Forum dyskusyjne

RE: Presja spoleczno-medialnopolityczna covid

Autor: Lotka2018   Data: 2021-12-07, 20:22:43               

Samotnik na początek Ci powiem, ze nie jesteś wcale taki samotny w swoich poglądach i emocjach. Jest nas o wiele więcej. ;)

Przede wszystkim wyrzuć telewizor (no chyba ze używasz go tylko jako monitora do internetu jak np ja). Ogladaj media niezalezne ale tez z ostrożnością. Rząd (nie tylko Polski zresztą ) jak wiadomo nie od dziś jest marionetkowy i zależny od cudzych pieniędzy i dyrektyw. Nie bede tego watku rozwijać bo za długo musiałabym pisać. Jak na hasło na całym świecie nagle pojawiają się i znikają kolejne fale plandemii, wprowadzane są obostrzenia zakazy, nakazy, kary i szykany wobec ludzi, którzy nie chcą uczestniczyć w eksperymencie medycznym przeprowadzonym na ludzkości . Absurd goni absurd jeśli chodzi o tzw zasady covidowe. Też nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych ale niestety historia już nieraz pokazała, ze to co wczoraj było teorią dziś jest faktem. Mamy Orwelowskie czasy. Nie bede zgadywać dokąd to zmierza i co jest faktycznym celem tego zamordyzmu ale wszyscy z pewnością sie za jakiś czas przekonamy. Teraz zaszczepieni czują się uprzywilejowani ale to się może bardzo szybko odwrócić jak zaczniemy obserwować skutki eksperymentu medycznego. Jakie? Okaże się.
Samotny, nie przejmuj się zupełnie opinią ludzi. Jeśli możesz pracować czy uczyć się to juz ok. Ewentualne imprezy czy wyjazdy możesz sobie odpuścić na jakiś czas, warto. Medytuj, spedzaj czas na rozmowach ze swoim ,,wyższym Ja", spaceruj wśród przyrody, zadbaj o zdrową dietę i odpowiedni oddech.
Serdecznie pozdrawiam. ;)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku