Forum dyskusyjne

RE: Leki psychotropowe podczas psychoterapii

Autor: sysRq3   Data: 2020-12-19, 22:19:21               

W szpitalach powinny być test w arkuszach na myślenie logiczne, które pacjent ma prawo zażądać od swojego lekarza po przyjęciu na oddział w celu ich rozwiązania. Przykład: zostaje przyjęty w nocy, jest z nim przeprowadzany wywiad i na następny dzień dostaje taki arkusz. Rozwiązywanie następowałby pod nadzorem pielęgniarek na oddziale gdzieś przy dyżurce, by inni pacjenci nie mogli pomagać. To jest akurat chyba żaden problem. Później podpis pacjenta, podpis i pieczęć lekarza i zostaje to dołączane do dokumentacji medycznej pacjenta. W ogóle lekarz nie powinien mieć prawa wystawiać diagnoz, które są zaprzeczeniem faktów wynikających z takiego testu.

Dodatkowo testy psychologiczne dla osób chcących dostać się na kierunki psycholog/psychiatria. Wszystkie osoby zaburzone należy w e l i m i n o w a ć nim zaczną komuś niszczyć reputacje hehe.
Już pracujących psychologów/psychiatrów poddać tym samym testom. Można to robić cyklicznie co 7 lat. Jeśli ktoś nie zdaje testu, roczne zawieszenie w prawach wykonywania zawodu. Po roku czasu można przystąpić ponownie do testów. Poziom tych testów musi być wyjątkowo trudny do rozwiązana przez środowisko dla których jest skierowane, dlatego należy w to zaangażować światowych ekspertów w proces ich kreacji.

Mało tego, pacjenci powinni dostawać adnotacje, że w czasie rozmów z psychologami/psychoterapeutami/psychiatrami będą poddawani psychomanipulacji.
Zawód psychologa wiążę się z wielką ufnością społeczną. Dzisiaj ludzie zawsze mówią "masz problem? - idź do psychologa". Ludzie nie zdają sobie jednak sprawy, że spotyka ich tam psychomanipulacja, a uwierz mi na słowo - nikt nie chce być poddawany manipulacjom bez swojej wiedzy, dlatego należy zmienić prawo. Ludzie idą po szczerą rozmowę, a dostają totalny mind control.

P.S. Adnotacja powinna być podpisana przez pacjenta, że wyraża taką zgodę.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku