Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

RE: Szokujący eksperyment Kentlera. Władze Berlina przez 30 lat przekazywały dzieci pod opiekę pedofilom

Autor: moonshine   Data: 2020-07-11, 20:07:21               

"prezydent ułaskawił pedofila" to klasyczny fake news.

Po pierwsze, zgodnie z opinią biegłych, ułaskawiony nie był pedofilem. Pod wpływem alkoholu molestował swoją nieletnią córkę, co oczywiście jest karalne, niemniej, jak stwierdzili biegli - na trzeźwo preferuje dojrzałe kobiety. Nie wypełnia zatem definicji pedofilii:

"Pedofilia - rodzaj parafilii: stan, w którym głównym lub wyłącznym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania".

Po drugie, skazany odsiedział całą karę więzienia. Ułaskawienie przez prezydenta objęło tylko zakaz zbliżania się do rodziny.

Po trzecie, uchylenie zakazu zbliżania się do rodziny nastąpiło na prośbę rodziny, która przyjęła go z powrotem do domu. Skazany mężczyzna bowiem przestał pić alkohol, a rodzina (zarówno molestowana córka jak i jego konkubina) wybaczyła mu.

Po czwarte, wszystkie instytucje: kurator, sąd i prokurator generalny - pozytywnie zaopiniowały prośbę o ułaskawienie, argumentując, że skazany zmienił się, przestał pić, pracuje i utrzymuje rodzinę, zaś rodzina chce, by wrócił do domu.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku