpliwość, nawet ta święta ma swoje granice ;)))))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-30, 23:15:50               Odpowiedz

      "I jedno sobie zadaje pytanie:
      Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie" :)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-30, 23:28:42               Odpowiedz

      Eee coś Ty ,Jasper już chyba nie ma wątpliwości ,że to ani przyjaźń ,ani kochanie było ,a typowe neurotyczne gierki ...

      ale kto wie...     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-31, 11:35:55               Odpowiedz

      Calmi

      "Jasper już chyba nie ma wątpliwości ,że to ani przyjaźń ,ani kochanie było ,a typowe neurotyczne gierki ..."

      Myślę,że to jest klasyczny przykład kobiety o osobowości narcystycznej z zaburzeniami histrionicznymi. Ja wbrew własnej woli zagrałem epizod w roli w jej sztuce pt Zbrodnia (I)Kara :-))) Ona Nienawidzi mężczyzn i mści się na tych "seksownie niepokornych" zadających demaskujące pytania.
      Nie trzeba kopać faceta po jajach, aby go zabolało. Można to zrobić gdy wiedza zawodowa jest wartością dodaną w jej sztuce utrwalania swoich zaburzeń. Seks z taką kobietą może być typowym Hard Day (Szklaną po łapkach), a zaciążenie w chwili uniesienia, to już życiowa tragedia..dla biologicznego ojca dziecka poczętego.

      https://www.youtube.com/watch?v=bfGhqyx9_UU     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-31, 11:44:49               Odpowiedz

      "Ja wbrew własnej woli zagrałem epizod w roli w jej sztuce pt Zbrodnia (I)Kara :-)))"

      A gdzie był wtedy Raskolnikow ?
      No właśnie ;))))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-31, 11:51:19               Odpowiedz

      Calmi

      "A gdzie był wtedy Raskolnikow ? No właśnie ;))))))"

      Grał na harmonii w innym przedstawieniu ;-)))

      https://www.youtube.com/watch?v=JHQqJDBjfSM     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-31, 11:58:33               Odpowiedz

      Raskolnikow to człowiek orkiestra jak w powieści "Pierwszych piętnaście żywotów Harry'ego Augusta" ....nie wiadomo gdzie jest i co robi i jakie ma zamiary...

      https://www.youtube.com/watch?v=N8D51I968W0     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-31, 12:05:12               Odpowiedz

      https://www.youtube.com/watch?v=BpLvPzfaj44     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-31, 12:42:26               Odpowiedz

      No to chyba zrozumieliśmy się ;)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-07-31, 13:43:30               Odpowiedz

      Napawa Ciebie wstrętem ponowny kontakt z Amelia?
      Może i dobrze być od Ciebie z daleka?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-08-02, 09:14:16               Odpowiedz

      Lustereczkopowiedz

      "Napawa Ciebie wstrętem ponowny kontakt z Amelia?
      Może i dobrze być od Ciebie z daleka?"

      Zależy od tego jak Amelia widzi samą siebie w normalnej rzeczywistości.Jak siebie widzi jako równoprawnego rodzica dziecka? Z rozmów wynikało, że jej dziecko bardzo tęskni za swoim ojcem z którym ma ograniczony kontakt. Nie wiem kim jest ojciec jej drugiego dziecka. Amelia twierdzi, że rozwiodła się z mężem w zeszłym roku( mąż cudzoziemiec mieszkający zagranicą?) Co było powodem rozwodu? Oto jest pytanie! Nabieram przekonania, że z ex mężem mogą być w konflikcie okołorozwodowym.Dziecko przeżywa syndrom PAS. Kilka razy przyłapałem Amelię na kłamstwie. To daje mi wiele do myślenia, że wszytko to co ona wspominała o mężu może być wytworem jej zaburzeń osobowościowych. Inteligentne dziecko zwykle chce być pod opieką normalnego rodzica. Być może ona wyjątkowo dobrze maskuje swoje zaburzenia osobowości i tylko "zgrywa" normalną, opiekuńcza "madkę"? Wiedza psychologiczna jest dla niej cenną wartością w różnych sytuacjach życiowych.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-02, 11:29:57               Odpowiedz

      Jaspero,zadawales jej te trudne pytania?
      Wnioskowałes, że zdradzała męża?
      I teraz bez trudu mogłaby zdradzić Ciebie?
      Pisz troszkę jaśniej, jak nie chcesz być niesprawiedliwie oceniony:(
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-08-03, 08:10:30               Odpowiedz

      Lustereczkopowiedz

      "Jaspero,zadawałeś jej te trudne pytania? Wnioskowałeś, że zdradzała męża?I teraz bez trudu mogłaby zdradzić Ciebie?"

      Amelia wykorzystując wiedzę psychologiczną sztukę manipulacji opanowała do perfekcji.

      https://www.youtube.com/watch?v=3bOJ-BJW1a4

      Jej chodziło o efekt pt na ile mogę sobie pozwolić w takiej relacji aby osiągnąć konkretną korzyść np.sponsoring za wakacje zagranicą.

      https://www.youtube.com/watch?v=nGDoDA1n2fM

      Mówić można wszystko co się chce, ale wcześniej czy później kłamstwo będzie uwierać jak kamień w bucie. Jeżeli dziewczyna zachodzi w ciążę w wieku 20-lat, kolejna ciąża w wieku 32-lat, nie mam pewności czy sprawcą ciąż był jej mąż czy nie mąż....

      https://www.youtube.com/watch?v=JLRWyHAGsaI     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-03, 09:40:49               Odpowiedz

      Wprowadzasz klimat bajkowej relacji.
      Pamiętaj, że życie bajka nie jest.

      I my nie jesteśmy tylko aniołami.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-31, 12:02:16               Odpowiedz

      Twój Raskolnikow myśli, że postępuje słusznie, nie przewiduje konsekwencji ...które okazują się dla niego nie do zniesienia ...


      a Porfiry zjawia się jak zawsze dopiero po fakcie, akcie ...;)))

      zbrodni ...;(((     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-30, 22:42:02               Odpowiedz

      Na pewnych terapiach uczą, ze nie wchodzi się/nie planuje zwiazków z osoba, kt nie ma dla ciebie czasu i to obojętnie z jakiego powodu,nie ważne .Ważne,że jest zbyt zajeta swoimi sprawami .

      Nie do końca dzisiaj się z tym zgadzam ,no ale fakt - może Amelia miała nieco więcej za uszami ?


      "Amelia jest kolejnym doświadczeniem z kobiecą wersją ChaD?, wyrachowania i próbą psychicznej kastracji."


      Amelia sie postarała ,zakupiła kieckę ,torebkę i szpilki - to była jej inwestycja .Mniemam ,że także ten seks z Tobą (w tym zwłaszcza udawany orgazm) był dla niej inwestycją z której b szybko zażądała wysokoprocentowego zwrotu, prawda ?

      A przeciez ktos kto kocha siebie, nigdy nie bedzie czuł sie samotny, bo jest zdolny do kochania innych miłoscia bezwarunkową i nie będzie też wymagał zwrotów z takiej inwestycji i to w sposób dość agresywny.

      Tu ładniejszego mieszkania, zapłaty za wczasy , ciągłej uwagi, absurdalny zakaz wyjazdu służbowego

      To wszystko świadczy o jej zależności ,a nie niezależności .

      A dlaczego ona tak błyskawicznie się zmieniła ?
      Taka zmiana o 180 stopni jest charakterystyczna właśnie dla bluszczy - oplata, nie puszcza nawet w delegację, zero niezależności, za to ziejąca pustka i samotność;( no i jeszcze ten paskudny nałóg ;)

      Pomyśl ...
      Czy ona faktycznie taka niezależna była, czy tylko stwarzała pozory niezależności(mistrzowskie zagranie;), a tak naprawdę to typowy bluszcz . Potrzebujący kasy i pełnej opieki od mężczyzny 24h na dobę ?

      Ale ale ...
      Czy Ty aby nie wpisałeś się w jej oczekiwania idealnie ?

      Mówiłeś na początku ,że chcesz się kobietą zaopiekować przecież ?

      Co do psychicznej kastracji zgodzę się w pełni ;)))ale to kolejny temat rzeka ...     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-31, 11:01:39               Odpowiedz


      Co do psychicznej kastracji zgodzę się w pełni ;)))ale to kolejny temat rzeka ...

      Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki! Na samą myśl,już mam wstręt do wody i pływania, choć bardzo to lubię. Mój "świadek koronny" musi pozostać w strefie komfortu, bo z pewnością jeszcze mi się przyda. :-))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-31, 11:25:49               Odpowiedz


      "Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki!"

      Jasper w przyrodzie tak to już jest ,że wszystkie rzeki łączą się ze sobą- ta sama woda w nich płynie ,a Ty zawsze wchodzisz do tej samej, tylko wydaje Ci się ,że do innej...

      czasem to tylko DOPŁYW adrenaliny nowy ...
      główny nurt zaś pozostaje wciąż niezmienny, porywający ,ale i zdradziecki związek przyczynowo skutkowy...

      Zatem Twój świadek w koronie pozostaje niezmiennie pod wpływem tej wody, pręży się , spina, staje na wysokości zadania ,ale poziom w rzece wciąż ten sam ...

      a on wciąż zdziwiony, czemu ona taka płytka i zimna dla mnie (???;)


      ale nie będę Cię tu rozbierać, bo się jeszcze przeziębisz ;)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-07-31, 11:46:42               Odpowiedz

      Calmi

      ...a on wciąż zdziwiony, czemu ona taka płytka i zimna dla mnie ale nie będę Cię tu rozbierać, bo się jeszcze przeziębisz ;)))

      https://www.youtube.com/watch?v=BaUB9DygW7I     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-31, 12:06:45               Odpowiedz

      Słowa tej piosenki są ponadczasowe. Jeśli ktoś potrafi je pojąć,to jest też ponadczasowy. I nie boli go myślenie. Pozdrawiam. Dobrej niedzieli. P.S. świat jest Wielki. Pa.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-31, 12:47:59               Odpowiedz

      "Słowa tej piosenki są ponadczasowe. Jeśli ktoś potrafi je pojąć,to jest też ponadczasowy. I nie boli go myślenie."

      Tak, zabawnie to brzmi w kontekście "Scoobiedoo Ya" zwłaszcza jak ktoś ( jak ja;)na najnowszych leci, bo mu się w drzewku szukać nie chce

      ;)))))))))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-01, 12:35:34               Odpowiedz

      Calmi to już się doedukowałaś o tej psychologicznej szklance do połowy pustej i do połowy pełnej? Ta wiedza psychologiczna o tej szklance prostuje u niektórych zatwardziałe myślenie.Myślę,że teraz będziesz siebie lepiej rozumiała. Innych też.-:) Optymistka totalna pozdrawia ....potencjalną optymistkę,gdy ta dostrzeże to, co inni widzą.P.S. mam dla Ciebie pewien cytat i może pomyśl nad nim i powiedz swoje przemyślenie,bo chyba myśleć umiesz? Oto cytat: " czym mądrzejszy człowiek tym częściej za głupca będzie siebie brał, im głupszy,tym częściej mędrca z siebie będzie robił". Mile widziane jest uzsadnienie inne niż na myśl nam przychodzi podstawowa wersja. Luźne myśli też są mile widziane. Przyjemnej pracy umysłowej. Hej! P.S.2. czemu chcesz "nauczać" Jaspero?-:)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 13:01:00               Odpowiedz

      No właśnie.Im głupszy.. nie dostrzega niestety własnej głupoty;(

      Idź Ty Fatum kozy pasać!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-01, 16:54:42               Odpowiedz

      Lustro wybacz,ale z Tobą nie mogę pisać. Kompletnie nie kumasz. Niczego. Zatem pisz z fatim. Podobny macie poziom. I wiele się od siebie samych możecie nauczyć.Pisz z fatim. On ma taaaką wiedzę,że Platon to przy nim wymięka.,:)-)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-01, 17:07:26               Odpowiedz

      ..."Wróciwszy do domu zacząłem miarkować, że od tego człowieka jednak jestem mądrzejszy. Bo z nas dwóch żaden, zdaje się, nie wie nic o tym, co piękne i dobre, ale jemu się zdaje, że coś wie, choć nic nie wie, a ja, jak nic nie wiem, tak mi się nawet i nie zdaje. Więc może o tę właśnie odrobinę jestem od niego mądrzejszy, że jak czego nie wiem, to i nie myślę, że wiem." PLATON. P.S. Lustro czytasz Platona? Rozumiesz go?-:)
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 17:28:05               Odpowiedz

      "Nie wystarczy zdobyć mądrość. Trzeba z niej jeszcze umiec korzystać".

      Nudza mnie już te przepychanki. Nic nie wnoszą w moje życie.
      2+2=4 to mądrość nadzwyczajna!!!


     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-01, 17:36:50               Odpowiedz

      To pisz do mnie mądrze i tyle.A Ty Lustro tego nie robisz.Pa.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 18:43:41               Odpowiedz

      Trudno się prowadzi rozmowe z megalomanem.
      Nie będę Tobie wyjaśniać znaczenia słowa, mehgaloman!!!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-01, 20:37:08               Odpowiedz

      Nikt nikomu nie obiecywał,że będzie łatwo.Znasz to? Ok.Zatem spręż się Lustro i niech inni wpadną w podziw==czytając Twoje słowa.Pozdro.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 20:41:19               Odpowiedz

      Będziesz teraz skamlec o uwagę?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-01, 21:44:16               Odpowiedz

      Tak.-:)Idiotes are not born by themselves.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-01, 21:58:43               Odpowiedz

      Fatum, Keiner mag Klugscheißer :D     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 22:21:06               Odpowiedz

      A ja Ciebie lubię;)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-01, 22:25:00               Odpowiedz

      Fatum lubisz? Ales przewrotna ;))
      Dopiero co pisalam, ze nikt nie lubi fatum, bo madrala.
      A tu taka niespodzianka ;))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 22:27:35               Odpowiedz

      Ciebie lubię Aniolku!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-01, 22:29:40               Odpowiedz

      ;)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 22:35:10               Odpowiedz

      Aniela, jeszcze dla nikogo nie byłaś przykra.A wiele ciekawych komentarzy umieściłas na forum.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 22:40:48               Odpowiedz

      No chyba, że przewrotkę mi zarzucilas:)!):):)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 22:45:06               Odpowiedz

      Ale taka wygimnastykowana to ja już nie jestem:(     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-01, 22:49:42               Odpowiedz

      ;))
      Ale przyznaje sie bez bicia, ze czasami potrafie byc mila zolza :)

      Wpadlam na forum, bo bylam ciekawa co Jaspero Tobie odpisze,
      no i oczywiscie czy inne muszkieterki i...tez sa ;)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 23:05:45               Odpowiedz

      No trochę może za ostro mu napisałam.
      Trochę ten wstręt mnie poruszył.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-01, 23:12:35               Odpowiedz

      Pytanie jak pytanie, najwyzej nie odpowie.
      Niezle mu ta terapeutka namieszala w glowie. Teraz musi ze soba dojsc do ladu. Najlepiej, zeby na jakis czas dal sobie spokoj z kobietami. Najpierw niech wylize sam te rany, bo przeniesie rozgoryczenie na inna kobiete.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 23:24:52               Odpowiedz

      Myślę, że sobie poradzi.
      Szybko się zakochuje i szybko się odkochuje.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-01, 23:32:37               Odpowiedz

      No to kochliwy mezczyzna ;) Kiedys mialam inny nick, to obiecywal mi pomachac husteczka jak bedzie przejezdzal niedaleko mnie ;)) Ale wtedy jeszcze byla ferajna.
      Zbanowano duzo osob. Nie byli poprawni wedlug fatum.
      Pewnie naskarzyla ;)) Skarzypyta ;P     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-02, 05:15:52               Odpowiedz

      chusteczka mialo byc :)) sorry     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-01, 22:56:11               Odpowiedz

      Aniela. Ich rede nicht gern mit Plattfischen.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-01, 23:01:04               Odpowiedz

      Nasza poliglotka fatum :)) ma wujka Google?

      Fatum, wieso nicht?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 23:14:18               Odpowiedz

      Aniolku,każdy kto ma inne zdanie jest:
      płaszczakiem, plugastwem.
      Ewidentnie ma znowu fazę!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-01, 23:23:34               Odpowiedz

      Mnie to nie rusza jak ktos nazwie mnie na forum taka, siaka czy owaka. Jakos wyroslam z tego :)
      Uzadlila mnie osa, to bolalo ;)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-01, 23:29:43               Odpowiedz

      Wiem, że masz w nosie.
      Zastanawiam się,dlaczego admin wyraża na to zgode?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-02, 00:01:54               Odpowiedz

      "Zastanawiam się,dlaczego admin wyraża na to zgode?"

      Wyraza zgode, bo potrzebuje dyzurnej ;)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-02, 00:12:45               Odpowiedz

      No to nie wdrapała się na wysoki level.
      Parafraza nie kumala?
      Szkoda, że tłumacz Google żartów nie tłumaczy;)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-02, 00:14:07               Odpowiedz

      Parafrazy ;)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-02, 00:26:06               Odpowiedz

      Czyli trawa jest niebieska, Fatum;)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-02, 11:20:35               Odpowiedz

      Lustro ciągle zgrzytasz zębami.Może masz owsiki. Zbadaj kał.-:)P.S. poza tym utalentowany Artysta czasem faktycznie maluje trawę na niebiesko. Jestem takim Artystą.-:)A Ty Lustro w czym jesteś utalentowana? W mizdrzeniu się do fatim?-:)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-02, 11:45:44               Odpowiedz


      Pan Wlodawiec dumny zapewne z takiej znajomości:(
      Zgoogluj sobie bajkę o niebieskiej trawie!:(:(:(:(     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-02, 11:49:30               Odpowiedz

      To bądź tak wszechstronna jak ja,to może i Ciebie zauważy?-:)Bądź!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-02, 12:00:00               Odpowiedz

      Smrodzidsz tu w każdym wątku.I w tym jesteś dobra.
      Ale to już bezradność!
      I ogromna nienawiść!!!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-02, 16:50:00               Odpowiedz

      No,popatrz..., ale czytasz mnie z wypiekami na twarzy.Nie zaprzeczaj i tak Ci nikt nie uwierzy.P.S. czy Ty Lustro nie byłaś kochaną córeczką Tatusia? Są pewne ślady dla mnie widoczne. Opowiedz o tym. Potrafisz? Zrób to z miłością.-;) Zostaw swoją bezradność.Ok?!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-02, 11:59:35               Odpowiedz

      https://youtu.be/TUXAKd3jbc8 zaimponowałaś mi Lustro z tą bajką. Serio, nie znałam tej bajki.Chbyba zacznę Ciebie poważniej traktować,bo skoro Ty znasz taaaką bajkę,a ja ją dopiero poznałam dzięki Tobie, to zaryzykuję i spróbuję inaczej z Tobą/do Ciebie pisać. No i sorki za te owsiki.-:) A teraz czytam bajkę. Przyda mi się na dzień dzisiejszy.-:)*^*     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-02, 12:12:31               Odpowiedz

      Wątpię czy cokolwiek z niej wyniesiesz.
      Trawa jest niebieska:)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-02, 12:24:18               Odpowiedz

      Lustro skoro Ty rozumiesz tą bajkę, to ja będąc na wyższym levelu prawdopodobnie też ją zrozumiem, a jeśli nie dam rady,to fatim mi pomoże.-:) P.S. Jaspero, czy Ty też znasz tą bajkę? WOW!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-02, 12:30:33               Odpowiedz

      Że względu na Twoje umiłowanie do babrania się w g... polecam prysznic z rana.Fu!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-02, 14:35:41               Odpowiedz

      Mam też swój basen. I pomagacza w nakładaniu mi kremów i innych detali.A Ty?-:) P.S. pozdrów swoje Koleżanki,które Ci dyktują,co masz do mnie pisać. Niech się odważą i coś samodzielnie napiszą. Chętnie przeczytam treści Twoich oświeconych Koleżanek. Kolegów to nie masz,więc o nich nie wspominam. Hej!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-02, 15:30:02               Odpowiedz

      No już smierdziuszku do baseniku.
      Jak się poddasz "oczyszczeniu" to się
      odezwij.
      Milo nam będzie pogadać z "czysciutkim" i miłym Fatunkiem:):)

      Moje koleżanki mają dla Ciebie pewne uznanie;)
      Dyżurna to ważna funkcja, pod warunkiem, że się sprawiasz;)

      Koledzy?
      Zdradzę Tobie pewną tajemnicę.Kocham kilku kolegów z Forum.Ale nic o tym nie powiem, bo kolejny kubełek g... przygotujesz. No nie przezylabys;);)

      Trawa zielona? Czy niebieska nadal?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-02, 16:39:11               Odpowiedz

      Widzisz Ty kochasz ich, a oni tylko mnie kochają.-:) Są to:fatim, mrrru,Adamos325, Jaspero,więcej grzechów nie pamiętam,jak mi się przypomną,to dopiszę.P.S. Lustro,a przeanalizowałaś treści,które wtłoczyłam do łepetyny Calmi o szklance "psychologicznej"? Postawiłam też jej prawidłową diagnozę,że jest pesymistką,mimo,że tak na pozór to tak nie wyglądała. Taaaka wygadana,itd.A tu jednak psychologia się nie myli.Calmi to pesymista/ka. Potem się dziwi,że faceci ją porzucają.-:)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-08-05, 23:26:33               Odpowiedz

      fatum
      "Mam też swój basen. I pomagacza w nakładaniu mi kremów i innych detali"


      Czy to kremy i maści przeciwodleżynowe nakładane przez pielęgniarza w domu spokojnej starości ? ;)))))


      I spokojnie ...nikt ci tego basenu nie chce ukraść przecież ;))))))

      Przecież tylko Ty tutaj lubisz się babrać w jego zawartości i okładać nią innych, nieprawdaż ? ;(((     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-06, 13:53:45               Odpowiedz

      Ale jednak Tobie nie dorównuję w mądrości.-:)Popatrz! Tylko z Tobą chcą pisać tutaj.-:) Zatem pisz,pisz,oby nadal z sensem. W renomowanej szkole nauczyli Ciebie pisać,więc pisz. Nie nauczyli tylko Ciebie szacunku do ludzi,ale co zrobić. Świat nie jest idealny. Niestety.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-06, 19:28:12               Odpowiedz

      Piszemy wspólnie z kilkoma osobami petycję do Pana Wlodawca.
      Mamy całe archiwum psychologicznych madrasci, impertynencji i pomówień.

      Nie wszystko można usunąć.
      Udowodnimy, że powinnaś być zbanowana bezpowrotnie i udowodnimy, jak sie" pięknie" bawisz cudzym kosztem.

      Wiesz, że za to jest paragraf, naiwna istoto? Wpadlas w swoje sidła.I najgorsze, że ciągniesz innych w bagno.     • Peter Drucker.

      Autor: fatum   Data: 2022-08-06, 20:31:16               Odpowiedz

      "Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie". Peter Drucker.     • RE: Peter Drucker.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-06, 20:43:05               Odpowiedz

      No to teraz będą popisy erudycji?
      No i mam nadzieje,że już tak pozostanie!     • RE: Peter Drucker.

      Autor: fatum   Data: 2022-08-06, 23:13:08               Odpowiedz

      https://youtu.be/5Iwy_xeJi7c     • RE: Peter Drucker.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-07, 08:27:24               Odpowiedz

      No paradne! Proszę jak się szybciutko zadziałało!

      Wy naprawdę macie nas wszystkich za wariatów!!!!
      Myślę, że psychiatra po latach pracy z chorymi traci gowniez rozum;)

      Ale instynkt samozachowawczy nawet u zwierzecia funkcjonuje.Prawda?;);)
     • RE: Peter Drucker.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-07, 08:35:31               Odpowiedz

      Brak reakcji moderacji i innej administacji w przypadku naruszania dóbr osobistych przez fatalna osobę jest też czynnością podlegajaca karze!
      Ale poczekamy.. na dalszy rozwój wydarzeń.     • RE: Peter Drucker.

      Autor: fatum   Data: 2022-08-07, 13:28:26               Odpowiedz

      ...."Samo czekanie to zawieszenie w próżni. Pogrążenie w myślach. Jeśli są twórcze, przyjmując postać wizualizacji celu, to jeszcze jest to zrozumiałe i sensowne. Ale jeśli tylko czekamy, napełnieni zniecierpliwieniem, frustracją, niepewnością, bezsilnością i niewiedzą, czy w ogóle stanie się to, na co czekamy - wtedy marnujemy czas, życie, energię i cały nasz potencjał. Stajemy się biernymi odbiorcami rzeczywistości. Zdani na łaskę i niełaskę losu, bezmyślnie dryfując przez życie."....().     • RE: Peter Drucker.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-08, 14:22:28               Odpowiedz

      Wiesz o czym świadczy kopiowanie?
      Ściągasz;)     • RE: Peter Drucker.

      Autor: fatum   Data: 2022-08-08, 22:36:17               Odpowiedz

      Napisałam Ci odpowiedź,ale widzę,że już zniknęła. No,drugi raz pisać nie będę.     • RE: Peter Drucker.

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-08, 22:39:50               Odpowiedz

      Czy ty nie widzisz, że wkurzamy moderację? Ide spać!     • RE: Peter Drucker.

      Autor: fatum   Data: 2022-08-09, 08:36:04               Odpowiedz

      Nie można wkurzyć kogoś, kto zawsze jest wkurzony.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-02, 17:10:48               Odpowiedz

      W świecie liczą się ludzie użyteczni.Nawet idioci,oby użyteczni.Oczywiście Ty od razu myślisz o mnie,ale tak nie jest.Nie jestem idiotą,mam IQ odpowiednie jakby co. Ty Anielaa sama napisz do Admina i dowiesz sie z samego źródła.A tak, to jeszcze sto razy będziesz o to samo pisać/pytać. I wiesz,że fora są też w Niemczech i tam Ty możesz być Dyżurną.-:) Masz już kwalifikacje,które tutaj zdobyłaś.Czytaj,bo mimbla1 w Twojej obronie usunie prawdę. Zawsze tak robi.Usuwa prawdę! I też Admin wyraża na to zgodę.-:) Życie.
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-02, 17:23:09               Odpowiedz

      A mi podoba sie to forum fatum. Bede jescze tysiac razy o tym samym pisac/pytac jak bedzie mi sie podobalo :))
      O tym decyduje ja.
      Nie przesadzaj, ale w moich myslach to nie umiesz czytac.
      Az taka dobra to nie jestes.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-02, 18:34:30               Odpowiedz

      Cieszę się,że podoba się Tobie to Forum.Zatem skoro lubisz to Forum,to spróbuj też polubić Użytkowników tego Forum. Dasz radę?-:)Będziesz taka dobra i miła? Gdybyś nie znała tych pojęć: dobra i miła to polecam Wujka Google.-;) P.S. miłego pobytu na polskim Forum Ci życzę.Pa.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-02, 19:53:59               Odpowiedz

      Jak inni sa dla mnie dobrzy i mili to tez jestem dobra i mila. Jakbym byla zawsze taka dobra i mila to bylabym doskonala ofiara. A to mi nie pasi:))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-02, 21:02:16               Odpowiedz

      Anielaa co Ty gadasz.Nie lubisz być miła i dobra,bo zaraz zostaniesz ofiarą? Niesłychane jest Twoje myślenie.Szokujące.Może Ty Kobieto masz nadal nieprzerobione i nieprzepracowana na terapii tematy z przeszłości. Pamiętam,że pisałaś,że zaliczyłaś swoją terapię,ale sama zauważ,że nadal masz lęki przed byciem miłą i dobrą. I,żeby było jeszcze zabawniej,to Ty sama tego nie widzisz. Ktoś dobry i miły od razu będzie doskonałą ofiarą. Ty Anielaa chyba tworzyć chcesz jakąś udziwnioną psychologię. No,strach się bać.Ciemność widzę...().
      .     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Anielaa   Data: 2022-08-02, 21:16:48               Odpowiedz

      Czytaj ze zrozumieniem. Pisalam, jak ZAWSZE bym byla dobra i mila. Akurat bycie milym przerabialam na terapii, tak, ze wiem o czym pisze.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-02, 23:03:09               Odpowiedz

      To teraz wróć na terapię i przerób bycie dobrym.Proste? Umiem czytać ze zrozumieniem.Zacznij bycie dobrym od zmiany pisania ze mną.Słowa są dobre lub niekoniecznie dobre.Anielaa Ty masz niedokończoną terapię. Tak uważam.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatim   Data: 2022-08-03, 08:59:32               Odpowiedz

      Ty radząca komuś żeby był miły i dobry ? Hahahh wyżyny bezczelności. Pamiętaj żeby zacząć od siebie a później dopiero innym radzić.

      8 krąg ^^     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-03, 09:27:34               Odpowiedz

      Fatim,a Ty co sobie myślisz o mnie to nie mój problem.Masz serio mało wiedzy i kultury. Właśnie byłam do Ciebie miła,ale Ty tego nie kumasz. Zatem wypraszam sobie pisanie do mnie w taki sposób jak piszesz. Nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz. Proste? Żegnam!     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatim   Data: 2022-08-03, 10:07:50               Odpowiedz


      To ty piszesz osobom których nawet nie znasz, nie widziałaś ani nawet nie domyślasz się kim mogą być że ich kochasz.

      Wiesz jakie to zaburzenie ? Ja wiem ty natomiast nie masz pojęcia. Ale niskie poczucie wartości az pieje.
      Osoby które znają swoją wartość (nie mylić z osobami które myślą że wiedzą) znają także siłę tego słowa. Ty jesteś ręcznikiem na sznurku który się zachowuje w zależności od wiatru. Widać że 2 książki o manipulacji dla ruchaczy zostały przeczytane i tak już 9 rok próbujesz na zmianę na te metody dla upośledzonych złapać jak najwięcej rybek :) a czekaj jedna się złapała, ale to pewnie dlatego że nie może popłynąć gdzie chce...     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-03, 11:32:58               Odpowiedz

      Fatim, to ja powiedziałam, że kocham kilku kolegów. Ale czy można kolegów kochać?Był w tym pewien żart, skierowany do Fatum.
      Tak, trzeba znać range tego słowa.
      Kocham swoje dzieci.Tego jestem pewna.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatim   Data: 2022-08-03, 11:42:09               Odpowiedz

      Ah jesli taki błąd popełniłem to akurat w Twoim wypadku jestem w stanie zrozumieć sarkazm kryjący się za tym żartem ;)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-03, 12:14:23               Odpowiedz

      Spoko Fatim.Tez będę zwracała uwagę na słowa.
      No zwyczajnie jej odpyszczylam.
      Ale też musze sama wynieść morał z bajki o niebieskiej trawie ;):)

      Muszę siebie szanować i nie wdawać się w dyskusje z zaburzonym człowiekiem, bo mi się udzieli;);)     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Jaspero   Data: 2022-08-03, 16:10:00               Odpowiedz

      Lustereczkopowiedz

      "....ja powiedziałam, że kocham kilku kolegów. Ale czy można kolegów kochać?Był w tym pewien żart, skierowany do Fatum. Tak, trzeba znać range tego słowa.

      Już się w tym pogubiłem. Czy ty jesteś gdzieś pomiędzy literami L.G.B.T.+?     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-03, 17:27:10               Odpowiedz

      Jasperek, no przecież zrobiłam sobie jajo. Nie kocha się kolegów. Najwyzej lubi,ceni, szanuje.
      Miał rację Fatimek.

      Jednak po latach omijania facetow
      może warto rozważyc zmianę orientu;););)

      Wam to rzucić jakie haselko i jajeczko gotowe!;);)
      Przecież mnie już dobrze poznałeś.
      Tak mi brak w życiu żartu, że nie odmowie sobie Waszego towarzystwa.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-03, 09:44:22               Odpowiedz

      To nie dotrze Fatim. Ale Ty już o tym dawno wiesz;)
      Jak ktoś zatrudnia trolla, to nie płaci mu za mądre treści;(
      Ona sobie chleba i frajdy nie odmówi.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-03, 11:05:13               Odpowiedz

      Ty bardziej wyglądasz na Trolla.Serio. Idź na terapię.Serio.I dalej przytakuj fatim,który jest Keiner mag KlugscheiBer. Serio.
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-08-03, 11:11:44               Odpowiedz

      Ty bardziej wyglądasz na Trolla.Serio. Idź na terapię.Serio.I dalej przytakuj fatim,który jest Keiner mag KlugscheiBer. Serio.
     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2022-08-03, 11:17:09               Odpowiedz

      Będę przytakiwać każdemu rozsądnemu człowiekowi.     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: Calmi   Data: 2022-07-30, 11:51:46               Odpowiedz

      Jaspero postaraj się nie rozpamiętywać nocami przeszłości i nie słuchać rzewnych pieśni. To naprawdę, nie pomaga. No chyba ,że lubisz masochizm, to co innego ?

      Gdy boli serce zajmij czymś ręce. Koniecznie.

      Poczytaj co do She napisałam, bo to się tyczy każdego człowieka( to taka moja prywatna filozośka ;)))

      Może coś Ci się z tego przyda i weźmiesz coś dla siebie ?

      Powodzenia :)))     • RE: Terapia Jaspera czy logika absurdu?

      Autor: fatum   Data: 2022-07-30, 10:17:03               Odpowiedz

      ....."nigdy ksiądz nie będzie mówił tak mądrych kazań, nigdy organista tak pięknie nie zagra, nigdy Bóg nie będzie taka blisko, tak czuły i dobry jak teraz..." P.S. Jaspero dzięki za Twoje wysiłki. Są jak ta kropla,która drąży skałę. Dziękuję.