Konferencje, szkolenia

Konferencja "Mądrość w relacjach"

Miejsce:
Warszawa
początek: 26-05-2018
koniec: 26-05-2018
Organizator:
Ruch Chrześcijański mt28, Fundacja  PROCa
 
Opis:
W czasie tej konferencji nauczysz się nowych i ważnych umiejętności, pozwalających dostrzec i lepiej rozumieć motywacje i emocje w samym sobie oraz w innych ludziach, a zdobyte spostrzeżenia w umiejętny sposób stosować w minimalizowaniu konfliktów i budowaniu dobrych relacji.

Interaktywne seminarium prowadzone przez instruktora, obejmuje nauczanie przedstawione w barwny i interesujący sposób, analizy fragmentów znanych filmów, grupowe dyskusje oraz naukę praktycznego zastosowania poznanych zasad w rzeczywistych sytuacjach życiowych. Każdy z uczestników otrzyma przewodnik: "Mądrość w relacjach", zawierający wszystkie niezbędne informacje.

Prowadzenie: Chip Zimmer - swoje międzynarodowe zaangażowanie rozpoczął od pracy w Korpusie Pokoju w Nepalu. Po ukończeniu studiów prawniczych, przez 6 lat pełnił funkcję dyrektora wykonawczego Chrześcijańskiej Służby Mediacyjnej w Seattle, a następnie w rządzie Stanów Zjednoczonych służył na placówce dyplomatycznej w Afryce i Ameryce Południowej. W2001 roku dołączył do Peacemaker Ministries, a następnie Relational Wisdom 360, gdzie został wiceprezydentem odpowiedzialnym za pracę międzynarodową. Swoje szerokie międzykulturowe doświadczenie doradcy i mediatora obecnie z powodzeniem wykorzystuje służąc chrześcijańskim społecznościom na całym świecie, ceniony za niezwykłą umiejętność przekazu.

Mądrość w relacjach to swego rodzaju "relacyjny system operacyjny", podobny do systemu Windows; ma wpływ na każdą sferę naszego życia, między innymi na relację z Bogiem, nasze małżeństwo, rodzicielstwo, wspólnotę, efektywność w pracy i rozwój. Nieważne jak wyglądają poszczególne dziedziny Twojego życia, czy mają się świetnie, czy też wymagają szczególnej uwagi, dzięki kursowi "Mądrość w relacjach" doświadczysz wyraźnego wewnętrznego wzrostu i będziesz świadkiem, jak relacje w Twoim życiu stają się głębsze i mocniejsze.
Opłata:
Koszt uczestnictwa w konferencji to 70,00 zł/osobę dla tych, którzy zarejestrują się do 7 maja. Po tym terminie koszt wzrasta do 90,00 zł/osobę.

Podręcznik, przerwy kawowe i drobny lunch są w cenie konferencji.
 
Kontakt:
http://madroscwrelacjach.pl

Jagoda Markiewicz, tel. 665 800 799,
Izabella Herman tel. 604 095 888