Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

RE: Skromni mężczyźni wydają się mniej sympatyczni niż skromne kobiety

Autor: sysRq3   Data: 2021-01-08, 17:17:17               

"bo sysRq3 martwi się tym zdegenerowanym chromosomem Y. I w dodatku nie lubi psów.-:)"

"Y" mi się kojarzy z kobietami od zawsze. W znaczeniu pozytywnym i pejoratywnym. Takie wypracowały skojarzenie w oczach szanującego siebie i kobiety -mężczyzny.
Psy mi pomogły w mojej sprawie z prokuratorem, więc uwielbiam psy jak żadne inne zwierze.;) Szacunek mężczyźni z komendy. https://youtu.be/WlS4DWky4_U?t=7 ;-) Do dnia dzisiejszego nie ma końca mojej wdzięczności. Pan Bóg stawia na naszej drodze życzliwych ludzi jak wie, że jesteśmy niewinni i pokładamy w Nim ufność. Kieruje naszymi sprawami. Nie zostawia nas jednak bez żadnej kary za błądzenie na prostej ścieżce.

Umiejętność posłuchania innej muzyki niż zwykle świadczy o kilku osobowościach, czy raczej o jednej, lecz wszechstronnej? Jak dla mnie to zaleta i bomba pozwalająca rozprawić się z nudą i odkryć nieodkryte. Gdyby nie to myślenie, to mężczyźni nie byliby zdolni zbudować cywilizacji.

Wróćmy jednak na chwile do mowy o "prawdziwych mężczyznach" i "nieprawdziwych mężczyznach". Teraz ja Tobie pokazuje kim są prawdziwe kobiety i powiadam, powiadam Tobie, że tu takich nie ma.
https://youtu.be/f0fVpYYlraw?t=57
Tu są tylko same nieprawdziwe. Wybrakowane.:(

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku