Forum dyskusyjne

RE: Trudności w związku, socjopata?

Autor: Tuluzka   Data: 2020-10-21, 21:29:58               

Andrea

"Czuję złość, że można tak bez sensu rozwalać coś co pewnie nie było idealne, ale było. Złości mnie bezsens! Bo tak naprawdę, nawet nie wiem co znowu pana tak strasznie ubodło."

Sorry Andrea , ale ja z kolei czuję lekką irytację, kiedy widzę ,że ktoś tak uparcie jak Ty, tkwi w takim bezsensie :(to dlateo,ze pewnie przypomina mi sie własna historia ;)))

No bo ile można być/tkwić w czymś bezsensownym ???
Miotać się, złoscic ,płakać , tracić siły i enerię,zdrowie, ale tkwić !
Byle "było "???

Noo do końca zycia ;(jak wspomniała Mimbla;) ale czy warto ?Warto by sie zastanowić;(i czy nie szkoda Ci na to życia ? :(((

A bezsensownym tylko dla mnie (no i Anieli;)i tylko na pierwszy rzut oka ,bo jak sie przyjrzeć , to korzyści są i to zarówno dla "pana" jak i dla Ciebie (tylko z mojegopunktu widzenia mierne te profity :(

A co pana ubodło ?

Moim zdaniem facet ewidentnie już Cię nie kocha ,a to cos "pięknego" za czym tak wzdychasz i do czeo tęsknisz ,nawet jeśli przez chwilę "było", to juz dawno się wypaliło :( no wybacz, moze okiem seceptyka widzę ;)

Z jednej strony Twojemu panu (nie bez kozery chyba ta nazwa;)wygodnie jest tkwić w tym chorym układzie ,a z drugiej nie odmówi sobie tej "przyjemności" pojeżdzenia (w odwecie za straty moralne) po Tobie ( bo "nienawiść pana kręci" ?)

Ale jakie to ma znaczenie dla Ciebie ?

Zastanów się lepiej nad tym, jakie Ty masz korzyści z tkwienia w tym toksycznym układzie ?

Ułudę,że zapewniasz dziecku/sobie(?) pełną (nic to,że nienawiści) rodzinę ???

A jakim kosztem ? Myślałaś???
Siebie i Twojego wielkiego poświecenia się w imię wyższego "dobra"?
Bo tylko robienie czeogoś dla innych, ma tak naprawdę dla Ciebie sens ?
A jaki sens ma to (tak szczerze) dla Twojeo dziecka ?

Moze poczytasz dla odmiany o przymusie i korzyściach płynących z bycia ofiarą i stosowaniu biernej aresji ?(ale tym razem w kontekście siebe, nie męża ? ;)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku