Forum dyskusyjne

RE: Problem - zaburzenia odżywiania. Jak sobie radzić?

Autor: proszeorade   Data: 2022-04-29, 12:08:52               

Stoisz przed wieloma problemami i pytaniami, na które nie znasz odpowiedzi. Ale te odpowiedzi są, musisz tylko do nich dotrzeć. Wyobraź sobie, że KAŻDY nurtujący Cię problem, został dogłębnie przebadany, ludzie spędzili całe życie na jego poznaniu, prowadzili badania, poświęcili masę czasu i pieniędzy. Po tym wszystkim opisali to w różnych artykułach, książkach, wykładach:
Jak zredukować stres? Jak się lepiej wyspać? Jak znaleźć więcej wolnego czasu? Co w tym wszystkim zmienia chora tarczyca? - Te i wszystkie inne kwestie są już ludzkości znane od wielu lat, a gotowe rozwiązania są dostępne za darmo w internecie. To jest w sumie najważniejsza rzecz, jakiej się nauczyłem na swojej drodze do zmiany. Internet to kopalnia ludzkiej głupoty ale też kopalnia mądrości - zależy co wpiszesz w wyszukiwarkę. Na YouTube masz Masę filmów i podcastów z metodami na rozwiązanie twoich problemów. I TE METODY DZIAŁAJĄ. Człowiek to maszyna o ścisłych powiązaniach przyczynowo-skutkowych i każdy organizm działa tak samo - tak samo generuje stres i tak samo go redukuje. Podobnie ze snem, motywacją i całą resztą. Naucz się jak ta maszyna działa i jak się ją obsługuje.
Według mnie najgorszym pomysłem jest czekanie na miłość, że ona wszystko załatwi. Powinnaś raczej szukać powodów do zmiany we wnętrzu swojej świadomości. Poza tym, bez urazy - gruba dziewczyna nie znajdzie sobie porządnego partnera na dłużej. I nie zasłaniaj się tarczycą, tylko zasięgnij fachowej wiedzy, jak to wpływa na twoje zdrowie, co możesz a czego nie i stosuj się do tego.
Życzę ci wszystkiego najlepszego i pamiętaj że przed atrakcyjnie wyglądającą dziewczyną cały świat stoi otworem.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku