Forum dyskusyjne

RE: Kryzys wieku średniego

Autor: proszeorade   Data: 2022-05-06, 17:21:08               

Dzięki za miłe słowa, fatum. I wybaczcie proszę, że nieregularnie się tu pojawiam - zrobiło się ciepło, to mało co w domu siedzę, a jestem jeszcze z pokolenia, które nie lubi pisać na telefonie dłuższych tekstów.
Wracając do filmów, ostatnio poruszyły mnie, poza tym, o którym już pisałem: Interstellar, Joker, Wesele (Smarzowski), a najlepiej trafił mnie film "Arktyka" dostępny na N. Ten ostatni to jest 100% moje kino, ale (jak już mi tu wyjaśniono dobitnie) każdy ma swoje zajawki.

Jeśli chodzi o moją sprawę "główną" to jest postęp. Odbyła się pierwsza runda rozmów pokojowych, wykonano nawet pewne gesty dobrej woli. Z żoną to ogólnie dłuższa historia, zaczynająca się od słów: "Z niewiadomych przyczyn kobiety częściej niż mężczyźni stresują się wydarzeniami w swojej pracy..."

P.S. Pani Anna, która odpisuje swoje kłopoty z mężem w innym wątku tego forum to nie moja żona, w mojej historii nie ma "tej trzeciej"

P.S.2 : Okazuje się, że jednak jest "ta trzecia" ale to stary temat, koleżanka, która od liceum miło na mnie spogląda, a jest jednocześnie dobra znajomą żony. Tak czy siak, odrobina rywalizacji bywa motywująca ;-)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku