Forum dyskusyjne

RE: Schizoid czy coś innego?

Autor: Lotka2018   Data: 2022-01-27, 17:46:12               

Witaj ;)

Czytając Twój podst usmiechalam się, tak zyczliwie.
Nic złego się z Tobą nie dzieje moim zdaniem. Niepotrzebnie sam próbujesz zaszufladkowac się do jakiegoś schorzenia psychicznego czy wady. Myślę, ze jesteś jednym z dzieci Indygo lub nawet Krzysztalowy. Tak, naprawdę, to nie żart. Poczytaj proszę o tym w necie bo za długo musiałabym Ci wyjaśniać. Posłuchaj opowieści tych ludzi (oczywiście teraz doroslych).
Kiedy schodzimy na Ziemię i wybieramy sobie dom, rodzinę i rolę jaką będziemy tu pełnić lub lekcje do przerobienia jest to tylko na czas, długość ziemskiego życia. Dlatego ludzie wchodzą w te role w zasadzie bez zastanowienia.
Musisz mieć wyższe wykształcenie (żeby myśleć po ,,matriksowemu"), musisz mieć rodzinę, partnera a seks stał się sprzedajny i przereklamowany (nie jestem jego przeciwnikiem ani abstynentka). Jak nie masz takich potrzeb to jesteś ,,dziwny" bo ktoś Ci tak powiedział. Ale to nie prawda. Musisz też mieć jakiś zasób dóbr materialnych bo tak przyjęto, bo to wyznacza Twoją wartość. A to nieprawda.
Wystarczy zachwyt nad samym życiem ... zwykłe, ,,jestem". Masz niezwykłe bogate wnętrze, duszę, samowystarczalnosc. Takimi jesteśmy w istocie w naszej prawdziwej formie duchowej. Niczego i nikogo nam nie brakuje, jesteśmy pełnią. Co nie oznacza, ze mamy stronić od ludzi i zdarzeń. Ale jeśli za tym nie tęsknimy i nie brakuje nam tego to jest też jak najbardziej ok.
Napisałam to całkiem poważnie.
Serdecznie pozdrawiam. ;)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku