Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Brak znajomych, a mieszkanie z toksycznymi ludźmi

  Autor: Klekot   Data: 2022-10-21, 10:09:42               Odpowiedz

  Nie mam bliskiej normalnej osoby do pogadania. Nie czuję normalności i czuję się nieswojo. Ojciec ciągle marudzi, gada głupoty. Wyjdź z łazienki będziesz płacił za wodę itd. Nie lubimy się rodzice i rodzeństwo. Ani z rodzeństwem ani rodzicami się nie dogaduje.

  Jak znaleźć znajomych kogoś kto okaże zainteresowanie będzie dzwonić tel. Itd. to powoduje że ktoś o nas pamięta. Zawsze można SMS pisać i jest taka ziemia, a nie w powietrzu samopoczucie.

  Zawsze rodzina jest w miarę normalna u mnie w ogóle i gdybym mógł cofnąć czas to bym uciekł z domu w wieku 16 lat.  • RE: Brak znajomych, a mieszkanie z toksycznymi ludźmi

   Autor: fatum   Data: 2022-10-21, 10:42:43               Odpowiedz

   Z domu zawsze można wyjść. Ale najlepiej to być zabezpieczonym materialnie. Wtedy człowiek nie musi się martwić,że mu na coś tam potrzebnego zabraknie.Poza tym możesz mieć swoją łazienkę,gdy będziesz mieszkał np.w Anglii. Znasz język angielski? To do boju młodzieńcze. Koniec biadolenia/ narzekania na swój los. Weź sprawy w swoje ręce. To jest do zrobienia. Uwierz mi. Tutaj na Forum mamy człowieka,który ma trudności z poruszaniem się i wyobraź sobie,że Adamos325 jest tutaj Moderatorem Społecznym i pomaga nam poprzez zarażanie nas swoim humorem,miłością i szacunkiem. Zostań tutaj z nami i pisz i będzie Ci weselej. Pozdrawiam i miłego piątku Ci życzę.