Forum dyskusyjne

RE: Cząstki kobiety. Krótko. Emocje.

Autor: mrrru   Data: 2021-01-10, 14:00:03               

Powiedzmy, że to kolejna prowokacja - ale ok, gramy dalej :-)

Prawdopodobnie nie będę oglądał tych i innych filmów obecnych we współczesnym świecie. Zwyczajnie oglądanie filmów nie jest moim hobby. Ani też nie dysponuję odpowiednią ilością wolnego czasu. Ani też telewizorem. :-) Ale też, dopisałem te pozycje do listy "warte do zobaczenia".

Powiadasz, że bronię? Po pierwsze - sama sobie świetnie radzi i nie chcę psuć zabawy. Po drugie - jeżeli twierdzisz, że bronię, to znaczyło by, że ktoś atakuje. Czyżby mimowolnie się to właśnie wydało ?

To filmy się "zalicza"? ;-)

Jak będziemy już po ślubie - to zbuduję dla Bezogonki prawdziwe studio kinomana z wyciszeniem, projektorem, przestrzennym dźwiękiem Dolby Surround TM, wygodnymi fotelami z elektromasażem i podgrzewanym oparciem. Może nawet zainstaluję 3D vision czy coś takiego. I tam sobie będziemy razem siedzieli, sączyli grzany miód lub zimne piwo - w zależności od pogody i pory roku i będziemy razem oglądali Gwiezdne Wojny albo inne SF :-)

Niemniej, żeby to wszzystko się wydarzyło, musisz wykopać ten basen. Tak że proszę Cię bardzo, bierz się do roboty, bo na ten marzec chyba już się nie wyrobisz, to chociaż na następny się postaraj. :-)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku