Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

RE: Mężczyźni jako ofiary przemocy domowej

Autor: Informatyk   Data: 2012-10-25, 14:52:46               

Zgadzam się, marzę o spokoju. Wplatałem sie o tyle, ze zaufałem nie właściwej osobie a łatwo gdy na drodze stanie zawodowa manipulantka mężczyznami...
O ten spokój trudno bo ponosze 5 rok konsekwencje prawne więc nie jest to jedynie mój subiektywny odbiór. masz racje to bardzo niebezpieczna sytuacja, juz przyprawila mnie o depresje i stany lekowe zakonczone wypadkiem i niemal smiercią, w efekcie nabytym kalectwem. Tym cięższym, ze bylem bradzo sprawny fizycznie, mimo średniego wieku.
Wbrew temu jednak co piszesz ja pracuje, nauka nadal wiele dla mnie znaczy, tylko przezywam kryzys zaufania do instytucji,byli ludzi ktorzy mieli od razu rozpoznac podstep. Tylko moja dedukcja i znalezenienie dowodów materialnych uchronilo mnie od najgorszego. Walcze a jednoczesnie robię to do czego czuję sie predysponowany najbardziej. Choc juz bez tego czegoś, dla kraju który tak mi zapłacił za tysiące godzin bezinteresownie dla idei poświęconych? W każdej chwili mogę opuścic kraj i znaleźć prace w zawodzie, tylko z drugiej strony dlaczego ja, a nie xli ludzie? To byłby ich dodatkowy sukces. Winni musza być ukarani. Nie o vendette chodzi ale bandyci, złodzieje - czy chcemy takich bezkarnych? Ci którzy mnie skrzywdzili i pozostana bezkrni jutro skrzywdzą kogoś z Was!
Staram się pilnować by poczucie krzywdy mnie nie zdominowało. Tym lekiem jest praca. Może kobieta przyjaciel jesli taką znajdę, tylko nie w Internecie :) Może skoro House miał powodzenie to takie coś jak ja tez znajdzie nie-potwora? :D
Gdy piszę napisałem o swoim problemie, to napisałem jako o egzemplifikacji tezy artykułu, a potem ktoś prosil o więcej szczegółów. Podałem duzo jak na mnie (nie mam czegos co nazwałbym emocjonalnym ekshibicjonizmem tak eksplotowanym przez celebrytów).
Tak masz racje, szukanie spokoju na ile sie da, przjaciółki jesli się znajdzie, to wazne elementy dla wsparcia zmęczonej tym wszystkim psychiki. I praca, która byla moją pasją, niektóre hobby które nie zostały przekreslone.
W każdym razie artykuł porusza ważna kwestię, wykoślawioną przez media, jak w krzywym zwierciadle.
Pozdrawiam

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku