Forum dyskusyjne

RE: Czy dalej kontynuować związek? Proszę poradźcie

Autor: naiwna30   Data: 2022-06-01, 13:41:19               

Będąc w związku i idąc do klubu (nawet gdy idę sama bez partnera) to idę się bawić ze swoimi znajomymi, nie po to by znajdować sobie nowego kolegę i się z nim bawić całą noc. Co w tym trudnego do zrozumienia? Będąc w związku, w którym się kocha drugą osobę, jestem cała dla niego, a on dla mnie - żadna trzecia osoba nigdy nie powinna się znaleźć w tym związku, proste jak drut.

Czemu do mnie pijesz, z tym, że jestem niepopularną osobą? Bycie niepopularnym jest czymś złym? Największą wartością powinno być posiadanie przy sobie zaufanych ludzi, na których możesz zawsze liczyć, a nie posiadać setki znajomych, którzy każdego dnia mogą Cię wyciągnąć do klubu.

Odnośnie tego, że siedziałam sama w domu, napomnę też, że nie mieszkamy razem (także czasem dogadanie się jest trudniejsze, bo mieszkając razem te ciche dni szybciej po prostu by minęły). Mój chłopak akurat jest z tych facetów, których nie kręcą męskie wypady, on ma taką ekipę, której nie przeszkadza, gdy któryś z jej członków chce zabrać swoją partnerkę na imprezę - po prostu idziemy całą ekipą. Mój partner zawsze chce bym była z nim, więc prosze nie mów mi, że ja mu coś mogłabym zakazywać.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku