Forum dyskusyjne

RE: Czy dalej kontynuować związek? Proszę poradźcie

Autor: Calmi   Data: 2022-05-31, 20:42:43               


Nie wiem ,czy wiesz ,ale "naiwna" to synonim "infantylnej".

Nie sądzisz, że foch to właśnie oznaka takiego dziecinnego zachowania ?

Dojrzali ludzie, którym na sobie zależy, raczej dyskutują o problemach i szukają rozwiązań, kompromisu, porozumienia . Zamykanie się w myśl zasady : "a domyśl się" najczęściej prowadzi do nieporozumień i nie rozwiązania problemów.

W kontekście powyższego, być może chłopak słusznie stwierdził, że nie jesteś zbyt dojrzała, zwłaszcza, że na jego "olanie w pewnej kwestii", Ty "olałaś" go po całości ?
Może zwyczajnie czekał, aż Ci przejdzie i wyjaśnisz sytuację, zamiast się po dziecinnemu obrażać ?

Nie piszesz także, co było przyczyną nieporozumienia, więc trudno odnieść się do tego, ale Twoje zdanie :

"Czuję, że mnie zniszczył :("

rzeczywiście może świadczyć o Twoim infantylnym pojmowaniu życia i siebie.

Naprawdę uważasz ,że "zniszczyło Cię" to, że przetańczył całą noc z jakąś dziewczyną, pod wpływem... (również Twojego facha), czy raczej zniszczyło Cię Twoje nie odzywanie się, niechęć w kwestii rozwiązania problemu i wyolbrzymianie tegoż ?

Niewątpliwie jego zachowanie było oznaką nielojalności, ale chyba nie bez powodu ...skoro go wcześniej dwukrotnie "ola łaś ", prawda ?

Zresztą ludzie czasem popełniają głupie błędy(chcą się np odegrać) i mają do tego prawo - nikt nie jest przecież doskonały.
To było pierwsze Wasze nieporozumienie ?

Chłopak jest z Tobą szczery, pokazuje , że bardzo żałuje, wie,że zrobił głupotę , bardzo mu na Tobie zależy - "Generalnie to błaga mnie o wybaczenie, bardzo się stara, mówi, że nie wyobraża sobie życia beze mnie, że chce się ze mną zestarzeć i jestem jego jedyną miłością"

Dla mnie dużo większym problemem byłoby, gdyby się nie odzywał, gdyby poświęcał mi za mało uwagi, gdyby nie miał dla mnie czasu, zrozumienia, nie miał ochoty się ze mną spotykać, rozmawiać, wreszcie wyjaśniać sytuacji .

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku