Forum dyskusyjne

RE: Leki psychotropowe podczas psychoterapii

Autor: sysRq3   Data: 2020-12-31, 20:06:14               

Ja Tobie wierze że nie masz schizo, choć to nigdy nie powinno być kwestią wiary, ale naukowego podejścia skoro człowieka się skazuje na dożywotnie przyjmowanie leków. P r o s t e. Jednak postaraj się bardziej panować nad emocjami i wynikającym z tego słownictwem, bo to bardziej wygląda jakbyś był mocno znerwicowany i rzucało tobą jak szatanem przy egzorcyzmie. Jakie jest źródło takiej reakcji? Pisałeś, że tylko wobec rodziny tak robisz, ale jednak fatum nie jest z rodziny? Chętnie poznam twoją opinie na temat twojej reakcji.

Według mnie schizofrenia to troche stała się taka metoda na niszczenie białych, heteroseksualnych mężczyzn- istnieje epidemia schizofrenii. Rocznie ponad 20 tys. diagnoz!? Nie wiem czy nie pofrunąłem zanadto, ale coś około tego. Coś w tych graniach. Szczególnie młodych mężczyzn sobie upatrzyli, którzy są w wieku najlepszego czasu na znalezienie partnerki. Jaka kobieta zechce mężczyznę z bezużyteczną kuśką?? -Właśnie! Dlatego walcz o swoje.
Serio. To wszystko niestety wygląda jak powolny, lecz konsekwentnie realizowany projekt chemicznej kastracji męskiej części społeczeństwa. To jednak nie zmienia tego że jacyś tam schizole istnieją i gdzieś tam w galaktyce zamieszkują, ale nie sądzę abyśmy to byli my.
Pamiętajmy też, że społeczeństwo "chore psychicznie" jest społeczeństwem mocno osłabionym jeśli chodzi o morale, a co za tym idzie swoją obronność. Przykre, ale niestety męscy potomkowie niegdyś tego wielkiego narodu potrafią uwierzyć w choroby których nie posiadają nawet jak lekarze bez skrupułów przyznają, że nie potrafią im naukowo udowodnić, że je posiadają. Zatem wiara w gusła.

Rząd refunduje leki, a kiesa spada koncernom farmaceutycznym do sakiewki bez dna. Ile rząd musi wydać na same renty dla schizofreników?? Do tego tabsy. ZUS dziwnym trafem schizofreników w magiczny sposób nie uzdrawia, a chłopa bez rąk na wózku inwalidzkim potrafi- hehe.

Serio. Czy słyszał ktoś kiedyś, aby ZUS uzdrowił chociaż jednego schizofrenika i odebrał mu świadczenia?? Ani widu ani słychu.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku