Forum dyskusyjne

RE: Człowieczeństwo, ciąg dalszy.....

Autor: Jaspero   Data: 2020-02-17, 16:25:40               

Adrianna

"Jak zobaczę jego czyny,to uwierzę w slowa..bo chyba nie mial na myśli siebie,że jego należy wspierać i jemu wybaczać...może to zrobić na swoim blogu- wstawić gadkę."

Zastanawiam się co ty miałaś na myśli arogancko opiniując
człowieka o którym być może pierwszy raz dowiedziałaś się czytając mój post i być może nigdy nie oglądałaś jego filmu pt "The Animal People" filmu poświęconego prawom zwierząt.
Joaquin Phoenix, wcześniej wystąpił w kampanii "Wszyscy jesteśmy zwierzętami". Aktor od dawna angażuje się w sprawy związane z prawami zwierząt. Jest weganinem, nie nosi ubrań ze skóry, na planie filmowym odmawia wkładania kostiumów z niej wykonanych.Organizacja broniąca praw zwierząt (People for the Ethical Treatment of Animals) w roku 2019 uhonorowała go jako "człowieka roku".

Miarą naszego człowieczeństwa jest to w jaki sposób odnosimy się do cierpienia bezbronnych zwierząt czego przykładem może być australijski strażak ratujący misia koalę...

https://pl.pinterest.com/pin/20829216998769805/

Co ja zrobiłem w tym temacie? Przygarnąłem psa ze schroniska, zapewniłem jedzenie i opiekę lekarską, psa który walczył o przeżycie albo być może jakiś człowiek go skatował(ma blizny na grzbiecie),jest z nami od 10 lat!

Co ty zrobiłaś dla zwierząt? Może wstawisz jakąś....gatkę?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku