Forum dyskusyjne

RE: Trudności w związku, socjopata?

Autor: Tuluzka   Data: 2020-10-21, 22:07:23               

Autor: mimbla1 Data: 2020-10-19, 17:58:40 Odpowiedz
"No właśnie - nie dopuszczasz... jako ten koń w kieracie i z klapkami na oczach...

A jak Ci powiem, że być może przyczyną jest wasze fundamentalne niedopasowanie, którego oboje nie byliście świadomi wchodząc w to małżeństwo to co?
Jak Ci powiem, że nie coś się popsuło tylko od początku było felerne ino tego nie było widać ? Jak w maszynerii wykonanej z niewłaściwie dobranych materiałów, które wraz z upływem czasu wchodzą w niepożądaną a niszczącą je reakcję chemiczną i nie ma co naprawiać i nie ma części do wymieniania, bo nie w częściach problem ale w materiałach?

To też jest teoretycznie możliwe. Nie ma "winnych" , jest przyczyna i nie da się naprawić. Nie twierdzę, że tak jest. Ale tej wersji wykluczyć nie można."

Mimblo
'A jak Ci powiem, że być może przyczyną /moze być ich / fundamentalne DOPASOWANIE, którego oboje nie byli świadomi wchodząc w to małżeństwo, to co?
Jak Ci powiem, że nie coś się popsuło tylko od początku było ZAMIERZONE ino tego nie było widać ? Jak w maszynerii wykonanej z WŁAŚCIWIE dobranych materiałów, które wraz z upływem czasu wchodzą w POŻĄDANĄ /ale całkiem prawdopodone / możliwe niszczącą w pewnych aspektach, ale w innych z kolei budującą / je reakcję chemiczną i JEST co naprawiać i Są części osobowości i materiał do pracy / do wymiany, bo nie w częściach i materiałach problem, a łównie w chęciach ?


W sensie razem nie ma co naprawiać, ale każde z osobna ma do naprawienia i moze wiele rzeczy w sobie naprawić :)))


To też jest teoretycznie możliwe. Nie ma "winnych" , jest przyczyna i nie da się naprawić/ZWIĄZKU/,ale każde z osobna można by, nieprawdaż ? :)))

Nie twierdzę, że tak jest. Ale tej wersji wykluczyć nie można.'
;)))

Sorry Mimblo za tę szeroką parafrazę (bardzo lubie Twój styl :) ale moze właśnie to idealne dopasowanie , którego( fakt) byli nieświadomi ,ale które ma im uzmysłowić i pomóc w pokonaniu/przekroczeniu indywidualnych traum dziecięcych ?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku