Forum dyskusyjne

RE: Podróże Adamos325

Autor: Adamos325   Data: 2022-09-24, 14:15:12               

Za pracoholizmem nie jestem - ale pracę lubię, też lubię się wykazywać, ciekawymi pomysłami... No i żeby można było wyjeżdżać, trzeba też pracować ;) Ogólnie to praca jest sensem życia - a podróże i rodzina, tylko dodatkiem ;) Więc jesteś na dobrej drodze. Ja także zachowuję równowagę - swoją pracę lubię, podchodzę do niej z pasją.

No, fakt - Fatum mnie trochę zawiodła, dobrze że mi przypominasz - miała być we Wrocławiu, nie była, a teraz mi oczy mydli... Ach te kobiety ;) One same nie wiedzą co mówią i robią - bo kierują się uczuciami ;) Oprócz filozofek ;)

Ogólnie za wesoło na świecie nie jest - ale ja się nie poddaję, tak robię plany i będziemy dalej jeździć i działać ;) Dookoła świata to może nie - no, chyba że się znajdą odpowiedni ludzie, wtedy jestem gotowy ;) Jesienią jeszcze Lublin i Katowice dołączą do kolekcji - a potem się zobaczy. Aby tylko była złota :), ta jesień. Dużo dzieje się w naszej głowie - ale od warunków zewnętrznych też trochę zależy ;)

I fakt, takiego lata jak miałem w tym roku, to już nie będę miał... Choć też wiem, wszystko jest jeszcze możliwe, gdy człowiek jest otwarty - i jak Wy mnie Lustereczko przygarniecie do swojego teamu... ;) Może będę fruwał jeszcze, nie tylko jeździł ;D

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku