Forum dyskusyjne

Trudny człowiek

Autor: m1407   Data: 2020-07-15, 10:06:51               

Witam Państwa serdecznie
Mam na imię Tomek, wiek 30+. Niedawno zmieniłem pracę i w pracy poznałem mężczyznę, który po kilku dniach rozmowy ze mna można by rzec że przyczepił się do mnie jak rzep. Tak to fajnie nam się rozmawia inteligentny i bystry facet. Ale zauważyłem u niego dziwne zachowania, raz potrafi popłakać się, łatwo go obrazić często denerwuje się. Próbuje utożsamiać się z jego ulubionym wokalistą (z pewnego zespołu) nie słucha w pracy żadnej innej muzyki tylko tego zespołu a jeśli jest włączona inna muzyka od razu wścieka się i wychodzi.
- Z tego co opowiadał o swojej rodzinie to: Babcia jego ma znaczny stopień niepełnosprawności i jakieś dolegliwości psychiczne, mama jego tak samo tylko nie powiedizał czy to od zawsze ale mówił że bardzo często jest w szpitalu psychiatrycznym od 2 tygodni do miesiąca. I tak często. O siostrze mówił że ma shizofremię i inne dolegliwości psychiczne.
- Czy możliwe jest to że ten gość może też mieć jakieś problemy ze zdrowiem psychicznym, typu schizofremia itp? Raz śmiejąc się na temat takich chorób kolega się go zapytał czy ma schizo...powiedział że nie wie bo nigdy nie był u psychiatry? Jeśli ma jakieś problemy z psychiką czy mamy w pracy się go obawiac?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku