Forum dyskusyjne

RE: Presja spoleczno-medialnopolityczna covid

Autor: mrrru   Data: 2021-12-11, 21:02:20               

Bo głupi był. Odmowa to błąd. Jak ktoś nie chciał, "załatwiał" sobie kategorię D i miał spokój.

No to rozumiem, zaszczepieni się boją niezaszczepionych. Ja właściwie też się boję, że mogę kogoś niezaszczepionego nieświadomie zarazić i on potem będzie miał kłopot. Może niepotrzebnie się boję, bo w końcu niezaszczepieni chcą przechorować, to zarażanie jest dla nich dobre?

Poszukaj sobie informacji - to jest broń obosieczna. Informacje można znaleźć na za - i przeciw, a wiarygodność źródeł jest problematyczna.

Po szczepionkach MRNA jest chyba mniej powikłań, niż po tych na grypę (można porównać dane), bo właściwie nic w nich poza tym MRNA nie ma, żadnych fragmentów wirusów, osłabionych wirusów, białek czy innych składników szczepionek klasycznych, które dawały reakcje alergiczne itp. Przypadki zakrzepicy po Astrze też nie wynikały z samej szczepionki, tylko adenowirusa użytego jako nośnika, teoretycznie nieszkodliwego dla ludzi.
Jest lista NOP-ów na stronach ministerstwa:
"Ogółem do dnia 30 listopada 2021 r. zarejestrowano 16 299 NOP, natomiast wykonano łącznie 41 675 389 szczepień. NOPy stanowią ok. 0,05%." Na tych 16 tyś jest ok 2 tysiące poważnych i ciężkich - taka jest skala problemu, przynajmniej oficjalnie.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku