Forum dyskusyjne

RE: Leki psychotropowe podczas psychoterapii

Autor: sysRq3   Data: 2020-12-29, 19:14:49               

Pytania jak pytania. Do ciebie żadnych nie mam Małgorzato.

Tomkk może jest ubezwłasnowolniony, ma nakaz sądowy się leczyć z jakiegoś powodu. Tego nie wiem ale mam nadzieje się dowiedzieć o co chodzi w tej jego sprawie. Akurat w to że mu nasmarowali w papierach nieprawdę wierze bo mi też wpisali kłamstwa które w ogóle nie miały miejsca w czasie mojego pobytu na oddziale. W sumie co się dziwić skoro diagnoza błędna, a później wszystko jest wpasowywane pod diagnozę aby się w papierach zgadzało? I weź później się z takim szarp. Tak czy inaczej przynajmniej zarzutów prokuratorskich uniknąłem tym psychiatrykiem, choć chyba bym jednak wolał do więzienia albo prace społeczne- hehe.

Nie jestem jednak pewien czy wąchanie bąków współwięźniów w tak małej celi jest lepszym wyjściem niż budzenie się w środku nocy leżąc w przestronnej sali nie wiedząc gdzie jestem i czy mnie statek-matka nie uprowadził i nie przeprowadzają na mnie eksperymentów medycznych. Trudny wybór. Nie życze sobie takich dylematów w życiu.

Puenta. Psychiatria to pseudo nauka, wiara w gusła i niszczenie ludzi w imię nauki i postępu w leczeniu chorób których nie udowodniono naukowo. Tyle mam do napisania. Następnym razem od razu zgłoszę się na komisariat aby mnie aresztowali. Hehe.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku