Forum dyskusyjne

RE: Fatalne randki

Autor: mimbla1   Data: 2020-07-06, 17:45:17               

"Ile razy się z kimś mam spotkać to zamiast ekscytacji odczuwam silny niepokój.
Martwię się, że się nie spodobam, albo że na spotkaniu nie otrzymam ani jednego sygnału świadczącego o chociażby lekkim zainteresowaniu. "

W tej sytuacji nie masz praktycznie żadnych szans na sukces na randce, bo zwyczajnie niepokój skutecznie uniemożliwia Ci nawiązanie normalnego kontaktu z dziewczyną. Boisz się kolejnego niepowodzenia i ten strach jest problemem podstawowym. To się czuje w rozmowie i od tego się podświadomie ucieka, tak z punktu widzenia tej drugiej strony czyli kobiecej. Twój strach przed niepowodzeniem i desperacja w szukaniu partnerki, to jest poza słowami i to z Ciebie w tej chwili emanuje na każdej randce. I odstręcza. Przy czym dziewczyna może wcale nie być świadoma czemu tak ją "odrzuca" i może to wyjaśniać na wiele sposobów, w tym argumentując iż "jesteś brzydki".
Co można na to poradzić - ano zająć się tym, co czujesz na myśl o kolejnej randce. To jak się zmieni całość też się zmieni.
Osobiście nie sądzę, żeby Ci się udało ten stan silnego niepokoju i strachu przed kolejnym odrzuceniem przez dziewczynę zmienić samodzielnie i szczerze sugeruję, byś skorzystał z pomocy fachowej. Tak ogólnie to się da zrobić, ale nie wszystko człowiek sam umie i jest w stanie.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku