Forum dyskusyjne

RE: Czy dalej kontynuować związek? Proszę poradźcie

Autor: naiwna30   Data: 2022-06-01, 12:20:43               

Dzięki za konsktruktywną opinię. Pozwól, że odniosę się do niej.

Nie będę mówić, że nie jestem dziecinna, jestem trochę to prawda. Gdy byłam/jestem krzywdzona przez byłych/obecnego partnera zamykam się w sobie, mam tak od dzieciństwa i nie potrafię tego zmienić - po prostu, nie pojmuję, że można zrobić komuś specjalnie krzywdę. Od dzieciaka czuję, że nie pasuję do tego świata, przez co mam problemy z wyrażaniem swoich potrzeb, gdyż uważam, że nie mogę być dla kogoś tym przysłowiowym całym światem. Dopiero przy obecnym partnerze poczułam, że tak może być i dlatego ta ostatnia akcja w klubie mnie zmiażdzyła, że zrobił mi to ktoś kto przez 5 lat tak bardzo mnie kochał i troszczył się.

Jestem tego typem człowieka, że wolę być sama niż z kimś tylko dlatego, że boję się samotności. Więc nigdy nie mam problemu odciąć się od osoby, która mnie krzywdzi i nie szanuje. W tym przypadku byłoby trudniej, bo nigdy wcześniej nie poczułam tych negatywnych zachowań od mojego chłopaka. On wie, że na mnie może liczyć w każdym przypadku i wie, że jestem z tych wartościowych osób, dla których nie liczą się pieniądze, a liczy się miłość i wierność. Dlatego m.in. mu tak zależy na tym związku - bo sam wie jacy ludzie są fałszywi.

Co do focha, foch się pojawił, gdyż zaprosiłam go na pewne wydarzenie, na którym mi bardzo zależało, on wiedząc, że na tego typu wydarzenia chodzą jego najlepsi kumple, odezwał się do nich i zaczął się z nimi umawiać próbując mnie nakłonić, by zmienić miejsce na tym wydarzeniu. I ogólnie o to byłam zła, wybrał kolegów, mimo, że to ja powinnam być jego jedyną opcją wyboru, ze względu na to, że ja go zaprosiłam i gdyby nie ja w życiu nie pomysłał by iść na tego typu wydarzenie. Bardzo chciałam, żeby zobaczył co mnie tak fascynowało kiedyś, by jego pierwszy raz w takim przedsięwzięciu był u mojego boku, byłam bardzo rozczarowana.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku