Forum dyskusyjne

RE: Nie kocham jej... Czy mam z nią być na siłę?

Autor: PhilosopherStone   Data: 2021-10-30, 02:47:00               

Witaj, sprawa wydaje się skomplikowana, jednak postaram Ci się pomóc jak najlepiej potrafię.

1.Musisz być szczery sam ze sobą, zastanów się, jakie kierowaly Tobą motywacje przy wyborze partnerki i jakie kierują teraz, przy wypaleniu, przyjrzyj się im, być może będziesz musiał poszukać odpowiedzi na innych płaszczyznach swojego życia (co kieruję Tobą przy dokonywaniu jakiegokolwiek wyboru w życiu).

2. Niestety w relacjach dotyczących związków, kluczową rolę odgrywa to, jak zostałeś wychowywany w dzieciństwie, będąc na Twoim miejscu przeanalizował bym relacje rodzinne oraz szkolne w tym okresie.

3. Zwróć uwagę na to, jak działa sam mechanizm miłości, poszukaj, jak długo trwają poszczególne jej etapy i zadaj sobie pytanie na jakim etapie Ty jesteś w tym związku i poczytaj o nim więcej. Być może nadmierne oczekiwania są powodem rozczarowań.

4. Zastanów się, jakie ktokolwiek w życiu ma wobec Ciebie intencje. Piszę to dlatego, że zdecydowałeś się na ograniczenie relacji z bratem (nie chodzi o to, czy było to dla Ciebie łatwe czy nie).

5. Być może zastanawiasz się nad tym, z czego wynika takie a nie inne jej zachowanie, poszukaj jakie są różnice w sposobie myślenia kobiety i mężczyzny.

6. Nikt nie podejmie pracy samodoskonalenia się czy to na płaszczyźnie związków czy na innej za Ciebie, być może rozwiązanie tej sprawy (nie ucieczka) będzie dla Ciebie czymś znacznie lepszym niż to się może teraz wydawać.

Powodzenia

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku