Forum dyskusyjne

RE: Dlaczego dużo kobiet jest tak trudnych w relacjach

Autor: Adam1212   Data: 2021-02-12, 20:17:14               

"Nie lubisz gdy ktoś cię ignoruję? Co ty. Ja to nawet czasami lubię. Szczególnie jeżeli chodzi facetów którzy są dla mnie aseksualni."

Nie łączyłbym pociągu seksualnego do danej persony z poziomem ochoty do rozmowy z nią. Odpowiadająca naszym upodobaniom osoba może nie mieć tematów do rozmowy z nami, a dogadywanie się jest ważniejsze niż wygląd.

"Żyjesz w jakimś utopijnym świecie."

Żyję, wszak nie wychodziłem do ludzi dosyć długo, wyrobiłem sobie swoją wizję świata, która czasami ma swoje plusy, a częściej stanowi problem w funkcjonowaniu.

"Ludzie nie są twoimi przyjaciółmi. Ludzie mają swoich przyjaciół i nie potrzebują więcej."

Tak, źle wyraziłem życzliwość wobec każdej jednostki.

"Mój kolega z pracy nieustannie zaznacza w rozmowach, że jestem jego koleżanką - nie przyjaciółką. Nie wiem tylko czy chce przekonać mnie czy raczej siebie ;) bo ja jestem tego świadoma ;)"

Też miałem paru takich kolegów ale jestem heteroseksualny. Mam jakąś przypadłość do natykania się na osoby homoseksualne w pracy ;d

"Niektórzy ludzie - w tym ja - uważam takie zaczepianie i takich gadających ludzi za męczących.
Bardzo lubię ciszę i spokój. Lubię przebywać wśród ludzi ale nie koniecznie z nimi rozmawiać."

Też tego nie lubię, jak ktoś mnie zaczepia. Często wyrywa mnie to z moich myśli, tudzież pracy (nauka zdalna).

W ogóle pisząc Tobie tę wiadomość nagle mnie olśniło. Cały opisany problem może być spowodowany nikłymi więzami społecznymi, rzadko się zadawałem z ludźmi, mało się bawiłem rozmawiałem i czuję silny deficyt, a mając znajomych i przyjaciół wtedy nie zwracałbym na opisany w głównym poście problem takiej uwagi.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku