Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Moja dziewczyna ma problem z moja siostra

  Autor: togalto   Data: 2022-06-28, 19:22:32               Odpowiedz

  Witam wszystkich

  A więc do sedna.

  Jestem w związku z dziewczyną, która nie do końca akceptuje moje relacje z jedną z moich sióstr od samego początku naszej znajomości. Otóż mam bardzo dobry kontakt z siostrami, z jedną z którą moja dziewczyna ma problem mam bardzo dobry, ponieważ zawsze trzymaliśmy się razem i mieszkaliśmy razem przez 2 lata jak wyprowadziliśmy się do innego kraju, żeby wiadomo było raźniej, taniej itp. Dla mnie to normalna sprawa, w końcu jest moim rodzeństwem, pomagamy sobie wzajemnie jak jest potrzeba, widujemy się bo mieszkamy od siebie 5-7 min pieszo, czasem ja idę ja odwiedzi. Problem pojawia się z moją dziewczyną, ponieważ od początku naszej znajomości uważa że moja siostra mnie dominuje, że gdybyśmy nie byli rodzeństwem to byśmy byli razem, że ona zachowuje się zawsze jako szef. Ja uważam że nic złego nie robię.moja dziewczyna twierdzi również, że nie wie jak chłopak mojej siostry może akceptować jej relacje z brałem. Moja dziewczyna ma również własne problemy, ma terapeutę, jej tata i siostra również mają terapeutę. Najgorzej jest jeśli pojawią się moja siostra w okolicy mojej dziewczyna, wtedy dziewczyna reaguje miło w jej towarzystwie, ale później ja mam jazdy, płacze, nie chcę rozmawiać, twierdzi że koniec związku bo ona nie rozumie jak to może zaakceptować itp.
  To samo jest np. z publikowaniem stories na Instagramie, co prawda obie wstawiają zdjęcia którą są bardzo podobne, ale moja dziewczyna twierdzi że moja siostra ja kopiuje, że jest fałszywa, że jak tak można zyc. Jedyne co zauważyłem, to moim zdaniem mają trochę podobne charaktery bo obie nienawidzą jeśli coś nie idzie po ich planie.
  Prośba o pomoc, jakaś opinie jak to mogę rozwiązać lub jak mogę pomóc. Z góry dzięki  • RE: Moja dziewczyna ma problem z moja siostra

   Autor: fatum   Data: 2022-06-28, 21:52:13               Odpowiedz

   Może spróbuj od rana do wieczora obydwie przekonywać o Twojej miłości do nich.Jak dobrze odegrasz rolę, to może Ci odpuszczą? Warto próbować. P.S. chyba kochasz obydwie jednakowo? Jeśli nie,to zacznij. Pozdrawiam i nie oczekuję podziękowania.Pisałam z dobrego serca. Hej!  • RE: Moja dziewczyna ma problem z moja siostra

   Autor: APatia   Data: 2022-07-03, 00:42:14               Odpowiedz

   Znajdź sobie inną dziewczynę bo z tą ewidentnie jest coś nie tak   • RE: Moja dziewczyna ma problem z moja siostra

    Autor: Anielaa   Data: 2022-07-03, 11:39:50               Odpowiedz

    "Problem pojawia się z moją dziewczyną, ponieważ od początku naszej znajomości uważa że moja siostra mnie dominuje, że gdybyśmy nie byli rodzeństwem to byśmy byli razem, że ona zachowuje się zawsze jako szef."

    A moze cos w tym jest? Za duzo siostry w zwiazku to tez niezdrowe.    • RE: Moja dziewczyna ma problem z moja siostra

     Autor: fatum   Data: 2022-07-03, 13:55:13               Odpowiedz

     Znam osobiście takie rodzeństwo. Potem wyjechali do Niemiec i nie mam kontaktu. W Polsce byli na językach ludzi. Zakochani w sobie po uszy.Życie.