Forum dyskusyjne

RE: Sams

Autor: mimbla1   Data: 2018-04-19, 10:20:38               

"Więc jak sams zbanujesz to pojawi sie ktoś inny/ inni w tej roli."

Pisałam że ja nie mam możliwości banowania - pisałam. Mogę tylko kasować posty i to tylko w całości. Oraz rozmawiać. Skończ z tym banowaniem jako tematem, please.

NIE pytałam co sams sądzi o forum. Niech sądzi co wola, nie moja rzecz.

NIE obawiam się o rozwój sams. Bo nie jestem sams rodzicem, opiekunem ani przyjaciółką. Wrogiem sams też nie jestem:)

Nie zamierzam też nawet próbować dbać o ogólny brak agresji na forum - dziwię się troszeczkę, że mi przypisujesz aż taką naiwność. Natomiast i owszem, chciałabym żeby ta agresja nie osiągała poziomu zbyt radykalnego. Przy okazji tej rozmowy o pedofilii to (tak na marginesie) ja też oberwałam, nie tylko Ty :)
Nawet jeśli oszukuję samą siebie (któż w jakimś zakresie tego nie czyni? -pytanie retoryczne) to sams, nie na tak prymitywnym poziomie żeby Twoje "otwieranie oczu moderatorowi" było potrzebne i te banały, co mi je serwujesz o niemożności istnienia relacji międzyludzkich bez agresji itd.
I nie współczuj mi funkcji moderatora społecznego - nie ma powodu do współczucia. Zaproponowano, się dobrowolnie zgodziłam w ramach ciekawego doświadczenia dla siebie. Nie mam poczucia misji do spełnienia ani potrzeby ratowania świata i realizowania utopii w praktyce, złudzeń zaś obawiam się mniej mam niż Ty. :)


Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku