Forum dyskusyjne

RE: Presja spoleczno-medialnopolityczna covid

Autor: samotnik   Data: 2021-12-11, 23:00:07               

Niczego się nie boje, po prostu chce mieć swoje prawa, moc gdzieś wyjechać za granicę bez różnych głupich cyrków, codziennie słyszeć o jakimś przereklamowanym wirusie, dzielenia ludzi na gorszych i lepszych tak wyraznie jak to ma miejsce od dwóch lat, żadnych głupich limitów w obiektach sportowych i wszelakich innych, braku wszystkich utrudniających życie od 2 lat absurdalnych akcji odbierających smak życia. Po prostu chce być tak wolnym przynajmniej w takim stopniu jak bylem przed tym cyrkiem.
Nie wierzę, że robią coś dla mojego dobra, fundując najgorszy rok (2020), odbierając prawa, wyśmiewając, wyzywając, przymuszając.

A co do twoich poszczepiennych prześmiewczych też, wszystko wskazuje dla mnie że to jest po prostu syf i nie należy się godzić przynajmniej tak długo jak to możliwe.

Teraz ludzie co chcą cokolwiek wycisnac ze swojego życia, mają jakieś ambicje, nie mają mentalności niewolniczej są wyzywani, stawiani jako gorsi, a odpowiedzialnym rozsądnym człowiekiem jest prowadzący wegetatywny tryb życia osobnik, często nierób, nie dbający w ogóle o zdrowie, gdzie często jedynym pozorem dbania o zdrowie jest szczepienie się, kompletnie ignorujący istnienie czegoś takiego cele w życiu, ambicje, ślepy na postrzeganie przez innych młodości jako okresu gdzie się powinno najwięcej czerpać i próbować spełniać w życiu. Nie mający pojęcia o czymś takim jak logiczne myślenie czy zdrowie psychiczne.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku