Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

RE: Mężczyźni jako ofiary przemocy domowej

Autor: Informatyk   Data: 2012-10-28, 06:52:23               

A wczym niby ten postęp? Sa pewne wartości stałe ale i fakty, z którymi sie nie dyskutuje. Owszem masz rację, że facetom brak lobby, ale oni nawet jak się zorganizują (a są takie org.) to nic nie zmienia. Jest np. Stowarzyszenie Matek wbrew nazwie (np. babć) walczacych w szlachetnej sprawie by ich synowie nie tracili z automatu praw do dzieci i co? I nic. FEMINIZM jest siłą która poprzez działalność wielu psychologów skutecznie zainfekowała ze zdwojoną siłą. Same feministki, bez oparcie w oszuscie Freudzie i psychologach byłyby nieskuteczne. I to m.in. mam za złe psychologom. Dlatego Wy powinniście walczyc z pseudonaką w psychologii i ideologizacją feministyczna tej nauki. Dlatego ten artykuł jest tak wartościowy. Może dopiero gdy psycholog-facet sam doświadczy odebrania praw do dziecka rozumie mechanizm działania przeBiegłych psychologów sądowych, w RODK?
Nie mnie trzeba pouczać, Wasze środowisko powinno oczyszczac te ciekawą naukę ze wspomnianej pseudonauki i ideologii i elementów postfreudowskich. Nawet test IQ Wheslera była zafałszowany z powodów poprawnosci politycznej. I tak to potem idzie niby do przodu, na glinianych nogach budują gamach niby wiedzy.
Podkreślam pisze o fragmencie psychologii, by ktoś nie zrozumiał, ze dezawuuje całą dziedzinę. Na szczęście w informatyce bit i bajt były takie same w komunie jak i teraz, dlatego ostrzej widzimy sprawy do których wy już się przyzwyczailiście. W naukach scislych stosuje sie też ostrzejsze kryteria dowodzenia tez, hipotez, a Freud to spekulacje bez dowodów i tak wiele elementów działa do dziś (vide malarz Rorschach etc.).

Pozdrawiam

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku