Forum dyskusyjne

RE: Chciałbym być sob±

Autor: mimbla1   Data: 2020-07-31, 23:56:32               

Hej :)
Na razie opisałe¶ do bólu typowy "życiorys intymny" zdrowego, heteroseksualnego mężczyzny w naszych czasach i w naszym kręgu kulturowym. Mężczyzny obdarzonego sporym libido, ale nie ekstremalnym ino w normie. Psychologicznie też nic nietypowego jak na razie nie napisałe¶.
S±dzisz, że te wszystkie partnerki dobierane wedle dostępno¶ci były w relacji z Tob± straszliwie szczere oraz cał± swoja osobowo¶ć i emocje w te relacje wkładały? My¶lisz, ze Ty nie bywałe¶ oceniany pod k±tem "zdobywalno¶ci"? Brałe¶ pod uwagę, że ta "nieszczero¶ć" oraz nastawienie na seks to u drugiej strony też występuje? No to jako kobieta Ci powiem - mylisz się. Czę¶ć z nas bardzo podobnie postrzegać potrafi sferę intymn±, z zapałem wchodzi w krótkie zwi±zki, wcale nie zawsze kobieta marzy o miło¶ci romantycznej aż po grób. Jest wielce prawdopodobne, że byłe¶ traktowany tak samo i żadna krzywda się nikomu nie stała. Acz rodzi się pytanko, czy Ty aby nie idealizujesz nieco płci odmiennej?
Ci±g dalszy z tego co piszesz też wychodzi typowo bardzo : miło¶ć przez duże M, rodzina, dziecko - trochę czasu to zajmuje i mamy statystycznie zauważalny tak zwany "kryzys roku siódmego" w zwi±zku.
Silniejsze emocje zawsze się odczuwa względem osoby nieznanej. W tym pierwotn± całkiem adrenalinkę czyli "wróg czy przyjaciel", organizm w gotowo¶ci do reagowania na co¶ nieznanego. Jak rozezna - adrenalina spada i robi się nudniej.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż tre¶ć wszystkich wpisów w w±tku