Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

RE: Mężczyźni jako ofiary przemocy domowej

Autor: Informatyk   Data: 2012-10-25, 07:26:45               

Dziękuje za zainteresowanie, ufam w dobrej wierze. Boje sie jednak przekroczyc pewnej granicy zwierzeń choć nic ujmy mi nie przynosi poza mezaliansem i tym, ze uczucia wzieły góre nad moim rozumem i logiką - tego ostatniego się wstydze.

Mieszkalismy razem. Jako, że nie robila zakupów, nie pracowała, nie gotowała (nawet sniadan, kolacji) śp. Mama codziennie (spelnienie jej marzenia o nic nie robieniu) przyjeżdżała z gotowym obiadem dla nas i droobnymi zakupami. Zasadnicze zakupy robiłem ja. Pracowałem, broniłem jej w wielu sprawach.

Okazała się oszustka matrymonialna poznaną w Internecie na przyzwoitym portalu, gdy po wielu latach "celibatu" po rozwodzie, odchorowaniu postanowiłem, ze nie spędze reszty życia sam - samotnośc dla mnie to meka, prosze mi wierzyc. Teraz jako (m.in. dzieki niej kaleka - kuśtykam jak House, skazany już jestem na samotność do końca zycia i to mnie przeraża). Po krótki czasie od zamieszkania okazało sie, że nie jest artystka ASP (sztalugi w tle na zdjęciu), dawne hobby typu zdjęcie na sciane i malowanie ze zdjęcia. Żaden talent i sztuka. Była 2 razy karana z Kodeksu Karnego za malwersacje i oszustwa, była prostytutka w Krakowie, miała gacha, z którym cały czas 1 roku małżeństwa utrzymywała kontakty. Jako człowiek dośc inteligentny domyślałem sie, nawet wpadły mi w rece blogi, czaty, bilingi itp. Niezwykle wulgarna, furiatka, reagująca super agresja z błahej sprawy (wiele przykladów) i najgorsze - szantazowana prostytucją co 2 miesiące wracała do gacha po czym po 2-4 tygodni wracała do mnie. Ja przeżywałem wtedy piekło: zazdrość i tesknota w jednym! Tego nikt nie zrozumie.

Gach, nie uszanował nawet slubu, więc wymyslił intryge i mimo, że mam 100% dowody znęcania się psychicznego nade mną, wymyslil i podjudził by złożyła zawiadomienie na policję. Dwóch pólgłówków nawet mnie nie wysłuchało, pobili mnie, zakuli w kajdany a gdy pzapowiedziałem im proces i odszkodowanie - fałszywie oskarzyli o jakies bzdety (5 lat mnie niszczyli - prokuratorzy, sitwa z policją), popadłem w depresję, a potem naduzyłem uspokajaczy i omal nie umarłem, jestem kaleką. Nie mogłem pogodzić się że inteligenci, nie jacys prymitywni, bez wykształcenia policjanci - biegła psycholog, prokurator - zlekceważyli ewidentne dowody kłamstwa i fałszywych zeznan, nie przesłuchali mnie ani moich swiadków - efekt : ze sprawnego, pełnego poczucia humoru, zasłuzonego dla ktraju i szanowanego w zawodzie człowieka - jestem kaleką, jak dr. House. Po cholere uratowali mi to zycie. Nie mogłem pogodzić sie z tym brakiem etosu inteligenckiego, akceptacją fałszywych zeznań, lekceważeniu moich dowodów i spisywaniem pomyj na ten temat. Nie wytrzymałem. Teraz mam 5 rok piekła. Nie moge pisac ale prosze mi wierzyc - dużo dobrego zrobiłem w zawodzie ale i dla ludzi: 2 pomoc powodzianom w tym w Czechach, całym bagaznikiem mercedesa woziłem nowiutkie rzeczy wprost z supermarketu, wyciągnąłem pijanego faceta wprost spod kół pociągu na peronie, sam ryzykując, że mogę być wciągnięty. Niezwykly refleks spowodował ze zareagowałem pierwszy i długi czas jako jedyny. Itd itd.

Ksiązke mógłbym napisać, a może nadaje się to na scenariusz bo watkow jest więcej, podobnie refleksji. To trochę tłumaczy dlaczego tak zwalczam pseudonaukę w psychologii, nie tylko w swojej dziedzinie gdzie to zjawisko jest z natury duzo słabsze. PrzeBiegła psycholog mogła szybko polapac sie w kłamstwach i wiele dobrego zrobic, to ona de facto narzucila styl procedowania. Jako przykład podam: zlekcewazyła niemozliwy w moim zawodzie zespół Touretta zeznany przez oszustkę. Po kradziezy uciekła, ukrywa się przed policją gdzieś we Włoszech,ale jako informatyk juz ja namierzam i wkrótce zlokalizuję dokładnie. Już raz ja po 1szej kradziezy zlokalizowałem do metra i przekazałem informacje krakowskiej policji bo tam się schroniła. I takie dno plus gach sa autorytetami dla policjantów i prokuratora oraz biegłej psycholog Olgi Z.

Pozdrawiam

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku