Forum dyskusyjne

RE: Człowieczeństwo.

Autor: Adamos325   Data: 2018-07-26, 09:51:38               

Tak bardzo Bezogonka to moze nie rośnij - bo ja lubie tez drobniejsze rzeczy... ;) No chyba ze nas w siebie wchloniesz - i staniemy sie jednoscia :)), wszyscy troje lub moze ktos tam jeszcze.

Mam zamiar teraz czytac "Potege podswiaomosci" - Fatum mnie zainspirowalas, inspirujacymi wypowiedziami - ze duzo zalezy od nas samych :)

Ps. Wizyta u psycholog byla mila i owocna - ale troche na innym polu..., bardziej rodzinnym - bo... ona ma 3 malych dzieci teraz, no i bylo dosc sympatycznie ;) Ale ona w ierzy we mnie - i ja tez wierze w siebie! ;) - te braki ktore mialem zniw elowalem juz w 80%, przez trening, upartosc i chwytanie doswiadczen i zachwyt zyciem, czasami z malymi dolkami oczywiscie - i teraz moge piac sie juz tylko w górę! - co Bóg da, ludzie pozwolą i moja hardość ducha wydrze ;)) Wszystkiego NA PEWNO jeszcze nie osiagnalem - i zajmie mi to jeszcze XXX lat..., inaczej zycie by sie wypaliło, a nie moze! Dołki mogą być, rózne barwy, ale zycie nie moze sie wypalic ;)

Kto tak mysli jak ja?

Dobrego dnia! -z nowymi inicjatywami i bez inicjatyw... Zachwycac sie tym co jest tez mozna, nalezy, lezac na piasku w obłokach fali - bo sa wakacje :), i kazdemu sie nalezy to co lubi

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku