Forum dyskusyjne

RE: Leki psychotropowe podczas psychoterapii

Autor: sysRq3   Data: 2020-12-31, 17:26:33               

Wątpię, abyś sobie pomógł będąc na prochach. Powinieneś zbadać swoje reakcje na trzeźwo, zacząć je dostrzegać i wypracowywać mechanizmy obronne aby im nie ulegać.
Do tego zacząć dostrzegać rzeczywistość duchową, która przenika do twojego życia i może ingerować w twoje zachowanie. Masz zachowania kompulsywne, to jeden z objawów czegoś złego. Przymus robienia czegoś wbrew sobie nie musi pochodzić od Ciebie. Ingerencja istot z innej warstwy tej samej rzeczywistości może skończyć się nawet tragicznie. Pamiętaj o tym i nie lekceważ. Poczytaj o walce duchowej, bo nie samymi prochami człowiek żyje.

Dobrze gdybyś zapisywał obserwacje. To początki które Tobie mogą pomóc uzyskać lepszą diagnozę na przyszłość. Do tego terapia nie jest potrzebna, ale trochę dobrych chęci, samokontroli i odwagi aby odłożyć leki- konsultuj z lekarzem. Dzięki temu poobserwujesz swoje zachowanie. Jak od dzieciństwa lecisz na prochach i nigdy nie miałeś okazji poobserwować na trzeźwo pracy swojej głowy to z czym do ludzi? Jak oni Cię w ogóle diagnozowali? Odstawiali Tobie leki na dłuższy czas abyś mógł im powiedzieć jak się czujesz bez nich? Nonsens goni absurd.

Do tego więcej melisy i piłeczkę antystresową do ściskania zamiast wyzywania rodziców. Hehe.

Obserwuj swoje myśli, czyny-reakcje, skutki poczynań.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku