Forum dyskusyjne

RE: Presja spoleczno-medialnopolityczna covid

Autor: APatia   Data: 2021-12-11, 21:40:05               

"Bo głupi był. Odmowa to błąd. Jak ktoś nie chciał, "załatwiał" sobie kategorię D i miał spokój."

Nie był głupi. Był świadkiem Jehowy. I jak na osobę wierzącą i moralną przystało NIE KŁAMAŁ. To tak jakby msze niedzielne w kościele stały się obowiązkowe dla wszystkich, nie ważne wyznanie.

"Może niepotrzebnie się boję, bo w końcu niezaszczepieni chcą przechorować, to zarażanie jest dla nich dobre?"

Dokładnie. Niepotrzebnie. I tak, przechorowanie grypy zawsze było lepsze niż szczepienie się przeciwko niej. Naturalnie wytworzone przez organizm antyciała zawsze będą lepsze.

"Po szczepionkach MRNA jest chyba mniej powikłań, niż po tych na grypę (można porównać dane)"

Więc po co zachęcają do szczepień przeciwko grypie?
Kto ci udowodni, że dostaniesz MRNA? Dlaczego producent nie bierze odpowiedzialności w razie skutków ubocznych? Bo wie, że ich wystąpienie jest wysoko prawdopodobne.

"Przypadki zakrzepicy po Astrze też nie wynikały z samej szczepionki, tylko adenowirusa użytego jako nośnika, teoretycznie nieszkodliwego dla ludzi."

Tak teoretycznie, że jednak zakrzepicy dostawali.
I co z ludźmi którym to zaaplikowali? Ktoś im da jakąś rekompensatę? Nie? Przecież wycofanie tego środka jest dowodem na to, że jest niebezpieczny dla życia!

Chcesz ryzykować? Nie bronię. Ja przechorowałam i dla mnie to trochę bardziej mecząca grypa. A i tak nie ma na to lekarstwa więc nie ma nawet po co do lekarza dzwonić tylko po to żeby L4 wystawił.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku