Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Znajomości na portalach randkowych

  Autor: Aktywny   Data: 2019-12-25, 14:32:05               Odpowiedz

  Na taki temat już nie raz dyskutowałem, na różnych forach dyskusyjnych.
  Ja jestem, od lat zarejestrowany na kilku, różnych portalach randkowych w sieci i byłem również na takich, na których już od paru lat nie jestem.
  Moje spostrzeżenia, co do serwisów randkowych stały się z czasem negatywne, sceptyczne.
  Od lat nawiązywałem znajomości, kontakty z kobietami, poprzez różne serwisy, czy też portale randkowe ( głównie korzystałem z niepłatnych serwisów randkowych, a takich jest w sieci kilka ) i nigdy z sukcesem.
  Nigdy nie udało mi się, normalnie poznać nikogo, a najczęściej kończyło się tylko na samej rozmowie, i to nie zawsze, miło i sympatycznie.
  Teraz już prawie w ogóle nie korzystam z portali randkowych, mimo że jeszcze na kilku takich "portalach" mam swój profil.
  Jedynie to jeszcze częściej korzystam z komunikatora GG, na którym jestem zarejestrowany od ponad 10 lat.
  Tam, wprawdzie poznałem realnie trzy razy jakieś kobiety, ale i tak nic dobrego z tego nie wynikło i to się szybko zakończyło.
  Najczęściej to tylko się odbywała i odbywa sama rozmowa poprzez GG.
  Poza tym, KOMUNIKATOR ten już jest coraz gorszy, jeżeli chodzi o: jakość w nawiązywaniu znajomości i, kontaktów.
  Coraz więcej głupoty, debilizmu i poszukiwania jedynie, seksu i przyjemności, na GG.

  Jak Wy się zapatrujecie, co do: serwisów randkowych i nawiązywania tam kontaktów?  • RE: Znajomości na portalach randkowych

   Autor: fatum   Data: 2019-12-25, 15:20:00               Odpowiedz

   Są wady..."""NAJWIĘKSZE WADY PORTALI RANDKOWYCH
   Nie można jednak nie wspomnieć o wadach takich darmowych portali randkowych. Główną z nich jest to, że czasem ich użytkownicy nie reagują na sygnały wysyłane przez innych. Mężczyzna wysyła wiadomość do kobiety z jego snów, czeka na odpowiedź całymi tygodniami i wcale jej nie otrzymuje. Może to go mocno załamać i osłabić jego pewność siebie.

   Teoretycznie każdy taki darmowy portal randkowy wymaga od nowego użytkownika zaprezentowania własnej osoby. Nie każdy jednak tworzy te opisy zgodnie z prawdą. Mężczyźni mówią, że są wolni, podczas gdy tak naprawdę od lat żyją z tą samą partnerką. Ciężko jest to ocenić, nie mogąc nawet porozmawiać na żywo z taką osobą.""" P.S. lepiej iść na płatne,psychologiczne.Tam dobierają ludzi pod kątem osobowości i eliminują psychopatów i socjopatów całkiem skutecznie.Więcej można doczytać samodzielnie.   • RE: Znajomości na portalach randkowych

    Autor: Aktywny   Data: 2019-12-25, 15:57:17               Odpowiedz

    No tak, bo, poznawanie ludzi przez serwisy randkowe, to jest rzecz niepewna i, ryzykowna.
    Nigdy nie wiadomo, na kogo się trafia. Internet ma też, właśnie jak już było wspomniane, wady w nawiązywaniu znajomości.
    Zdecydowanie więcej jest wad, niż zalet, w serwisach randkowych.
    Zaletą może jest tylko to, że się szybko nawiązuje, kontakty i znajomości, i to z całej Polski, czy też z zagranicy.
    Wiadomości się wysyła do innych ludzi w ciągu paru sekund.
    Natomiast, poza tym to są praktycznie same wady.

    Mogę wymienić: niepewność w poznawaniu ludzi, możliwość zakłamywania rzeczywistości i, ukrywania pewnych rzeczy, złe zamiary wobec drugiej osoby, zmyślone dane w profilu i opisywanie własnego opisu w dowolny sposób.
    Nikt tego nikomu nie zabroni, bo, Internet jest wolny. Nikt też nie weryfikuje, prawdomówności, szczerości i wiarygodności ludzi w serwisach randkowych.
    Nie ma takiego prawa, żeby można było to weryfikować. Można liczyć, nawiązując z kimś: kontakt, znajomość w serwisach randkowych tylko na, szczerość, na "dobre intencje" osoby po drugiej stronie.
    Ale to zależy od samych ludzi.

    Ja miałem już przykłady, beznadziejnych i zakłamanych znajomości przez serwisy randkowe i przez różne czaty.
    Bez: szczerości, bez prawdomówności, bez okazywania sobie, wzajemnie wartości, poznając kogoś przez tego typu serwisy randkowe, nigdy z tego nic dobrego nie wyjdzie.
    To też zależy od oczekiwań ludzi.
    Powinno się szczerze przedstawić swoje oczekiwania względem kogoś, a nie pomijać to lub ukrywać.
    Bo bez tego to mogą być pewne problemy i nieporozumienia w relacjach i w rozmowie.

    Ja tak miałem, więc wiem, jak to wygląda.

    Oczywiście, są przypadki takie, kiedy ktoś się, dobrze poznał i, akurat dobrze trafił, poprzez serwisy randkowe, no ale to już jest, kwestia szczęścia, fartu, a może i, przypadku...
    Można tysiąc razy kogoś poznawać i nawiązywać znajomości, poprzez różne portale randkowe i nigdy nie trafić dobrze.

    Trzeba wychodzić zawsze z takiego założenia, że, jeżeli z poznaną osobą się tylko rozmawia, poprzez wiadomości i to się nie przenosi do realnego życia, przez dłuższy czas, to znaczy, że coś jest nie tak.
    Takie, "kontakty" tracą z czasem sens, bo nie można zobaczyć kogoś, nie można dotknąć i nie można, realnie pogadać.
    Ja właśnie najczęściej tak miałem, dlatego to już mnie zaczynało męczyć psychicznie, bo nie prowadziło to do: dobrego celu.

    Taki, dobry przykład w mojej sytuacji, jak poznałem na jednym z telefonicznych czatów, w sieci ORANGE jedną taką dziewczynę z Poznania, która też była parę lat temu na tym czacie.
    Bardzo była rozgadana, różne rzeczy mi mówiła i, nie znając mnie realnie, co drugi dzień mówiła mi o miłości, "jak to ona mnie kochała", tyle że nigdy mnie na oczy nie widziała.
    Również obiecywała różne rzeczy i ani jednej rzeczy nie spełniła.
    Kilka razy była mowa, wspólne ustalenia o, spotkaniu, że Ona nawet tutaj miała, do mojego miasta przyjechać i, za każdym razem się, dziwnie z tego wycofywała...
    Kiedy ja chciałem od niej wyjaśnień w tej sprawie ( bo ja ją dobrze traktowałem i byłem wobec tej dziewczyny szczery ), to nawet nie potrafiła tego, normalnie wyjaśnić i, omijała tę rozmowę.

    Z czasem sobie zdałem sprawę, że to jest: kłamczucha, która tylko szukała facetów do "dobrej zabawy", poprzez taki czat.
    Dziwne dla mnie było to, że, będąc z dziewczyną w kontakcie już 4 lata, nigdy nie było spotkania, choć była, nie raz o tym mowa.
    Ona coś ukrywała i głupka ze mnie robiła.

    I takich "przykładów" jest wiele, gdzie można z kimś się zapoznać, poprzez czat, portal randkowy, ale, jeżeli to się nie przenosi do życia realnego, tylko cały czas trwa wirtualnie, to z tego nic dobrego nie wyjdzie.

    To jest poważny, współczesny problem poznawania ludzi przez serwisy randkowe, na co nie mają wpływu ani założyciele takich serwisów, ani psychologowie.    • RE: Znajomości na portalach randkowych

     Autor: fatum   Data: 2019-12-25, 16:53:07               Odpowiedz

     Korzystałeś z profesjonalnych portali randkowych?Jeśli nie korzystałeś,to zrób to i tyle.Chwilowo lejesz wodę,aż jest niemiło.Zmień to.Zrób coś z tym.Pisanie oczywistych oczywistości ma sens,ale niekoniecznie dla mnie!-:)     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: Aktywny   Data: 2019-12-25, 17:44:47               Odpowiedz

      A to już jest Twój problem. Ja swoje przedstawiłem.
      Po to jest forum, żeby na nim dyskutować i tyle.

      Nikt nie da żadnej gwarancji, nawet na portalach randkowych - profesjonalnych do tego, żeby, skutecznie i dobrze poznawać ludzi.
      To raczej nie ma znaczenia, w mojej ocenie, jakie to są portale randkowe.
      Liczy się, w nawiązywaniu każdej znajomości: szczerość, uczciwość i dążenie do tego samego celu.
      Jeżeli tego zabraknie, nawet na bardzo dobrych serwisach randkowych, to tutaj nie pomoże to, jaki to jest serwis randkowy.
      Ludzie są wszędzie różni, na każdym portalu randkowym.

      Zależy wiele od tego, jak ludzie podejdą do: poznawania innych ludzi.     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: fatum   Data: 2019-12-25, 20:15:34               Odpowiedz

      Pewnie nie przeszedłeś testu....)))i ściemniasz,że przeszedłeś test! ""Metoda doboru partnerskiego w naszym portalu opiera się głównie na wynikach naukowo opracowanego, niezwykle szczegółowego testu osobowości, jaki musi przejść każda rejestrująca się osoba. Na jego podstawie porównujemy kryteria psychologiczne oraz socjodemograficzne wszystkich Użytkowniczek i Użytkowników. Dodatkowo uwzględniamy też osobiste oczekiwania poszczególnych osób wobec potencjalnego partnera."" P.S. i słusznie,że system ciebie Aktywny odrzucił.Nie zrobisz już nikomu krzywdy.Jedynie możesz nadal ukrywać się po różnych forach,ale jak widzę z bardzo mizernym skutkiem!     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: Aktywny   Data: 2019-12-25, 23:42:46               Odpowiedz

      Chodzi o to, że nawet na portalach randkowych, z "doborem partnerów" i tak nikt nie da gwarancji na to, że taka, "znajomość" się realnie uda.
      Bo każdy może sobie pisać na portalach randkowych, co chce i tego nikt nie weryfikuje.
      Sam, dobór partnerów na portalach randkowych, to jest tylko, wirtualnie, co wcale nie znaczy, że osoba, po drugiej stronie ekranu będzie z kimś, w rozmowie, szczera i uczciwa.
      Nie jest żadnym problemem, dobierać profile, szczegółowo i dopasowując każdy profil do innych profili.

      Tutaj pytanie jest takie, czy osoby, które już będą się ze sobą kontaktowały poprzez wiadomości, będą ze sobą szczerze i będą mieli dobre zamiary?

      Przecież nawet, dopasowując profile do innych profili na portalach randkowych, można nie przedstawiać prawdy i, sfałszować dopasowanie.

      Nikt nie weryfikuje tego, jak ktoś dopasowuje się do innego profilu, bo to jest dobrowolne.

      To już zależy od samych ludzi, którzy mają profile na portalach randkowych, czy szczerze i prawdziwie się dopasują.
      Ogólnie, w całym Internecie, na wszystkich portalach randkowych, społecznościowych i na forach można nie podawać swoich, prawdziwych danych, a nawet można je ukryć, tak jak na przykład na Facebooku.
      I to jest dobrowolne i nikt tego nikomu nie zabroni.     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: fatum   Data: 2019-12-26, 10:47:06               Odpowiedz

      Mieszkasz z Mamą? I dobrze? Możesz więc sobie pozwalać na tracenie czasu na coś,co chyba nawet Tobie szkodzi? Jak dotąd to tylko narzekasz i w sumie nie wiadomo co tak naprawdę chcesz osiągnąć? Może dla odmiany napisz coś innego,nie związanego z randkowaniem,które nie udaje się Tobie i tyle.Chyba jeszcze coś w życiu innego robisz prócz "randkowania"?P.S. coś ekscytującego jesteś w stabie napisać?,tak?. To super.     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: APatia   Data: 2019-12-27, 22:28:26               Odpowiedz

      Ja osobiście nie spotkałam na portalach zbyt wielu facetów, którzy chcieliby stałego związku.
      Jeden z tych zainteresowanych był niepełnosprawny, o czym postanowił wspomnieć dopiero po kilku dniach rozmów. Drugi okazał się być stalkerem. Trzeci był całkiem sympatyczny ale męczący. Dodatkowo na proste pytania odpowiadał pisząc epopeję.
      I nie twierdzę, że to w nich był problem. Być może kobiety takich lubią. Mnie tacy irytują lub nudzą.     • RE: Znajomości na portalach randkowych APatia...

      Autor: fatum   Data: 2019-12-27, 23:56:26               Odpowiedz

      A jak wypadasz na testach przygotowanych w sposób naukowy przez uznane już i dobre portale randkowe?Są w stanie wyłapać socjopatów i psychopatów?To bardzo ważne jest pytanie i także samo Twoja odpowiedź jest istotna dla Czytelników.Pa.     • RE: Znajomości na portalach randkowych APatia...

      Autor: APatia   Data: 2019-12-28, 12:49:04               Odpowiedz

      Fatum
      Znasz portale randkowe, w których wykonujesz taki test, a potem bez wykupywania konta VIP, PREMIUM, etc. masz możliwość zobaczyć zdjęcie potencjalnego partnera? Jeśli tak, podaj linka.     • RE: Znajomości na portalach randkowych APatia...

      Autor: fatum   Data: 2019-12-28, 13:39:46               Odpowiedz

      Sugerujesz,że to jest banda oszustów?!Ostro idziesz.Zatem jestem zdegustowana.Sądziłam,że te biura randkowo- matrymonialne są wyższej jakości.Zatem pozostają tylko dobrzy znajomi,którzy zabawią się w swatanie i całą odpowiedzialność za polecaną nam osobę zechcą wziąć na swoje barki.-:)P.S. moim zdaniem problem nawiązywania znajomości jest niedoskonały tylko z jednego powodu.Jaki to powód?My ludzie.Nie jesteśmy doskonali,ale za wszelką cenę chcemy mieć doskonałe związki,małżeństwa.Hipokryzja i tyle.Nawet w najlepszych biurach randkowych nie da się moim zdaniem "wyłapać" oszustów i oszustki.Teoretycznie może pomóc sztuczna inteligencja,ale jeszcze takich biur nie ma.A może jednak już są?Ktoś coś o tym wie?To niech się podzieli wiedzą dla dobra potrzebujących drugiej "połówki"-:)*     • RE: Znajomości na portalach randkowych APatia...

      Autor: fatum   Data: 2019-12-28, 13:54:37               Odpowiedz

      P.S. taka sztuczna rączka Sztucznej Inteligencji jak stwierdzi,że ktoś łże to go z "miłością" potraktuje i zwróci uczciwie kasę.-:)*^*     • RE: Znajomości na portalach randkowych APatia...

      Autor: APatia   Data: 2019-12-28, 13:59:23               Odpowiedz

      Nie sugeruję. Ja tylko stwierdzam, że trafiłam na portal gdzie rozwiązałam taki test. Potem dobrano facetów którzy wg testu do mnie pasują. Może i pasowali osobowościowo. Nie wiem. Dlaczego? Ponieważ ten test nie brał pod uwagę, że wygląd jest dla mnie również ważny.
      Albo brał pod uwagę i dlatego żeby zobaczyć zdjęcia rozmówcy musiałabym zapłacić sporo kasy. Aż tak zdesperowana nie byłam.     • RE: Znajomości na portalach randkowych APatia...

      Autor: Aktywny   Data: 2019-12-28, 15:20:30               Odpowiedz

      Ale portale randkowe, z tzw. "doborem partnerów" niewiele pomogą w nawiązaniu, dobrej i ciekawej znajomości, bo to głównie zależy od samych ludzi, jak będą podchodzili do: kontaktów i znajomości.
      Dobór partnerów na portalach randkowych jest dowolny i, portale randkowe nie weryfikują tego, czy ktoś szczerze wypełnia dobór do innego profilu, czy nie.
      Na to nie maja wpływu portale randkowe, a konkretnie założyciele portali.
      Internet jest wolny i każdy może napisać każdą bzdurę.
      Tak samo można nie podawać prawdziwych danych, wypełniając swój profil i tego też się nie weryfikuje.
      Tak właśnie "działają" tzw. OSZUŚCI MATRYMONIALNI na portalach randkowych.
      I również, nieuczciwi ludzie, którzy mają złe zamiary.
      Oni najczęściej się ukrywają, nie podają prawdziwych danych na swoich profilach i praktycznie wszystko zmyślają.

      Każdy, kto ma nieszczerze zamiary względem innych ludzi na portalach randkowych najczęściej kłamie w swoich danych, jak też, pisząc z innymi wiadomości, wymyśla różne rzeczy, które nie są prawdziwe.
      To są tylko pisane litery, których nikt nie weryfikuje.
      Co z tego, że teraz, Internet jest tak bardzo rozwinięty, że powstaje coraz więcej, różnych serwisów randkowych, gdzie można łatwo nawiązywać wiele kontaktów, jak ludzie często są, zwyczajnie nieszczerzy i okłamują innych?
      Nigdy nie da się zbudować, dobrej, normalnej znajomości i relacji na: kłamstwie i nieszczerości.
      To się nie może, na dłuższą metę udać.     • RE: Znajomości na portalach randkowych APatia...

      Autor: APatia   Data: 2019-12-28, 16:51:32               Odpowiedz

      Toteż dlatego nawet nie zaczynałam rozmowy z tymi facetami. Gdybym zaczęła rozmowę i chciała się spotkać, a potem facet nie spodobałby mi się fizycznie to i tak nic by z tego nie było, a zrobiłabym mu nadzieję.
      Czasem zdarza się, że facet ze zdjęcia wcale nie wygląda tak w realu. Dlatego uważam, że portale randkowe nie mają dla mnie sensu.     • RE: Znajomości na portalach randkowych Aktywny...

      Autor: fatum   Data: 2019-12-28, 22:45:14               Odpowiedz

      Zatem co Ty jeszcze proponujesz,oprócz pisania,że nic się udać nie może,bo wszyscy kłamią?Coś jednak warto wymyśleć,a nie siedzieć z założonymi rękami i pisać to,co Ty piszesz.Rusz głową.Wymyśl coś nieziemskiego.Będziesz sławny i Sobie i innym jeszcze pomożesz.Do roboty.-:)Aktywny do roboty!*):-)     • RE: Znajomości na portalach randkowych Aktywny...

      Autor: Aktywny   Data: 2019-12-29, 21:54:22               Odpowiedz

      Ja teraz już sceptycznie podchodzę do portali randkowych, jak chyba większość ludzi, którzy korzystają z tej formy znajomości.
      Oczywiście jestem optymistą w nawiązywaniu różnego rodzaju znajomości w serwisach randkowych, bo zawsze szczerze i uczciwie do tego podchodziłem, ale to mi się prawie nigdy nie udawało.
      To mi nie pomagało w "otwartości" na poznawanie kobiet, chociaż starania z mojej strony były.
      Nigdy nie miałem złych zamiarów, nawiązując jakieś kontakty z kobietami.
      Myślę, że jest niewielu takich ludzi, korzystających z serwisów randkowych, którzy kierują się, szczerością i uczciwością.
      Zdecydowanie więcej jest ludzi, którzy udają kogoś kim nie są i nie przedstawiają prawdy w swoich wypowiedziach.
      Ja nie miałem i nie mam żadnego celu w tym, żeby, poznając kogoś, udawać i kłamać...
      Nie mam też takiego charakteru.

      Trzeba zawsze do tego typu: kontaktów i znajomości, podchodzić z rozwagą i nie wierzyć we wszystko, co przekazuje drugi rozmówca.
      To jest tylko pisanie liter, bo tego się nie da zweryfikować.
      Najczęściej, rozmowa poprzez serwisy randkowe, to tylko taka "zabawa", z której nic sensownego nie wynika.
      Szansa, że uda się, szczerze, uczciwie poznać kogoś przez taką formę kontaktu, jest niewielka.
      To zależy od jakieś szczęścia i, losu.     • RE: Znajomości na portalach randkowych Aktywny...

      Autor: fatum   Data: 2019-12-29, 23:04:16               Odpowiedz

      Aktywny Ty chyba powinieneś zauroczyć Sobą Naszą Forumową APatię i umówić się z nią poza Forum.-:)P.S. zostaw jej e-maila tutaj,a potem jak zaczniecie ze sobą rozmawiać,zmienisz maila,by nikt już z Forum do Ciebie nie pisał.Tak robią niektórzy.To akurat wiem.-:)*^* Nadal możecie być użytkownikami Forum i cieszyć się znajomością zawartą na psychologicznym Forum i Boskim Forum.Powodzenia.Piszę serio.Pozdrawiam.     • RE: Znajomości na portalach randkowych Aktywny...

      Autor: Jaspero   Data: 2020-01-25, 20:23:33               Odpowiedz

      https://www.kobieta.pl/artykul/syndrom-tinderella-co-to-jest-i-jak-sie-objawia-ten-syndrom-dotyka-wiekszosci-z-nas     • RE: Znajomości na portalach randkowych Aktywny...

      Autor: fatum   Data: 2020-01-25, 20:40:14               Odpowiedz

      Jaspero tym razem to chyba mężczyżni powinni Tobie podziękować za taaakie ważne informacje.Pozdrawiam.Pa.     • Jaspero dla Ciebie.

      Autor: fatum   Data: 2020-01-25, 21:24:08               Odpowiedz

      -Jak facet wyobraża sobie romantyczny wieczór?
      - Mecz piłki nożnej przy blasku świec.  • RE: Znajomości na portalach randkowych

   Autor: KarenW   Data: 2020-01-26, 09:27:21               Odpowiedz

   Tam jest cała masa ludzi dla zabawy, są nieliczni, którzy chcą kogoś znaleźć. Znam dwa małżeństwa, które poznały się w sieci i związek, który rozpadł się; poznali się na czacie-jedno z nich okazało się mega zaburzone.
   Poznać można wszędzie. Warto napisać czego się oczekuje, czego szuka bez zbędnego pitolenia. Nie przyspieszać niczego, żyć w realu!i dbać o siebie. A poznawać też krok po kroku mieć oczy otwarte.  • RE: Znajomości na portalach randkowych

   Autor: rolex   Data: 2020-01-28, 04:10:56               Odpowiedz

   Na wszystkich portalach randkowych liczy się jedna i jedyna rzecz (zwłaszcza dla kobiet) - wygląd . Jeżeli jesteś atrakcyjny fizycznie wtedy nie ważne co piszesz, jak piszesz albo jaki jesteś - będziesz wzbudzał zainteresowanie, a sama rozmowa będzie służyła tylko i wyłącznie ustaleniu daty i miejsc spotkania. Większość użytkowników Tindera albo Badoo, nie szuka miłości albo małżeństwa (a przynajmniej nie od razu) ale zabawy i seksu .   • RE: Znajomości na portalach randkowych

    Autor: ello1900   Data: 2020-01-28, 17:19:05               Odpowiedz

    Nie prawda... facet ktorego poznalam nie jest atrakcyjny fizycznie jest za to atrakcyjny mentalnie ... ale jest zajęty a ja głupia    • RE: Znajomości na portalach randkowych

     Autor: rolex   Data: 2020-01-28, 20:01:12               Odpowiedz

     Nie prawda... facet ktorego poznalam nie jest atrakcyjny fizycznie

     wyjaśnij mi jak przytoczony przez Ciebie dowód anegdotyczny neguje to co napisałem? nie wiem czy zwróciłaś uwagę, ale nie napisałem WSZYSTKIE , tylko WIĘKSZOŚĆ; współczuje ci rozczarowania, ale twoja historia nijak ma się do przedstawionej przeze mnie tezy.     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: ello1900   Data: 2020-01-28, 20:19:43               Odpowiedz

      Dlatego napisalam ze to jak gra w lotto
      ... trudno trafić... wiekszosc to plytcy ludzie chcący się zabawić czyimś kosztem... pośmiać się... dlatego radze przejsc od razu ze swiata wirtualnego do realnego albo dac sobie spokoj...  • RE: Znajomości na portalach randkowych

   Autor: rolex   Data: 2020-01-28, 04:37:18               Odpowiedz

   Na wszystkich portalach randkowych liczy się przede wszystkim jedna rzecz (zwłaszcza dla kobiet) - wygląd . Jeżeli jesteś atrakcyjny fizycznie wtedy nie ważne co piszesz, jak piszesz albo jaki jesteś - będziesz wzbudzał zainteresowanie, a sama rozmowa będzie służyła tylko i wyłącznie ustaleniu daty i miejsc spotkania. Większość użytkowników Tindera albo Badoo, nie szuka miłości albo małżeństwa (a przynajmniej nie od razu) ale zabawy i seksu. W takich miejscach kobiety maja zdecydowanie łatwiej (faceci są stosunkowo elastyczni jeżeli chodzi o kryteria doboru partnerki), natomiast mężczyźni o ile nie mieszczą a w gronie tych 20% czy 10% najbardziej atrakcyjnych, maja trudno, bardzo trudno (kobiety zawsze mierzą wyżej). Charakter, inteligencja, elokwencja i umiejętności społeczne na pewno się przydają w nawiązywaniu znajomości i budowie relacji, niemniej są bezużyteczne jeżeli nie idą w parze z mila aparycja.
   Z doświadczenia mogę powiedzieć, ze z dziewczynę można znaleźć nawet na Gumtree o ile w/w kryteria są spełnione.
   Jeżeli aparycja nie jest Twoja mocna strona, wówczas lepiej postawić na tradycyjnym podryw w realnym świecie, gdzie znacznie łatwiej jest skompensować braki w urodzie np. elokwencja, osobowością, umiejętnościami towarzyskimi (social skills), popisami na parkiecie.   • RE: Znajomości na portalach randkowych

    Autor: fatum   Data: 2020-01-28, 09:17:32               Odpowiedz

    rolex,czyli tańczyć umiesz?
    Jesteś też elokwentny,inteligentny,masz/posiadasz umiejętności
    społeczne.
    Masz dobry charakter i ciekawą osobowość.
    Zatem na tym Forum możesz zrobić furorę i nie musisz być pięknym,bo nie widzimy zdjęcia.-:)
    Zostań z Nami i po prostu zapomnij o tych portalach randkowych.
    Pozdrawiam.
    Ciepłego dnia.    • RE: Znajomości na portalach randkowych

     Autor: rolex   Data: 2020-01-28, 09:42:55               Odpowiedz

     Ponad dekadę temu przyszedłem na to forum jako człowiek pełen kompleksów, z zaniżonym poczuciem własnej wartości, samotny, odrzucany przez wszystkich, nie umiejący rozmawiać z ludźmi i bojący się ich - prosiłem o pomoc i porady; otrzymałem dużo ciepła i wsparcia oraz pomysły i sugestie odnośnie tego co mogę/powinien zrobić... i zrobiłem to - wziąłem się w garść, zaryzykowałem, przepracowałem swoje problemy, otworzyłem na świat i ostatecznie stałem się tym kim chciałem (a nawet więcej); a teraz wróciłem, aby się dzielić swoimi doświadczeniami, konstruktywnie krytykować i wspierać dobrym słowem;

     Tobie również życzę miłego dnia!

     PS. Nie umiem tańczyć, ale to jest mój atut - zawsze znajdzie się ktoś kto chce mnie nauczyć :-)

     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: fatum   Data: 2020-01-28, 10:35:47               Odpowiedz

      To miłe usłyszeć/przeczytać,że jednak to Forum pomaga.
      Super,że chcesz dzielić się swoimi doświadczeniami.
      To Wielka rzecz!
      P.S.
      cieszę się,że będę mogła uczyć się od Ciebie rolexie konstruktywnego krytykowania,bo czuję,że z tym mam mały problem.
      Wspierać dobrym słowem nieco umiem,ale też i jestem otwarta na każdą naukę.Wiem doskonale,że nauki nigdy nie jest za wiele.
      Życzę Ci dobrego pobytu tutaj z Nami.
      Chciałbyś się podzielić swoim spostrzeżeniem,czego dzisiaj na pewno już nie akceptujesz/nie lubisz/nie cierpisz u Kobiet ogólnie?
      To temat rzeka wiem,ale jak mam Ciebie lepiej poznać?
      A chcę bardzo.
      Pozdrawiam.     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: rolex   Data: 2020-01-28, 20:18:55               Odpowiedz

      Chciałbyś się podzielić swoim spostrzeżeniem,czego dzisiaj na pewno już nie akceptujesz/nie lubisz/nie cierpisz u Kobiet ogólnie?
      To temat rzeka wiem,ale jak mam Ciebie lepiej poznać?

      dopiero się poznaliśmy, a Ty już chcesz mnie wepchnąć na minę :-D
      co prawda temat kusi, ale na razie powstrzymam się od komentarza; bo z jednej strony, tak, jak mówisz jest to temat-rzeka, a z drugiej ponieważ, lubię większość kobiet, a część z nich nawet kocham, to na razie nie chce im podpaść - ale i na to przyjdzie odpowiedni moment; ewentualnie możemy spróbować inaczej - może najpierw Ty przedstawisz swoje zdanie w tej materii, a ja się do niego ustosunkuje i podzielę swoimi przemyśleniami :-)     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: fatum   Data: 2020-01-28, 21:01:37               Odpowiedz

      Nie ma problemu.Co prawda nie jest to zachowanie się za bardzo grzeczne,ale ok. Ludzi,którzy potrafią otwarcie bronić swoich przekonań-cenię! Ludzi,którzy są naturalni i szczerzy-cenię! Ludzi,którzy są empatyczni (wrażliwi na cierpienie innych),chcą innym pomagać-kocham! Ludzi,którzy są zawsze sobą- cenię i kocham!Ludzi,którzy mają poczucie humoru i są stabilni emocjonalnie i w dodatku są jeszcze życzliwi-szanuję,cenię i dodatkowo kocham.Tyle na dziś.Pozdrawiam.     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: rolex   Data: 2020-01-28, 21:30:34               Odpowiedz

      Raczej chodziło mi o to czego Ty nie akceptujesz/nie lubisz Kobiet, bo skoro zadałaś mi takie pytanie na dzień dobry, to znaczy, ze masz wyrobione zdanie w tej kwestii i z jakiegoś powodu jest ona dla Ciebie ważna; ciekawi mnie również to że, skupiłaś się na negatywnym aspekcie kobiecej natury, a nie pozytywny (np. co w nich lubię).

      Również pozdrawiam i życzę miłego wieczoru     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: fatum   Data: 2020-01-28, 22:47:51               Odpowiedz

      Pisząc ludzi miałam na myśli i Kobiety i mężczyzn.Widzę,że nie czytasz dokładnie.Spróbuj raz jeszcze.W mojej wypowiedzi jest to,co być powinno.Jednak jasno i wyraźnie widzę,że umyślnie dążysz do tego,by nie dać odpowiedzi na zadane Tobie pytanie.Wniosek jest prosty.Nie jesteś jeszcze gotowy,by rozmawiać tutaj.Szkoda.Pa.Do jutra.     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: rolex   Data: 2020-01-29, 00:34:26               Odpowiedz

      Widzę,że nie czytasz dokładnie

      napisałaś cytuje:
      Chciałbyś się podzielić swoim spostrzeżeniem,czego dzisiaj na pewno już nie akceptujesz/nie lubisz/nie cierpisz u Kobiet ogólnie?

      przeczytałem bardzo dokładnie i nie widzę wzmianki o mężczyznach, dlatego wskaz mi ten fragment;


      Jednak jasno i wyraźnie widzę,że umyślnie dążysz do tego,by nie dać odpowiedzi na zadane Tobie pytanie.

      napisałem wyraźnie, ze lubię kobiety i nie mam zamiaru się o nich negatywnie wypowiadać, a tym bardziej odpowiadać na pytania na które nie mam ochoty; nauczy się przyjmować nie jako odpowiedz;


      Wniosek jest prosty.Nie jesteś jeszcze gotowy,by rozmawiać tutaj.

      jestem zbyt asertywny na rozmowę z Toba, co Cie ewidentnie mierzi.     • RE: Znajomości na portalach randkowych

      Autor: fatum   Data: 2020-01-29, 09:59:54               Odpowiedz

      Nieźle Ci idzie.Co lubisz w ludziach tego świata,który Ciebie nie akceptuje,ale Ty tego nie widzisz?Może być i asertywnie udzielona mi odpowiedź.Przy okazji pewnie coś się zwyczajnego dowiem.Gołym okiem widać,że nie jesteś zainteresowany tym Forum tak jak mi sugerujesz "asertywnie".Jak zmienisz zdanie i nastawienie,to chętnie poczytam Twoją "poezję" o słodkich,Twoich Kobietach.I uprzedzając pytanie odpowiadam,że nie będzie mnie to w żadnym razie mierzić.Asertywność w Twoim wydaniu jestem przekonana,że będzie super.Oddaję Ci miejsce.Doceń ten gest.-:)  • RE: Znajomości na portalach randkowych

   Autor: ello1900   Data: 2020-01-28, 17:14:06               Odpowiedz

   Wszystko zależy... to jak lotto.. z mojego doswiadczenia wiem ze najwiecej facetow tam piszących jest zajety i szukają odskoczni i emocji.. fajnie jak nie kłamią ale to rzadkosc... ogólnie nie polecam , bo moze się to zle skonczyc tak jak w moim przypadku a jak juz ktos bardzo chce to trzymac sie prostej zasADy.. zero pisania jak najszybciej przeniesc znajomosc do swiata realnego a jak ktos nie chce to zakonczyc to kategorycznie..