Forum dyskusyjne

RE: Czy ze mną jest wszystko w porządku ?

Autor: Calmi   Data: 2023-05-06, 11:30:00               

PS Droga Kasiu zapomniałam dodać ,że po akcie pobicia ,bezwzględnie powinnaś była udać się na pogotowie/do lekarza w celu zrobienia obdukcji i na policję, aby zgłosić popełnienie przestępstwa-napaść i pobicie.

Jeśli ślady są nadal widoczne, zrób to niezwłocznie.

Jeśli pozostawisz sprawę bez konsekwencji dla sprawczyni ,ona poczuje się bezkarna i jest b wysokie prawdopodobieństwo ,że jej agresywne zachowania będą eskalować.

Jeśli natomiast zgłosisz sprawę, jest duża szansa, że będzie trzymać się od Ciebie z daleka.

Po za tym istnieje coś takiego u sprawców przemocy, ze kiedy widzą bezradność swoich ofiar, ich gniew wzrasta i tym bardziej wyżywają się, oraz stają się coraz bardziej bezwzględni.

Kiedy się sprzeciwisz, zaczniesz dochodzić swoich praw i postawisz wyraźne granice, paradoksalnie szacunek dla Ciebie wzrośnie, bo takie jednostki respektują jedynie argumenty siły.

Pamiętaj nie masz nic do stracenia, a dużo do zyskania. To przykre ,ale ona Cię prawdopodobnie ani nie kocha, ani nie szanuje. Zawalcz więc o siebie, swoją godność i szacunek do siebie. Zdobądź mądrych i oddanych sojuszników, to zaprocentuje w Twoim dalszym życiu. Poszukaj terapii ,najlepiej dla ofiar przemocy, zadzwoń na niebieską linię .Na tym forum są też mądre osoby ,które na pewno Cię wesprą w razie potrzeby.

Trzymam mocno kciuki za Ciebie, nie daj siebie zniszczyć, zasługujesz na dobre życie, bez agresji i poniżania. Powodzenia.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku