Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

Mężczyźni jako ofiary przemocy domowej

Autor: Informatyk   Data: 2012-10-24, 05:12:07               

Chwała Autorce/Autorowi za ten artykuł, który wyrównał seksistowskie odczucia, które miałem po wczesniejszym o cierpieniach kobiet - są realne, ale silnie naduzywane przez feminizm do rozbijania rodziny - nie przypadkiem ustawy rzekomo służące rodzinie nazwano w normalnych środowiskach antyrodzinnymi.

Sam byłem taka ofiarą, teraz po rozwodzie (po 1 roku małżeństwa) widze jak głupi byłem i jakim nieszczęściem się to dla mnie skończyło - pomówienie, wrobienie, fałszywe oskarżenie, depresja, wypadek...

A wszystko mozliwe dzieki ludzkiej głupocie, nieuczciwości biegłej psycholog i reszcie towarzycha wzajemnej adoracji i nade wszystko stereotypowi cierpiącej kobiety.

Otóż po sobie sądząc, faceci cierpia po cichu, do głowy im nie przychodzi (jesscze z moja tradycja i etosem, rodzinnym, regionalnym) by załatwiać/prać problemy osobiste w sądach (z wyjątkiem rozwodu), na policji, w prokuraturze.

I tak wielu zdradzanych, poniżanych lub manipulowanych w inny sposób facetów cierpi po cichu, czasami gdy piguły nie pomagaja, siegna po alkohol, ten działa szybko i skutecznie do czasu...i grozi równią pochyła więc ja z tej drogi zrezygnowałem, ale próbowałem stąd wiem jak działa i jak działają antydepresanty. Mechanizm opiera się na tym, że mężczyzna zdawałoby się inteligentny nie potrafi podjąć racjonalnej decyzji o rozwodzie/rozstaniu bo jest zakochany i uzależniony emocjonalnie.

Trafilem w sieci na film, który gorą co polecam i na portal (podobnie polecam bo znalazlem tam artykuł naukowy z psychologii!!! więc nie lekceważe jej gdy jest rzetelna, inteligentna :) ).
Zaprazam więc do obejrzenia i przeczytania - to powinno byc w paczce "Co każdy biegły psycholog wiedziec powinien" :D:

http://www.stopmanipulacji.org.pl/?page_id=17

http://www.tomaszwitkowski.pl/attachments/File/Pseudonauka_a_stygmatyzacja.pdf

Pozdrawiam

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku