Forum dyskusyjne

Zabójstwa z zazdrości

Autor: TresDiscret   Data: 2023-07-18, 11:59:59               

Ostatnio w naszym kraju miały miejsce dwa dość głośne i tragiczne wydarzenia, których przyczyną miała być zazdrość o kobietę. Pierwszy przypadek to zastrzelenie kobiety, jej męża i siebie przez zazdrosnego kochanka na jednym ze szczecińskich osiedli. (Nota bene na tym, na którym wynajmowaliśmy kiedyś mieszkanie i w pierwszym momencie zdawało mi się, że to samo, w którym doszło do zdarzenia. Okazało się, że w bloku obok). Druga tragedia wydarzyła się na Św. Marcinie, czyli na jednej z głównych ulic miasta, do którego mam sentyment, też całkiem blisko mieszkania, które wynajmowałam.

Mam nadzieję, że fakt tak niedużego odstępu czasu między dwoma zdarzeniami to jedynie przypadek, nie trend i ludzie jednak nadal będą panować nad swoimi emocjami i nie rozwiązywać miłosnych zawodów w ten sposób.

W pierwszym przypadku podejrzewałam, że tu nie tylko o zazdrość chodzi, a w grę wchodzą także pieniądze i jakieś porachunki z nimi związane. W drugim nie wiem... Czy naprawdę warto poświęcać czyjeś i swoje życie z takich powodów? Jak bardzo trzeba być zdesperowanym i w jakim stanie psychicznym, by dokonać takich decyzji??

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku